Jump to content

MCs

Forumowicze
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @zgred Nie wiem w czym masz problem. @ hyhy Czyli muszę się przekopać przez cały kod statycznej stronki i podstronek i przed każdym obrazkiem mam dawać adres z subdomeny ? @swits Szybsze ładowanie strony. To jest mój cel. Wiem, że rozwiazań jest wiele Mam do tego dwa serwery ale musi to być SEO uber friendly.
 2. Witam, Mam stornę na serverze A i o danym IP i chcę tą strone duplikować na setwerze B o innym IP. Chciałbym aby przynajmniej część ciężkich grafik ładowała się z serwera B a przy zbyt dużym obciażeniu serwera A cała strona pobierała się z zapasowego serwera B. Jak to najlepiej zorganizować, żeby nie zaszkodzić SEO strony na serwerze A? Z góry dziękuje za konkretne uwagi.
 3. Witam, Zarejestrowałem sobie domenę .com w ovh wczoraj. Dzis dostaję mail: od od: Domain Registration <admin@gehjis.com> odpowiedz do: admin@gehjis.com do: rfgwtpr1p1e1aaw7zbny@x.o-w-o.info data: 18 października 2014 13:37 temat: REMINDER: Search Engine Registration for Your Domain domena.com is pending podpisana przez: gehjis.com Hi there nazwisko, imie?, Domain Name: domenka.com (Account #65333) This email is being sent out to you because search registration for domenka.com is pending. Please register these domains to search engines like Google, Bing and Yahoo ASAP to avo
 4. Może warto stworzyć czarną listę takich firm? Żeby jak ktoś szuka w necie mógł taki temat znaleźć?
 5. Nie wiem jak ale jakoś ją zarezerwowali na 15 dni
 6. Witam, Dostałem dziś tel od firmy Becconet. Powiadomiono mnie, że ponieważ jestem operatorem domeny <mojadomena>.pl oni dostali zamówienie na <mojadomena>.com.pl Oczywiście ta domena jest już wykupiona i teraz chcą być uczciwi i mam prawo "pierwokupu" od nich oczywiście. Znacie takie praktyki? Co proponujecie zrobić, jest sens się w to ładować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy