Siciliano

Forumowicze
 • Zawartość

  1692
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Siciliano w dniu 15 Styczeń

Użytkownicy przyznają Siciliano punkty reputacji!

Reputacja

439 Excellent

O Siciliano

 • Tytuł
  Generał zaplecz i tekstów
 • Urodziny 24 Czerwiec

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

7106 wyświetleń profilu
 1. Bóg jest jeden

  Odeszła od nas wokalistka Cranberries, Dolores https://www.pudelek.pl/artykul/123456/z_ostatniej_chwili_nie_zyje_wokalistka_the_cranberries/ Któż z nas nie znał tego utworu?
 2. Podsumowanie roku SEO

  A i tak najlepiej daje radę Beretta 92FS A najgorsze co się trafiło to P-83.
 3. Podsumowanie roku SEO

  U mnie po przesiadce z p-83 na glocka był szał. Potem zmiana jednostki - dostałem takie cudo, że nawet z 15 metrów cudem było w tarczę trafić. Po naprawie u rusznikarza - bez zmian. Zmiana egzemplarza - wszystko w miarę blisko siebie. Chociaż lepiej mi się strzelało zawsze z długiej, oczywiście z kolimatorem
 4. Podsumowanie roku SEO

  @Beerbant a jak lubisz wyzwania to postrzelaj sobie z p-64 albo p-83 to jest dopiero wyzwanie. Glocka 17 miałem służbowego i fajnie się z niego strzela, trzeba jednak dobrze o niego dbać i nie używać przy nim WD40, jak to niektórzy się lubowali.
 5. Służba niezdrowia

  Jeżeli profesorek jest praktykiem i ciągle przy stole siedzi to jak najbardziej ma to sens. Jeżeli jednak profesor od kilku lat jest tylko teoretykiem to może się to mijać z celem.
 6. Służba niezdrowia

  @bori79 najlepszy przykład - sam tylko dzień pobytu w szpitalu, nie mówiąc o żadnych lekach, to u mnie 540 pln. Towarzysz z sąsiedniej sali za kilka dni pobytu dostał rachunek ( nie miał ubezpieczenia) na przeszło 12 tysięcy. Ja to nawet nie chcę wiedzieć na ile szpital wycenił mój dwutygodniowy pobyt.
 7. Służba niezdrowia

  Jak byłem w służbie to na zwolnieniu lekarskim byłem przez 14 miesięcy, ale tyle czasu potrzebne było, by mnie dobrze poskładali.
 8. Służba niezdrowia

  Nie do końca racja, po bodajże 182 dniach zwolnienia lekarskiego pracodawca ma prawo Cię zwolnić.
 9. Służba niezdrowia

  @jimmi szkoda tylko, że wszędzie masz kolejki długie jak za masłem w Sosnowcu. Ze skierowaniami na cito i tak te 2-3 miesiące minimum trzeba czekać, idąc prywatnie do dobrego specjalisty, czy to onkologa czy pulmunologa i tak trzeba czekać.
 10. Służba niezdrowia

  Co Wam powiem, to Wam powiem (a właściwie napiszę). W tym naszym pięknym kraju naprawdę trzeba mieć zdrowie, by chorować. Dla mnie hitem jest to, że procedury medyczne są tak dziwnie skonstruowane, że lekarz rodzinny niby robi wszystko co może, specjaliści także, aż w pewnym momencie dochodzi do sytuacji, gdy okazuje się, że nie bardzo ma już co z pacjentem zrobić i jest przerzucanie pomiędzy ośrodkami. A w ogóle mistrzostwem jest to, co się dzieje w szpitalach. Jeden lekarz obsługuje kilka oddziałów a jak coś się dzieje to trzeba czekać.
 11. [Wykonam] linki z forów

  Tak jak w tytule - wykonam linki z forów. W procesie linkbuildingu bardzo ważna jest dywersyfikacja źródeł pochodzenia linków, nie można ograniczać się do jednego typu skryptów. Aby Wam umilić życie, postanowiłem przygotować dla Was ofertę. Linki w treści postów: wykonywane na polskich forach, w większości przypadków tematycznych. Posty są merytoryczne. Długość każdego z nich jest NIE MNIEJSZA niż 250 znaków ze spacjami. Linki z sygnaturki: wykonywane na polskich forach, w większości są to fora tematyczne. Każdy profil z linkiem w sygnaturce to napisanych 10 merytorycznych postów, o długości NIE MNIEJSZEJ niż 250 znaków ze spacjami. W ofercie również : tworzenie treści moderacja i czyszczenie forów strony zapleczowe Brzmi ciekawie? Chcesz skorzystać? Pisz na PW lub na maila : biuro#pogotowietekstowe.pl Wystawiam faktury VAT. Dane firmy Green Mountain Media Paweł Sypniewski 65-536 Zielona Góra Wyszyńskiego 5/19 NIP: 9291732444
 12. Bóg jest jeden

  Sorry za offtop - Krzysztofie, witamy po długiej przerwie Jakieś nowe hity jeszcze masz do polecenia?
 13. Wygrałem 1,5 miliona euro

  Max skoro to piszesz, to znaczy, że nie skorzystałeś z oferty i chcesz dać szansę innym? Za 50 tysi ojro to dopiero byś sobie fajnego drona sprawił
 14. Kto W Nocy Nie Śpi... [Piszemy Od 23:00 Do 6:00]

  Śpią wszyscy?
 15. Kto W Nocy Nie Śpi... [Piszemy Od 23:00 Do 6:00]

  Uwierz mi, że Xneo jest bardzo fajnym narzędziem, faktycznie te 2-3 godziny wystarczą, by podstawy opanować na tyle, byś mógł spamić. No i oczywiście jest dobry support, zarówno na ichniejszym forum i tutaj, w ostateczności jest też Max, który potrafi największemu debilowi wytłumaczyć, dlaczego rower ma koła a nie kwadraty. Naprawdę dla niego szacun, zarówno za ogrom wiedzy i równie wielkie pokłady cierpliwości - to, ile mi czasu poświęcił to nawet nie liczę, lecz pomógł mi naprawdę sporo.