ZegarkiNaPrezent

Forumowicze
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. ZegarkiNaPrezent

  Budowanie zaplecza

  Dokładnie. Tak samo jak efekt nóg zależy od odpowiednio dobranej strategii ćwiczeń, tak samo z zapleczem - trzeba dobrze zaplanować to strategicznie. Czyli inne IP każdej ze stron, dobre treści, nawołania do akcji, mądre linkowanie i inne.
 2. ZegarkiNaPrezent

  [Test] Podpięcie nowej strony do systemu

  A co jaki czas aktualizowany jest rank strony?
 3. ZegarkiNaPrezent

  [Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

  Nie da się kupić pakietu, kiedy będzie możliwość?
 4. Mam na sprzedaż 5 gotowych zaplecz zrobionych na Wordpressie. Pełna dbałość o zróżnicowanie elementów na stronach tak, by się nie powtarzały. Tematyka: Biznes / Finanse / Inwestycje / Kryptowaluty Użyte themy: Septera, Astra, Hestia, Mesmerize, Renden Każda strona posiada inny theme dla zróżnicowania zaplecza. - Każda strona ma inną faviconę, inne logo (4 graficzne, 1 tekstowe) - Linki w menu są unikalne, nie powtarzają się na żadnej stronie nawet ich nazwy - Zróżnicowanie w wyglądzie i ułożeniu elementów paska głównego - Zróżnicowanie elementów pod logo (slider/obrazek w tle/grafika) - Wyświetlenie postów tematycznych na różne sposoby (różne ułożenie obrazków, tytułów, opisów) - Zróżnicowanie całej strony głównej, każda wygląda inaczej - Zróżnicowanie stopek i ich budowy - Zróżnicowanie nazw kategorii w jakiej znajdują się wpisy - Każda strona ma ustawiony inny sposób wyświetlania linków do wpisów Każda strona ma od 3 do 5 podstron głównych i tutaj także każda podstrona różni się od innych. Każda strona zawiera 3 wpisy z tematyki biznesu/pieniędzy/walut/finansów - każdy po ponad 2000 znaków (co daje ponad 6000 znaków na każdej ze stron, łącznie ponad 30 000 znaków w postach). Teksty są autorskie, pisane w obrębie tematyki, nic nie zostało skopiowane. - Każdy post ma inną datę publikacji. - W każdym artykule znajduje się grafika pasująca do tematu posta. - Każdy wpis ma przynajmniej 1 komentarz. Każdy dodany z inną datą. Zaplecze jest w pełni gotowe do pracy, wystarczy dodać linki do artykułów, wrzucić na hosting i podpiąć domeny. Faktura VAT Cena: 120 pln netto (147,6 brutto) Całość: 400 pln netto (492 pln brutto) Sprzedaję same strony (wgram je na zainstalowane wordpressy na jakimś seo hostingu), hosting i domeny pozostawiam po stronie kupującego. Podobne zaplecze jestem w stanie zbudować w ciągu 7 dni, więc jeżeli potrzebujesz zaplecza o innej tematyce - zapraszam do kontaktu. Linki do podglądu: https://zapodaj.net/2191ffb25bafe.jpg.html https://zapodaj.net/d6d2c171e6397.jpg.html https://zapodaj.net/070287081792d.jpg.html https://zapodaj.net/2d082c12a0c60.jpg.html https://zapodaj.net/ad5937932100e.jpg.html kontakt: szepiszczak [at] gmail.com
 5. Odkupię zbanowane, niepotrzebne domeny, obojętnie jakie końcówki. Tak, żeby przeniesienie było darmowe (najlepiej aftermarket). Minimum 3 miesiące ważności muszą mieć. Proszę o listę z cenami na szepiszczak (malpeczka) gmail.com
 6. ZegarkiNaPrezent

  Generator Zaplecza Seolite

  Jest to program desktopowy, że się go kupuje a nie rejestruje się?
 7. Ja to samo. Jest mój mail z imieniem i nazwiskiem, do którego chętnie uzyskałbym ponowny dostęp.
 8. ZegarkiNaPrezent

  [Zlecę] teksty medyczne > 300 słów

  Zlecę napisanie tekstów na portal o chorobach. Chodzi mi o merytoryczne teksty, powyżej 300 słów i 2500 znaków liczonych bez spacji. Chciałbym, żeby teksty były wykonane wg wzoru: http://i-zdrowie.pl/sloniowacizna/ czyli informacje ogólne o chorobie na początku, później przyczyny, objawy, sposoby leczenia, przebieg. Dokładne nazwy chorób będę wysyłał. Do napisania sporo tekstów. Cenę za 1000 znaków bez spacji i jakieś przykładowe teksty poproszę na maila: szepiszczak[at]gmail.com
 9. ZegarkiNaPrezent

  Linki Z Płatnego Katalogu

  Skończ panikować. Na jaką frazę pozycjonujesz tego bloga? Nie sprawdzaj co chwilę na jakiej stronie wyszukiwania jesteś, tylko zajmij się linkowaniem. Te linki z katalogu nie wyrządzą krzywdy.
 10. ZegarkiNaPrezent

  Pozycja Strony, Jakość Preclowania

  Dlatego zdobywa się linki z innych miejscówek żeby okupować topy.
 11. ZegarkiNaPrezent

  Przekierowanie Domen .co.pl Na Parkingco.pl

  Ręcznie usunęli przekierowania po prośbie o wyjaśnienie sytuacji. Właśnie to jest najlepsze, że w niektórych miejscach .co.pl jest uznawane za domenę główną a .zuromin.pl już nie.
 12. Kupiłem trochę domen pod jakieś tam zaplecze i obserwuję bardzo dziwne zachowanie. Ustawiłem poprawnie DNSy, wgrałem pliki i było dobrze. Po paru godzinach pojawiło się przekierowanie na adres parkingco.pl, o którym niewiele informacji znajduje się w necie. Nie jest to żaden parking aftermarketu, bo nie ma go na liście. Strony wracają na godzinę, dwie dziennie do swojego prawidłowego stanu, indeksują się podstrony i potem znowu reszta dnia to przekierowanie. Długo to będzie tak skakało?
 13. ZegarkiNaPrezent

  Pozycja Strony, Jakość Preclowania

  Normalne, jakość i ilość linków nie pozwala na przeskoczenie wyżej, po prostu jest lepsza konkurencja.
 14. ZegarkiNaPrezent

  Rady Pozycjonowania

  Przecież firma pozycjonująca za efekt nic nie kosztuje, dobierze odpowiednio frazy, stworzy strony satelickie, powalczy z filtrem i funkcjonuje dzięki temu, że strony jej klientów są w top10..
 15. ZegarkiNaPrezent

  Program Publiker...google

  @SzlafRock masz dziesiątki czy setki licencji różnych softów i potrafisz z nich korzystać. Jak widać niektórzy nie wiedzą jak używać swoich softów a już szukają klientów.