pavlo911

Forumowicze
 • Zawartość

  289
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

O pavlo911

 • Urodziny 20.03.1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://polecanesuple.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pruszcz Gdański

Ostatnio na profilu byli

2631 wyświetleń profilu
 1. pavlo911

  ZenBLOG

  @Dralik Coś jest na rzeczy - u mnie poczta w ogóle nie dochodzi na skrzynki. Z żadnego softu ani nawet ręcznie wysyłana z prywatnej skrzynki.
 2. Cześć, Zlecę napisanie tekstów synonimizowanych - 1500 znaków po wygenerowaniu, min. 5000 znaków przed. Tematyka to głównie uroda/suplementy/zdrowie itp. Proszę o oferty cenowe na email: pavlo911@gmail.com lub PW na forum.
 3. Podejrzeć pierwszą stronę wyników może w narzędziu podglądu reklamy AdWords.
 4. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego : sem@paveumedia.pl
 5. pavlo911

  nie działa mi wykluczenie - filtr na Polskę

  zrób "poland" - ja również mam GA w języku polskim, ale sprawdziłem i ten filtr działa u mnie -> jest taka opcja, żeby sprawdzić czy dany filtr działa przed jego włączeniem, na samym dole.
 6. pavlo911

  nie działa mi wykluczenie - filtr na Polskę

  Spróbuj tak: https://gyazo.com/79ff460194a654caaa01dc037bae9e1e BTW. jak chcesz wykluczyć wyłącznie swoje wizyty, to imho lepiej zrobić to po IP. Nigdy nie wiadomo czy Twój towar nie zainteresuje klientów z Polski.
 7. site:domena.pl aczkolwiek nie zawsze musi to zwracać w 100% prawdziwe wyniki
 8. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego: sem@paveumedia.pl
 9. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego: sem@paveumedia.pl
 10. pavlo911

  opłacalność i wysokość kwoty

  Obniżenie CPC nie zawsze znaczy, że jest OK. Wyznacznikiem dla Was powinien być współczynnik konwersji, a nawet bardziej zaawansowany wskaźnik czyli ROI. Czasem warto dać większe CPC, ale uzyskać dzięki temu wyższy CR (wsp. konwersji). Jak nie przetestujecie i nie zainwestujecie, to się nie dowiecie. Ale jedno jest pewne - skoro konkurencja działa w AdWords, to najpewniej zarabia - dlatego, przy lepszych cenach na pewno możecie doprowadzić do sytuacji, gdzie zaczniecie zarabiać dzięki AdWords.
 11. pavlo911

  opłacalność i wysokość kwoty

  No jeśli żaden specjalista nie kontrolował kampanii, to jak możesz liczyć na jej skuteczność? "Support" googla (zewnętrzna firma) ma na celu złowić jak najwięcej nowych kont, a rzekoma pomoc w tworzeniu kampanii to tylko wabik. Zgłoś się lepiej do jakiegoś freelancera/agencji, a ktoś to w miarę ogarnie.
 12. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego: sem@paveumedia.pl