Jump to content

kjurecki

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. Bardzo przydatny niezbędniczek . Ukłon w Twoją stronę @okazwłoka. Pytanko o "Monitoring dostpnođci stron" . Jest jakieś ograniczenie co do ilości czy przemieli tysiące też np?
 2. dziękuję za szybkie i konkretne wskazówki. dam znać później czy pomogło bo muszę uzyskać dostęp do hostingu (to nie moja strona) .
 3. Witam Mam problem z drupalem, wyświetla mi stronę pod generycznymi adresami sdfgsth.domena.pl dkjvynd.domena.pl mnbvvcjd.domena.pl i również pod-subdomeny aksjgdfb.jcnuvdhb.domena.pl xakbsj.ghjkl.domena.pl Drupal 7.43 hosting home.pl Mam zainstalowany moduł "Domain Access" czy ktoś wie z czego może się brać ten problem i jak go naprawić albo gdzie szukać rozwiązania?
 4. Też miałem zagwostke z płatnością w 2captcha.pl jak im konto zablokowali w PayPal. Support odpowiedzial że może trzeba będzie czekać 1-2 miesiące na opcje płatności przez PP. Nowe konto na 2captcha.com rozwiązanie idealne tak jak pisze Max . Jest opcja przelewy24, Dotpay, KartaKredytowa (prepaid też) więc wszystko co trzeba. Pod zenka i xneolinks chyba najlepszy decaptcher teraz, do pracy na wolniejszych obrotach bardzo dobra skuteczność.
 5. To nie pingwin, to Batman w czasie pół-rzeczywistym, już daje ostrzeżenia: hhahahahahahahahaha
 6. Witam Jestem zainteresowany kupieniem linków/artykułów z linkiem/wpisów z linkiem/banerów ze stron o tematyce ślubnej. Oferty proszę kierować na maila: nawalinka[@]wp.pl
 7. czy to jest właśnie wdrażane teraz? bo przestały mi wpadać linki z GSA przez API pojedynczo.
 8. 4.95 skuteczność licha, tez mi to samo powiedzieli. No cóż czas się przerzucić na CB chyba.
 9. Piszą że na win7 już działa, support pisze "There are still some bugs left but most users wont see them" A dalej jest to samo. Czy ktoś uporał się z tym problemem? Działa czy nie działa?
 10. zapewne chodzi o Captcha Sniper Monitor 1.0 Dzięki. Właśnie o to mi chodziło
 11. Pytanie do osób które używają CaptchaSniper v4.95 do GSA. czasem mi sie obala (zawiesza) i przez to spada mi LpM "Captcha Sniper Error: undefined error message (probably down)" dosyć irytujące bo hula na 30 wątkach i nie powinno być problemu a tu takie kwiatki. nie jestem w stanie 24h monitorować dedyka i z tego względu jest lipa bo nie wykorzystuje w 100% własnych dobrych list. ktoś ma podobny problem? jest na to jakiś sposób?
 12. Witam Potrzebuję kilka kont facebook zakładanych z różnych IP i zweryfikowanych telefonicznie. Konta polskie i z uzupełnionymi podstawowymi danymi + zdjęcia. + ok. 10 znajomych. Jeśli ktoś chce się podjąć proszę o info. cena do uzgodnienia. nawalinka@wp.pl
 13. panda się nawp.... ala, zostaną wióry, i trzeba budować od nowa bambusowy content, byle na wysokich drzewach..
 14. kjurecki

  ZenBLOG

  Pytanie które po części dotyczy zenbloga czy ktoś może wie czy można dostać fakture z antigate.com ? bo nie moge się z nimi skontaktować .. a z pewnością sporo z was używa tej antycaptch'y do zenka.
 15. kjurecki

  ZenBLOG

  no wlaśnie, ale tu rozchodzi się o linki bo nie o ładne zdjęcia przecież... a opcja z "dodaj bez linka i odczekaj trochę" wiąże się z czym? dodawaniem linka później w comment czy na blogu dodajesz później .. jak już wisi trochę? bo wieeesz przy dużej ilości projektów to może być dość czasochłonne i uciążliwe ..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy