pavlo911

Forumowicze
 • Zawartość

  289
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

O pavlo911

 • Urodziny 20.03.1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://polecanesuple.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pruszcz Gdański

Ostatnio na profilu byli

2711 wyświetleń profilu
 1. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych, strategii działań oraz wycenę. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Google Ads to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego : biuro@paveumedia.pl
 2. pavlo911

  ZenBLOG

  @Dralik Coś jest na rzeczy - u mnie poczta w ogóle nie dochodzi na skrzynki. Z żadnego softu ani nawet ręcznie wysyłana z prywatnej skrzynki.
 3. Cześć, Zlecę napisanie tekstów synonimizowanych - 1500 znaków po wygenerowaniu, min. 5000 znaków przed. Tematyka to głównie uroda/suplementy/zdrowie itp. Proszę o oferty cenowe na email: pavlo911@gmail.com lub PW na forum.
 4. Podejrzeć pierwszą stronę wyników może w narzędziu podglądu reklamy AdWords.
 5. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego : sem@paveumedia.pl
 6. pavlo911

  nie działa mi wykluczenie - filtr na Polskę

  zrób "poland" - ja również mam GA w języku polskim, ale sprawdziłem i ten filtr działa u mnie -> jest taka opcja, żeby sprawdzić czy dany filtr działa przed jego włączeniem, na samym dole.
 7. pavlo911

  nie działa mi wykluczenie - filtr na Polskę

  Spróbuj tak: https://gyazo.com/79ff460194a654caaa01dc037bae9e1e BTW. jak chcesz wykluczyć wyłącznie swoje wizyty, to imho lepiej zrobić to po IP. Nigdy nie wiadomo czy Twój towar nie zainteresuje klientów z Polski.
 8. site:domena.pl aczkolwiek nie zawsze musi to zwracać w 100% prawdziwe wyniki
 9. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego: sem@paveumedia.pl
 10. Oferuje usługi z zakresu: optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych oraz kosztorys. Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Adwords to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. Zapraszam do kontaktu mailowego: sem@paveumedia.pl
 11. pavlo911

  opłacalność i wysokość kwoty

  Obniżenie CPC nie zawsze znaczy, że jest OK. Wyznacznikiem dla Was powinien być współczynnik konwersji, a nawet bardziej zaawansowany wskaźnik czyli ROI. Czasem warto dać większe CPC, ale uzyskać dzięki temu wyższy CR (wsp. konwersji). Jak nie przetestujecie i nie zainwestujecie, to się nie dowiecie. Ale jedno jest pewne - skoro konkurencja działa w AdWords, to najpewniej zarabia - dlatego, przy lepszych cenach na pewno możecie doprowadzić do sytuacji, gdzie zaczniecie zarabiać dzięki AdWords.
 12. pavlo911

  opłacalność i wysokość kwoty

  No jeśli żaden specjalista nie kontrolował kampanii, to jak możesz liczyć na jej skuteczność? "Support" googla (zewnętrzna firma) ma na celu złowić jak najwięcej nowych kont, a rzekoma pomoc w tworzeniu kampanii to tylko wabik. Zgłoś się lepiej do jakiegoś freelancera/agencji, a ktoś to w miarę ogarnie.