Skocz do zawartości

medox

Forumowicze
  • Postów

    547
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medox

  1. widzę, że dajecie kolejne ogłoszenia a nie otrzymałem raportu ze zlecenia. Pozdrawiam

     

  2. W moich branżach +-5 pozycji więc bez szału. Z wyjątkiem strony która oberwała pierwszym pingwinem w 2013, ona obecnie puka do topu a stała na 30 pozycji, dziś skok o +20.
  3. A co tu myśleć, cena zaporowa nie jest. Niestety nie mam kompa z windą7+ te starsze na viście a nowe na OS. Czyli trzeba zacząć od zakupu nowego pudełka. Cieszy ta przyjaźń polsko-ruska w obecnej sytuacji.
  4. Niestety nie miałem przyjemności poznać, jednak był w moim wieku. Szczere kondolencje dla bliskich i znajomych.
  5. Dobry. Niestety i dziś i jutro.
  6. Niestety 28.02 pracuję ale na kolację z kawą wpadnę.
  7. Spamujecie mi skrzynkę, że kilka tekstów już napisane. Wiem, że są nerwowi gracze i chcą natychmiast, mi wystarczy 48 h i informacja o wykonanym zadaniu. Jednak nie o tym mowa. Przynajmniej ja nie znalazłem odnośnika do tekstów. Gdzie mogę je przeczytać przed akceptacją lub odrzuceniem? Proszę o dokładną wskazówkę i zmianę skryptu strony, bo przynajmniej u mnie część menu a w zasadzie całe w strefie klienta chowa się pod szarym paskiem. Mój monitor ma 30" więc raczej nie przycina.
  8. medox

    Wielokrotnie korzytałem z usług tego forumowicza, zawsze wywiązywał się z umów dokładnie i w terminie, POLECAM.

  9. I gdyby tak jeszce sponsor główny nie brał udzialu byłoby bardziej wiarygodnie, jaja sobie robicie, wszyscy linkują Natalię, strony nie spełniające regulamimu powinny być wykluczone z konkursu.
  10. @Max mnie też początkowo drażnił Twój język, bo polski on nie jest, przyzwyczaiłem się. Pewnie ja w rosyjskim jestem dzis słabszy niż Ty w naszym. Jednak wpisy, które ludzie dodają do moich katów i precli, jeżeli nie są poprawnie napisane, kasuję. A już jak widzę: wrocław czy warszawa to jestem zagotowany.
  11. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt, teksty nie łatwe(tematyczne) jednak napisane bardzo porządnie, POLECAM.

  12. Kurczę, a ja z rodziną na weekend.
  13. Własnie dlatego sądzę, że Xann już wygrał te mistrzostwa, gratuluję.
  14. Mam starą T4 caravelle nie odpalałem od jesieni, może zapali. Ma 7 foteli mogę użyczyć. Niestety nie ma autopilota.
  15. Korzystałem z usług Łukasza, zlecenia realizował terminowo, jakość tekstów i opisów bardzo dobra. Szczerze polecam tego użytkownika.

  16. Pisałem, prawie pierwszy. Kiedyś jeszcze trzeba pracować.
  17. Dla mnie pierwsze spotkanie SEO, miałem szczęście poznać wyjątkowych ludzi. Lubię towarzystwo maniaków. Wszelkie turnieje szachowe i brydżowe budziły we mnie dobre emocje. Podobnie było wczoraj. Poznałem kilku super Gości. Dziękuję za towarzystwo. Liczę na kolejne spotkania. Środowisko SEO w tym wydaniu to extra wydarzenie.
  18. Korzystałem z Jego usług kilkakrotnie, zawsze wywiązywał się z umowy, kompetentny i wiarygodny, polecam.

  19. medox

    Bardzo dobry kontakt, intuicyjny, polecam.

  20. Kilka razy korzystałem z usług. Zlecenia wykonywał zawsze w umówionym terminie, zawsze pozostawał w dobrym kontakcie. Jakość tekstów z różnych dziedzin bdb.

  21. [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ], [ nierzetelny partner ]

  22. Mam teraz ok. 100 stron zaplecza, jestem cierpliwy więc liczę na efekt za rok, całe moje zaplecze linkuje stronę II, pierwsza i tak w top 10 na wszystkie frazy. tydzień temu zrobiłem stronę esperal-warszawa.com.pl, kupiłem link w di.com.pl, 7 w Google. Moja rada, dobrze zoptymalizowana strona, linki tematyczne, kupujcie lub zapleczecze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności