Jump to content

zgred

Moderatorzy
 • Content Count

  11,365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Everything posted by zgred

 1. Po co odkopujesz wątki? Zbierasz punkty do stopki?
 2. @MaxPan to do Ciebie pytanie
 3. Problem z obsługą 2 sklepów A jedna domena to jedna domena - linkujesz z dowolnego kraju
 4. Jak do zera to bym postawił COM z wersjami językowymi Ale jak chcecie dwa sklepy
 5. Jeśli masz obecnie tylko PL to zdobyc COM i tam zasuwać językiem angielskim. Czyli oddzielne domeny. Chyba, że masz już COM to wtedy wersje językowe z x-default na Angielski.
 6. Problemem jest kultura a nie seo - od tego trzeba wyjsc. Najlepiej miec domene COM (nie napisałeś czy takowa jest) i wtedy zmiana języka. Ale jak masz domene PL to Niemiec, Francuz czy Włoch na domenie PL nie kupuje. I jak to ustalisz to seo samo wychodzi.
 7. Ostatnio szukałem zlewozmywaka stalowego 60x120 - fascynujące, że nikt nie ma LPków porobionych pod słowa kluczowe z wymiarami jak to jest np w materacach czy stelażach czy łóżkach Pytanie: co jest do zrobienia/osiągnięcia? Jakie są KPI?
 8. Bóg Cie opuścił z ta poradą ... i po updejcie zmiana wyleci. Jeśli już wstawia się w child. A najlepiej zweryfikowac usługę rekordem TXT DNS, poprzez GTM/GA lub plik. Rozgrzebywanie kodu to totalna ostateczność.
 9. Dyskusja o jednym linku? Można zobaczyć bo zżera mię ciekawość
 10. Ten problem jest od kwietnia, a sszczególnie widac to w maju. Pisałem to wiele razy. W G uważają, ze jet ok - możliwe, ze coś na tyle mocno grzebnęli w algorytmie w maju, że teraz jet ostra szkawka. Przyspieszanie indeksacji nic nei daje bo podstorny wylatują tak czy siak. Na wielu nadal mam cache z 4-5 maja, 19 maja, a nawet i kwietniowy się znajdzie
 11. coś miele ale generalnie lekko zielono bez szału
 12. Nigdy nie używam toolsów Googlowskich do robienia czegoś co może nie zadziałać bo jest niezalezne ode Mnie. Htacces, 301 i wystarczy.
 13. Sugeruje zrobić 301 za pomocą htaccess i zweryfikowac nową domenę osobno. Będzie szybciej, łatwiej i bez zbędnej napinki. Nie robić przekierowania z poziomiu GSC - szkoda czasu bo i tak to zadziała.
 14. Niepodlegają. Ale spamowanie ich danych to już podpada pod paragraf i tyle. Jak chcesz konkrety zapytaj prawnika a nie na forum SEO :xD
 15. zgred

  Dziwne podstrony

  Zbierasz do linka w stopce? Po co odkurzasz wątek w ktorym udzielono odpowiedzi?
 16. Pytanie: czy jest w kodzie? Google może to zlewać.
 17. Zrozumcie, że emoji w wynikach to bonus - Google nie musi tego pokazywać.
 18. Ale Adsy się zgadzają
 19. Od razu? A kilka tygodni nie łaska zaczekać? obczaj: site:www.zgred.pl
 20. jest mnóstwo tutoriali ... html emoticons code wpisz w google
 21. Ja kopiuje i wstawiam jako encje czyli jakis tam #KOD& na ile pamiętam. Nie wstawia emotikonem metodą copy&paste
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy