Jump to content

Nowy 12

Forumowicze
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

972 profile views
 1. Co z tego że właściciel strony zamieści klauzule że wyraża zgodę na linkowanie. Właścicielowi serwisu, w którym zamieszczono link nie będzie się chciało tego sprawdzać i usunie go z obawy przed opłatami. Tu jest chyba największe zagrożenie. Poza tym to nowe prawo postawiłoby sprawę na głowie. Niech sobie Niemcy wprowadzą regulacje u siebie skoro są tacy mądrzy.
 2. https://www.spidersweb.pl/2018/06/podatek-od-linkowania-2018.html
 3. Chciałem dodać wpis do katalogu www.webwweb.pl, ale nie mogę... Czy ktoś wie jak to zrobić?
 4. Co to ma być, 2 dni temu wam przelew zrobiłem i dostałem e-maila: Dziękujemy za zakup pakietu. Proszę się tutaj zarejestrować http://rankindexer.win/login/ i podać login abyśmy przydzielili limit - Wysyłam formularz i d..a nic się nie dzieje!? szkoda kasy i czasu na takie pier....e
 5. Nie linkowałem z nazwą miasta. Sytuacja zaczęła się po aktualizacji we wrześniu ubiegłego roku. Wiem że wyniki są dopasowywane do gelokalizacji użytkownika, ale pierwszy raz spotykam się z tym że G dopisuje nawę miasta do title.
 6. Witam, od pewnego czasu przy tytule mojej strony w wynikach wyszukiwania na frazę ogólnopolską, tylko na jedną frazę, wyświetla się nazwa miasta gdzie zarejestrowana jest firma. Tytuł strony - Nazwa miasta Strona jest dodana do miejsc Google i może to dlatego? Czy można to jakoś usunąć, mam wrażenie że strona gorzej wyświetla się teraz przy zapytaniach z innych geolokalizacji.
 7. Witam, o jakiegoś czasu w Google Search Console dla części moich stron nie mogę zobaczyć listy linków kierujących (Źródła największej liczby linków - Brak danych). Sytuacja ta ma miejsce na kilku kontach, od czego to zależy? Czy też tak macie?
 8. Gdybyś faktycznie miał pojęcie o pozycjonowaniu, wiedziałbyś że stale trzeba się uczyć nowych rzeczy Już od dawna straciłem wiarę w dobre rady kolegów z PiO A moja wypowiedź świadczy właśnie o tym że nie warto pytać Ciekawa jest za to Twoja motywacja - siedzisz na forum tylko po to żeby wytykać innym błędy i dezinformować ich
 9. Masz racje Filip Traum, sporo tutaj takich asów Niby wszystko wiedzą, ale nic nie powiedzą a blake to już w szczególności od 2009 roku czytam wątki na tym forum, i chyba nigdy nie otrzymałem żadnej przydatnej odpowiedzi na pytanie. Ale z drugiej strony to chyba zrozumiałe, w końcu nikt nie chce się dzielić wiedzą z konkurencją. A że większość do tego udaje że wszystko wie i że zarabia nie wiadomo jaką kasę to też chyba normalne, chcą wmówić innym że się na tym nie znają i żeby dali sobie spokój, co z kolei świadczy o tym że wcale nie czują się tak pewnie,
 10. Może G nie radzi sobie z pingwinem w czasie rzeczywistym i dlatego cały czas coś poprawiają... Stąd te ciągłe zmiany. ...za chwilę ktoś napisze że zmiany są powodowane pingwinem w czasie rzeczywistym, ale skoro tak to dlaczego największe zmiany są zawsze w piątek wieczorem. Przypuszczam że zapuszczają zmiany w alg w piątek, przez weekend przelicza pozycje a w poniedziałek analizują wyniki i szykują zmiany na kolejny weekend.
 11. Trudno wyciągać jednoznaczne wnioski gdy co chwile gmerają przy algo. Zauważyłem jednak spadek liczby linków do stron w GSC (zwłaszcza dla starych stron).
 12. Może się szykuje, może nie. Ja tam nie zauważyłem żeby moja strona miała zaindeksowaną większą liczbę linków a od kilku dni wróciła w top. Jedno co mogę powiedzieć z całą pewnością to wróciły strony, które przejąłem po poprzednich firmach pozycjonujących i miały nałożony filtr algorytmiczny, bo nic nie działało a dzisiaj top. Zobaczymy czy filtry nie wrócą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy