Jump to content

mikee

Forumowicze
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mikee last won the day on June 29

mikee had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

Recent Profile Visitors

746 profile views
 1. Jak będziecie we Wrocławiu to polecam wybrać się do browaru Stu Mostów. Wszystkie piwa mają genialne . To tutejsza manufaktura.
 2. Ja z nim rozmawiałem, mówił że liczy
 3. Chyba wymagany budżet nie przełożyłby się w takim przypadku na efekty.
 4. A ja mogę spytać o co wogóle chodzi w tym wątku? Chętnie bym się dowiedział w skrócie, ale te posty są tak długie że nie chce mi się chyba jednak tyle czytać.... ☺️😪
 5. Oj oj, chyba kiepsko tak na start .
 6. Ja w takich rzeczach używam scrapeboxa z dodatkiem do sprawdzania zerwanych linków - broken link czy coś takiego. Obecnie jego koszt to ok 250 zł, moim zdaniem to niedużo. Darmowego nic nie kojarzę.
 7. Mo Taki komunikat może ci wyskoczyć gdy masz zweryfikowaną w search console usługę http, żeby zgłosić adresy z https musisz to zrobić przez zweryfikowaną w sc usługę https, czyli drugie konto sc. Może po prostu wcześniejsze adresy wklejałeś z http?
 8. @phillix moim zdaniem powinieneś się cieszyć ogromnie, bo właśnie dostałeś w zasadzie na talerzu wstęp do skutecznego pozycjonowania :))) .
 9. Możesz jeszcze sprawdzić w google te hasła, na których ci zależy i zobaczyć jaką algorytm ma tendencję akurat w tym obszarze - czy do pokazywania podstron czy stron głównych. Bo często z kolei na frazach regionalnych bez problemu pozycjonuje się też stronę główną.
 10. Chyba już dostałeś odpowiedź? czy ja czegoś nie rozumiem?
 11. Przy kampaniach zasilanych miesięcznie ok 1,5 tys dali bonus ponad 4 stówki. Zawsze to coś .
 12. I dodam, że jak wchodzi w grę link building to oczywiście sprawa rozbija się o miesięczny budżet.
 13. To złożony temat i bez solidnej analizy trudno coś powiedzieć. Chociaż na tyle na ile znam temat branży meblarskiej, to pewnie chodzi o słaby linkbuilding 😐 . Nie jest łatwo przeskoczyć np producenta mebli, który w profilu linków ma np. setki naturalnych (i dopilnowanych przez seo) linków df np z profili giełdowych takich domen jak bankier.pl , stoq.pl, forsal.pl, gpw.pl czy bbc.com, wsj.com i masę innych naturalnych linków wynikających z ich popularności + jakieś bardzo stare domeny, które też mają swój profil linków, a są wykorzystywane do 301ek.
 14. Robiłem frazę meble i inne główne związane z meblarstwem + długi ogon kilka lat. Ta firma (znany producent mebli) z którą ja współpracowałem w końcu zdecydowała się na stworzenie swojej własnej wewnętrznej komórki seo.
 15. A to prawda :)) . Tzn osobiście się z tym zgadzam .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy