mks22

Forumowicze
 • Zawartość

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1453 wyświetleń profilu
 1. Przyjmę zlecenia dotyczące wszelkich prac copywriterskich, a zwłaszcza tworzenia: artykułów sponsorowanych, artykułów poradnikowych i eksperckich, opisów produktów, tekstów ofertowych na strony www, tekstów SEO. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. wielkość zamówienia, termin realizacji, wymagania klienta, a także moją wiedzę z zakresu tematów, których mają dotyczyć artykuły. Uśredniony cennik prezentuję pod poniższym adresem: http://web-writing.pl/copywriter-cennik/ Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy copywritera, a obecnie zajmuję się zawodowo copywritingiem, prowadząc własną działalność gospodarczą. Oczywiście wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu i odwiedzania strony z moim portfolio: danielgrzegorzek1990@gmail.com Webwriting NIP: 6351843690 43-180 Fabryczna 11/30, Orzesze www.web-writing.pl
 2. Fajne stawki, ale możliwe do osiągnięcia zapewne jedynie w największych polskich agencjach. Szkoda, że w raporcie nie ma więcej informacji na temat próby badawczej.
 3. Przyjmę zlecenia dotyczące wszelkich prac copywriterskich, a zwłaszcza tworzenia: artykułów sponsorowanych, artykułów poradnikowych i eksperckich, opisów produktów, tekstów ofertowych na strony www, tekstów SEO. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. wielkość zamówienia, termin realizacji, wymagania klienta, a także moją wiedzę z zakresu tematów, których mają dotyczyć artykuły. Uśredniony cennik prezentuję pod poniższym adresem: http://web-writing.pl/copywriter-cennik/ Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy copywritera, a obecnie zajmuję się zawodowo copywritingiem, prowadząc własną działalność gospodarczą. Oczywiście wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu i odwiedzania strony z moim portfolio: danielgrzegorzek1990@gmail.com Webwriting NIP: 6351843690 43-180 Fabryczna 11/30, Orzesze www.web-writing.pl
 4. Witam serdecznie, sprzedam 24 artykuły, które wystawiłem wcześniej w serwisie GiełdaTekstów.pl i jeszcze nie znalazły nabywcy. Nie chcę, żeby zalegały niewykorzystane, dlatego oddam je w promocyjnej cenie i bez prowizji naliczanej przez ten portal - prowadzę działalność gospodarczą, więc wystawię po prostu FV. Dotychczas na giełdzie sprzedałem już równo 500 artykułów, co najlepiej świadczy o tym, że naprawdę warto Wyniki sprzedaży na Giełdzie Tekstów Podaję poniżej listę artykułów, które są objęte wyprzedażą. Będę na bieżąco wykreślał tytuły tych tekstów, które znalazły już nabywców. Zapraszam. Istnieje również możliwość zakupu tekstów za pośrednictwem serwisu GiełdaTekstów. W tym celu należy skorzystać z następującego linku: https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_KmnJmXh Czym jest restrukturyzacja kredytu oraz wakacje kredytowe? Restrukturyzacja kredytu sposobem na trudności finansowe Restrukturyzacja kredytu: co to takiego? Jak dbać o tłustą cerę? Poznaj praktyczne porady Jak pozbyć się cieni pod oczami? Ubezpieczenie IKE jako zabezpieczenie na starość Cera sucha: czym się objawia i jak sobie z nią radzić? Czy ubezpieczenie IKE to gwarancja stabilnej przyszłości? Nie odmawiaj sobie przyjemności – weź chwilówkę Jak wyjść z pętli kredytowej? Jak w naturalny i bezpieczny sposób pozbyć się raz na zawsze alergii? Poznaj skuteczne sposoby na oszczędzanie! Dlaczego warto spożywać regularnie kaszę jaglaną? Czym jest osteoporoza i co ją powoduje? Czym są haluksy i w jaki sposób im zapobiegać? Kluczowe podstawy zdrowej diety Pobierz już teraz aplikację do rozliczania PIT! Beata Szydło z wizytą w Świnoujściu Recenzja książki "Kwestja krwi" Macieja Wrońskiego Skuteczne sposoby na pozbycie się aft Na czym polega minimalizm i dlaczego warto go praktykować? Czy Igrzyska Olimpijskie w Krakowie to dobry pomysł? arabiaj z Wad.ojooo i pomnażaj swoje pieniądze! Czy serwis chomikuj pozwala na łamanie prawa? Daniel GrzegorzekWebwriting Daniel GrzegorzekFabryczna 11/3043-180 Orzeszedanielgrzegorzek1990@gmail.comhttp://www.web-writing.pl
 5. Dzięki za sugestie Zmieniłem czcionkę i zwiększyłem odstępy. Czy teraz wygląda to już bardziej czytelnie?
 6. Przyjmę zlecenia dotyczące wszelkich prac copywriterskich, a zwłaszcza tworzenia: artykułów sponsorowanych, artykułów poradnikowych i eksperckich, opisów produktów, tekstów ofertowych na strony www, tekstów SEO. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. wielkość zamówienia, termin realizacji, wymagania Klienta, a także moją wiedzę z zakresu tematów, których mają dotyczyć artykuły. Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy copywritera, a obecnie zajmuję się zawodowo copywritingiem, prowadząc własną działalność gospodarczą. Oczywiście wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu i odwiedzania strony z moim portfolio: danielgrzegorzek1990@gmail.com Webwriting NIP: 6351843690 43-180 Fabryczna 11/30, Orzesze www.web-writing.pl Uwaga: Nie przyjmuję zleceń na pisanie precli i tanich tekstów SEO w cenie kilku złotych za 1000 zzs.
 7. Kończę powoli przygotowywać własną stronę, będącą portfolio copywritera. Zamierzam na niej również publikować wpisy blogowe. Jak Wam się podoba? Macie może jakieś sugestie odnośnie tego, co można by zmienić? www.web-writing.pl
 8. Pokazało Ci termin realizacji za 1000 znaków - nie dla całego zlecenia. Widocznie ten użytkownik ma akurat bardzo niskie moce przerobowe. Poproś o anulowanie zlecenia - to nie problem (jest automatyczna opcja przy zleceniu) i wybierz kogoś innego.
 9. W artykule na whitepress.pl znalazłem taki fragment: "Zbyt duża ilość linków wewnętrznych oraz przeładowanie słowami kluczowymi może spowodować nałożenie kary w ramach algorytmu Panda. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do ukarania z powodu „czystego spamu”"
 10. Witam, zastanawiam się, czy na karę od Google może mieć wpływ zbyt duża liczba linków wewnętrznych na stronie głównej do innych podstron (w postaci dodania linków w postacci listy wszystkich artykułów blogowych). Załóżmy, że w sumie przybyło jednego dnia ponad 20 linków wewnętrznych - a sumarycznie z pozostałymi linkami jest ich około 50 na stronie głównej. Jak myślicie?
 11. Oldi, ile zostało Ci jeszcze tych tekstów do napisania? Możesz mi na na prive podać tematykę? Może uda mi się pomóc Ci w przygotowaniu chociaż kilku - jeśli tematyka będzie mi na tyle bliska, że da radę bez dodatkowego researchu. Też jestem copywriterem z wieloletnim doświadczeniem, także o jakość nie musisz się martwić. Z tym, że jest jeden warunek, zaoszczędzony czas poświęcisz na bycie z Asią, okej?
 12. A nie ma takiej możliwości, aby osoby czujące się oszukane otrzymały swoje pieniądze z powrotem? Wtedy byłby problem rozwiązany.
 13. No niestety, niektórzy trochę za bardzo się chyba wkręcili w oskarżanie, pomimo złożenia przez Oldiego wyjaśnień. Przyznał się do błędów i zaniedbań, już się nie ukrywa, proponuje rozmowę, spotkania. Lepiej późno niż wcale. To już trochę zaczyna przypominać bicie leżącego - wyluzujcie trochę Panowie...
 14. Nie wiem, czy rozumiem temat, ale na pewno nie mogę się zgodzić z Twoją opinią, że jedynym błędem jakim popełniłeś, było niedotrzymanie terminów... Tak jak wspomniałem, podałeś zbyt mało informacji w pierwszym poście, co wzbudziło uzasadnione podejrzenia.
 15. Nie musisz, jeśli masz jeszcze jakieś pytania/wątpliwości, to masz prawo dopytywać i żądać wyjaśnień. Ja na ten moment już jestem usatysfakcjonowany wyjaśnieniami. Tyle z mojej strony. Chociaż nie uważam, że Oldi zachował się od początku fair. Moim zdaniem jego obowiązkiem powinno być przedstawienie tych wszystkich informacji już w pierwszym poście na forum. Uważam to za spore zaniedbanie z jego strony.