Jump to content

MCs

Forumowicze
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MCs

 1. @zgred Nie wiem w czym masz problem. @ hyhy Czyli muszę się przekopać przez cały kod statycznej stronki i podstronek i przed każdym obrazkiem mam dawać adres z subdomeny ? @swits Szybsze ładowanie strony. To jest mój cel. Wiem, że rozwiazań jest wiele Mam do tego dwa serwery ale musi to być SEO uber friendly.
 2. Witam, Mam stornę na serverze A i o danym IP i chcę tą strone duplikować na setwerze B o innym IP. Chciałbym aby przynajmniej część ciężkich grafik ładowała się z serwera B a przy zbyt dużym obciażeniu serwera A cała strona pobierała się z zapasowego serwera B. Jak to najlepiej zorganizować, żeby nie zaszkodzić SEO strony na serwerze A? Z góry dziękuje za konkretne uwagi.
 3. Witam, Zarejestrowałem sobie domenę .com w ovh wczoraj. Dzis dostaję mail: od od: Domain Registration <admin@gehjis.com> odpowiedz do: admin@gehjis.com do: rfgwtpr1p1e1aaw7zbny@x.o-w-o.info data: 18 października 2014 13:37 temat: REMINDER: Search Engine Registration for Your Domain domena.com is pending podpisana przez: gehjis.com Hi there nazwisko, imie?, Domain Name: domenka.com (Account #65333) This email is being sent out to you because search registration for domenka.com is pending. Please register these domains to search engines like Google, Bing and Yahoo ASAP to avo
 4. Może warto stworzyć czarną listę takich firm? Żeby jak ktoś szuka w necie mógł taki temat znaleźć?
 5. Nie wiem jak ale jakoś ją zarezerwowali na 15 dni
 6. Witam, Dostałem dziś tel od firmy Becconet. Powiadomiono mnie, że ponieważ jestem operatorem domeny <mojadomena>.pl oni dostali zamówienie na <mojadomena>.com.pl Oczywiście ta domena jest już wykupiona i teraz chcą być uczciwi i mam prawo "pierwokupu" od nich oczywiście. Znacie takie praktyki? Co proponujecie zrobić, jest sens się w to ładować?
 7. A co z opcją małej wizytówki na domenie 1 z linkiem na domenę 2? Może to zaszkodzić domenie 2?
 8. Witam, Mam dwie domeny: usługa.<regionalna>.pl nazwafirmy.pl Na domenie 2 mam strone, którą pozycjonuję. Zależy mi na pozycji w regionie. Jak najlepiej wykorzystać domenę 1? Robić 301 na domenę 2 z domeny 1? Zrobić na domenie 1 tylko wizytówkę z linkiem? Zrobić na domenie 1 welcompage i po np 5 sekundach przekierować np JS na domenę 2? Jakoś inaczej... ?
 9. jedna strona główna + 10xjeden szablon + blog ilość czasu x stawka za dany czas bardzo zabawne
 10. Witam, Mam aktualnie stronę statyczna (html+css+JS) stronę firmy. Jednak ponieważ wszędzie słyszę, że WP tak super sie pozycjonuje zastanawiam się czy opłaca się przenieść na WP. Mam do tej strony dedykowany serwer więc tu kosztów nie ma. Strona ma charakter informacyjny czasem (firma eventowa) pojawiają się relacje z obsługiwanych imprez aktualnie dodawane na fanpage na FB. Czy w takiej sytuacji opłaca się przenosić strone na WP? Co brać pod uwagę przy decyzji o przeniesieniu takiej strony na WP? Wymaganiem dla wersji WP jest zwykła tablica/blog gdzie mozna publikować relacje a fani p
 11. Blake dzięki za ten post! Jeszcze nie mogę polubić niestety.. Wyjaśniłeś to mega przystępnie dla laika, którym jestem choć dość obrazowo Czy jest zatem sposób by określić, powiedzmy z 90% pewnością, czy dany katalog/grupa katolgów nie została umieszczona w disavov i jest już skreślona?
 12. To czy jest moderowany nie ma znaczenia, liczy sie wygląd oraz funkcjonalność Chodziło mi raczej o G, dla niego chyba wygląd jednak nie ma znaczenia - bo jak niby miałby go mierzyć. Pytanie brzmi: czy jeśli jest sobie oferta na forum "dodam za x pln link do 100 katalogów moderowanych i mocnych" to czy dla google to też będą "mocne" katalogi i podniesie mi to pozycję czy wręcz przeciwnie, G uzna, że " w za dużej ilości katalogów jesteś kolego - w dodatku nie są na rank.pl - więc sru Cię zrzucę"?
 13. No właśnie ciekawy jestem czy np jak dodam sobie stronkę do ponad stu moderowanych katalogów to dobrze czy źle. Bo np katalogi mimo że moderowane to nie mają zaufania u G?
 14. Witam, Mam strone html+css+js. Jednak wszystkie walidatory seo typu: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=crazyfocia.pl&tab=desktop piszą ze mam tylko 77 /100 i muszę poprawić m.in. "Zoptymalizuj wyświetlanie CSS". Rozumiem, że chodzi o minifikację. Teraz - tworząc stronę wygodniej mi mieć wiele mniejszych plików css i to nie zmniejszonych ale po wgraniu zmian na serwer chciałbym abym mógł wersję dev zmienić szybko w wersję produkcyjną z 1 plikiem CSS, zmniejszonym i po kompresji. Problem: Jakie można wykorzystać narzędzia / skrypty tak aby po każdej zmianie w CS
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy