Nowy 12

Forumowicze
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. Nowy 12

  linkowanie przejdzie do historii???

  Co z tego że właściciel strony zamieści klauzule że wyraża zgodę na linkowanie. Właścicielowi serwisu, w którym zamieszczono link nie będzie się chciało tego sprawdzać i usunie go z obawy przed opłatami. Tu jest chyba największe zagrożenie. Poza tym to nowe prawo postawiłoby sprawę na głowie. Niech sobie Niemcy wprowadzą regulacje u siebie skoro są tacy mądrzy.
 2. Nowy 12

  linkowanie przejdzie do historii???

  https://www.spidersweb.pl/2018/06/podatek-od-linkowania-2018.html
 3. Chciałem dodać wpis do katalogu www.webwweb.pl, ale nie mogę... Czy ktoś wie jak to zrobić?
 4. Nowy 12

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Co to ma być, 2 dni temu wam przelew zrobiłem i dostałem e-maila: Dziękujemy za zakup pakietu. Proszę się tutaj zarejestrować http://rankindexer.win/login/ i podać login abyśmy przydzielili limit - Wysyłam formularz i d..a nic się nie dzieje!? szkoda kasy i czasu na takie pier....e
 5. Nie linkowałem z nazwą miasta. Sytuacja zaczęła się po aktualizacji we wrześniu ubiegłego roku. Wiem że wyniki są dopasowywane do gelokalizacji użytkownika, ale pierwszy raz spotykam się z tym że G dopisuje nawę miasta do title.
 6. Witam, od pewnego czasu przy tytule mojej strony w wynikach wyszukiwania na frazę ogólnopolską, tylko na jedną frazę, wyświetla się nazwa miasta gdzie zarejestrowana jest firma. Tytuł strony - Nazwa miasta Strona jest dodana do miejsc Google i może to dlatego? Czy można to jakoś usunąć, mam wrażenie że strona gorzej wyświetla się teraz przy zapytaniach z innych geolokalizacji.
 7. Witam, o jakiegoś czasu w Google Search Console dla części moich stron nie mogę zobaczyć listy linków kierujących (Źródła największej liczby linków - Brak danych). Sytuacja ta ma miejsce na kilku kontach, od czego to zależy? Czy też tak macie?
 8. Gdybyś faktycznie miał pojęcie o pozycjonowaniu, wiedziałbyś że stale trzeba się uczyć nowych rzeczy Już od dawna straciłem wiarę w dobre rady kolegów z PiO A moja wypowiedź świadczy właśnie o tym że nie warto pytać Ciekawa jest za to Twoja motywacja - siedzisz na forum tylko po to żeby wytykać innym błędy i dezinformować ich
 9. Masz racje Filip Traum, sporo tutaj takich asów Niby wszystko wiedzą, ale nic nie powiedzą a blake to już w szczególności od 2009 roku czytam wątki na tym forum, i chyba nigdy nie otrzymałem żadnej przydatnej odpowiedzi na pytanie. Ale z drugiej strony to chyba zrozumiałe, w końcu nikt nie chce się dzielić wiedzą z konkurencją. A że większość do tego udaje że wszystko wie i że zarabia nie wiadomo jaką kasę to też chyba normalne, chcą wmówić innym że się na tym nie znają i żeby dali sobie spokój, co z kolei świadczy o tym że wcale nie czują się tak pewnie,
 10. Może G nie radzi sobie z pingwinem w czasie rzeczywistym i dlatego cały czas coś poprawiają... Stąd te ciągłe zmiany. ...za chwilę ktoś napisze że zmiany są powodowane pingwinem w czasie rzeczywistym, ale skoro tak to dlaczego największe zmiany są zawsze w piątek wieczorem. Przypuszczam że zapuszczają zmiany w alg w piątek, przez weekend przelicza pozycje a w poniedziałek analizują wyniki i szykują zmiany na kolejny weekend.
 11. Trudno wyciągać jednoznaczne wnioski gdy co chwile gmerają przy algo. Zauważyłem jednak spadek liczby linków do stron w GSC (zwłaszcza dla starych stron).
 12. Może się szykuje, może nie. Ja tam nie zauważyłem żeby moja strona miała zaindeksowaną większą liczbę linków a od kilku dni wróciła w top. Jedno co mogę powiedzieć z całą pewnością to wróciły strony, które przejąłem po poprzednich firmach pozycjonujących i miały nałożony filtr algorytmiczny, bo nic nie działało a dzisiaj top. Zobaczymy czy filtry nie wrócą.
 13. U mnie też od wczoraj przewaga zielonego. Zobaczym czy przy weekendzie nie wymyślą czegoś nowego