xavi1984

Forumowicze
 • Zawartość

  1036
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

O xavi1984

 • Urodziny 02.06.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sofista.com.pl

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

4062 wyświetleń profilu
 1. Awin

  Racja. Optymalizuję stronę i chcę ściągnąć trochę konkretnego ruchu - zobaczymy jaka sprzedaż z tego wyjdzie. Chciałbym na jesieni trochę więcej wyciągnąć tych leadów.
 2. Awin

  Wydawało mi się, że ze znanej marki szybko wejdą jakieś leady, przecież jest sezon, a tu pusto. Dotyczy to TUI i Wezyra, z Travelplanet lepiej, ale też bez szału. Muszę jeszcze popracować na stroną. A ogólnie na jesieni masz leady turystyczne? Teoretycznie wtedy zapada cisza, co nie?
 3. Awin

  Zapraszam do wymiany doświadczeń. Mnie interesuje głównie grupa programów turystycznych. Macie leady z programów Wezyra i TUI? I jak z Travelplanet? U mnie jak na razie słabiej niż się spodziewałem.
 4. Marketing efektywnościowy Zanox

  Panel jest już totalnie inny - przynajmniej w stosunku do tego, co było przy logowaniu do zanoxa. Może tak wyglądał on w Awin? Tam nie miałem konta. Ale ogólnie sam system jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny i przejrzysty. Tzn. niby opcje są prawie te same, ale graficznie jest lepiej, pod względem UX również.
 5. Marketing efektywnościowy Zanox

  Nie rozumiem po co się czepiasz? Faktycznie był taki temat i dopiero teraz go szukałem. Myślę, że więcej czasu straciłem na pisanie tego posta niż na przeczytanie jej... A co do samego PP - faktycznie, może jeszcze nie jest to okres sprzedażowy, ale już wpadają leady. Najciekawiej powinno być pomiędzy czerwcem, a sierpniem.
 6. Marketing efektywnościowy Zanox

  Liczę na fajne wyniki z Travelplanet. Już kiedyś nieźle zarabiałem na tym programie. Zaakceptowali mi 3 serwisy, wszystkie z całkiem niezłym ruchem - zobaczymy na co dokładnie to się przełoży. Wydaje mi się, że poprzednim razem te prowizje były na podobnym podobnie, tylko nie było żadnej premii za wstępną rezerwację, tylko dopiero prowizja od wysokości sprzedaży.
 7. Marketing efektywnościowy Zanox

  Zgłosiłem się do kilku programów swoje serwisy. Moim zdaniem mogli bardziej zaautomatyzować dodawanie się do programów. Bo tak trzeba przechodzić pomiędzy powierzchniami reklamowymi i się odrębnie zgłaszać. Można byłoby to ogarnąć w znacznie łatwiejszy sposób.
 8. 301 subdomen na główną

  Dla subdomen jest 404. Chodzi o to, aby ludzie klikający gdzieś w sieci w link subdomeny byli przekierowani na główną, a nie zobaczyli błąd.
 9. Chcę przekierować wszystkie subdomeny na stronę główną. Co jest źle? Cały kod pliku/ BEGIN WordPress RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] END WordPress RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} !^elobot.pl$ [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://elobot.pl/$1 [L,R=301]
 10. Działacie w Zanox? Widziałem w sieci info, że zmienili nazwę na Anwin. Czyli w praktyce co się zmieniło? Działałem z nimi kiedy mieli Groupona. Teraz chyba nie mają? Jak z supportem?
 11. Jest dużo więcej roboty, ale lepiej odpalać małe konta na solidnie działających hostingach. Tych jest sporo. Większość serwerów SEO to trochę pic na wodę.
 12. Taka ilość do podziału na większą grupę osób. Wymagane przede wszystkim pojecie o tym jak to robić, konta na forach, wiedza gdzie można dodać, żeby nie było to usunięte. Zapraszam ze stawką za 100 wpisów Sławek Michałek zypolek(małpka)o2.pl
 13. Jak powinien wyglądać prawidłowy kod? Ta reguła nie działa przez ? w adresie. Ten pierwszy adres jest rzeczywisty. RewriteRule ^/articles.php?id=742?$ http://nowyadres.pl/nowy-adres/ [R=301]
 14. Mnie wróciła strona do topów na turystyczne frazy - wypadła przy pierwszym pingwinie i nic z nią nie robiłem. Patrzę sobie linki - jeden link z dmoza, cała reszta to stare publiczne precle i seo katalogi.
 15. [oferta] Hekko.pl

  Jeśli ktoś zakłada u nich nowe konto, to mam kodzik na 50 proc zniżki na dowolne konto. Chodzi o normalne konta dzielone. Jeśli dobrze zrozumiałem to kod aktualny do końca roku. Kod: 489K9E12H5