Jump to content

Dares89

Forumowicze
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.linkcentrum.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Faktycznie jak wklepałem ręcznie to zadziałało. PIO-TK4 wykorzystany dziękuje
 2. Mówię to na podstawie swoich doświadczeń oraz swojej pracy inżynierskiej którą pisałem parę lat temu na temat pozycjonowania gdzie badałem katalogowanie, swl-e , optymalizacje strony pod kątem seo itp. Nie powiem co dało najlepszy rezultat ale mogę powiedzieć że katalogowanie z pewnością pomaga. Owszem katalogowanie jest tylko jednym ze sposobów pozycjonowania a tym samym narzędziem do zdobycia określonego celu. Trzeba tylko to robić umiejętnie.
 3. Jak to mówią systematyczność i czas to dwie kluczowe rzeczy w pozycjonowaniu.
 4. Mam małą promocje. Od dzisiaj dla osób które kupią Wpis zwykły otrzymają upgrade wpisu do Wpisu Gold na 30 dni. Oferta ważna do odwołania(info zamieszczę tutaj).
 5. Witam Czy opcja "Testuj wyświetlanie linków" działa? U mnie na stronie po kliknięciu wyświetla się : HTTP_CODE:200 KONTENT: a w konsoli pisze tak: Chyba ta funkcja jest blokowane przez przeglądarki.
 6. Witam Ze względu na problemy z płatnością przez firmę która świadczyła usługi opłaty za wpisy w formie smsów oraz ze względu na wysokie prowizje innych firm świadczących tego typu usługi zawieszam do odwołania możliwość opłaty wpisu w ten sposób. Jedyny możliwy sposób opłaty wpisy na ten moment jest paypal. Za utrudnienia przepraszam ale wydaje mi się to jedyne racjonalne wyjście na ten moment.
 7. Listy wysłane do nich wracają z dopiską "wyprowadził się" także kasy już chyba nie zobaczę
 8. Witam Dawno nie było żadnych kodów dlatego zapraszam:) Kody do wpisów GOLD SMS: GOLD-2018-STYCZEN-01 GOLD-2018-STYCZEN-02 GOLD-2018-STYCZEN-03 GOLD-2018-STYCZEN-04 GOLD-2018-STYCZEN-05 Proszę o potwierdzenie w temacie zużycia kodu inaczej wpis nie zostanie zatwierdzony.
 9. Witam po dłuższej przerwie:) Mam dla was promocyjne kody GOLD SMS: PROMO_GOLD_1 PROMO_GOLD_2 PROMO_GOLD_3 Proszę o informację tutaj że dany kod został wykorzystany inaczej wpis nie zostanie przyjęty.
 10. Witam po dłuższej przerwie. Kolejny zestawik wpisów gold sms: linkcentrum-10-2015-1 linkcentrum-10-2015-2 linkcentrum-10-2015-3 Proszę o potwierdzenie dodania wpisu w tym temacie inaczej wpis nie zostanie zaakceptowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy