Jump to content

zgred

Moderatorzy
 • Content Count

  11,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by zgred

 1. DT w tym przypadku nie ma najmniejszego sensu. Dalszą dyskusję uważam za bezcelową. Dziękuję. Komu bana?
 2. To oznacza, że masz tak słaby serwi, że nie lapie się nawet na zapytania o wlasne ego ... własnie jest świeża, zbyt nowa.
 3. Zacząłbym od "Panie i Panowie" Co do ilości nie ma wytycznych - używasz tyle ile daje język polski oraz sensowność i samo Google. Mozesz użyć np 2-3 razy na każde 1000zzs i będzie za mało, a mozesz użyć 10-15 na cały tekst i będzie keywords stuffing
 4. @Pysio na Hiszpanię nadal szukasz? Bo tak wnosze z kontekstu wypowiedzi.
 5. @SzlafRock ale mówisz jako seowiec Zboczony na dodatek Rzeczywistość troszke inaczej reaguje na to ... niby 301 na nową ale brand umiera.
 6. a ja dodam, że budowanie marki na imię i nazwisko nie ma sensu bo z chwilą śmierci przepada wszystko.
 7. ja Wam powiem z drugiej strony: jak miałem przekliki wreklamach Ads reklamując SEO usługi po 1,00-1,50 złotego tak teraz mam pomiedzy 5-11 groszy!
 8. Przecież jest oficjalny komunikat google, że opinii nie bedzie. https://support.google.com/business/answer/9792336?p=covid_LF&visit_id=637203300749874283-2918448855&rd=1
 9. no ta... bo ja audyt, narzedzia, kilkanaście kont
 10. mienczak! 6 chromów po 20-30 zakładek na kazdym i tylko na jednym MBP Na głównym chromie chyba ze 40-50.
 11. @MaxPan normalnie jak 3głowy Cerber
 12. jak zrobisz 301 to nie ma się czym martwić.
 13. Ja robiłem dwa testy: - witryna nr1: wywaliłem wszystkie tagi - jebło. - witryna nr2 (zgred.pl): dałem noindex - nic sie nie stało i ładnie przełączyły się kanibalizacje oraz duplikacje. Polecam wariant NOINDEX Aczkolwiek to kwestia tego czemu chcesz wywalić tagi bo moze tworzą fajne podstrony (co rzadko się zdarza), które dają dobry ruch. Jesli jednak jest kanibalizacja na słowakluczowe i DC to raczej poszedłbym w noindex.
 14. Juz 1 opinia potrafi zdziałać cuda oczywiscie pozytywna i 5* Opinie mają ogromne znaczenie w SEO ale ich nadmiar może szkodzić. Poza tym G zaczyna mieć coraz lepsze algorytmy do ich usuwania
 15. Prawda. A z procentami to popłynąłeś.
 16. Nic nie robić GSC pokazuje próbkę danych a max 1000 linków i tyle. jedno przekierowanie - na co ma mieć negatywny wpływ? NIe popadajmy w paranoje, że coś jest w ahrefsie a nie ma w GSC i od razu podejrzenie "to zuo"
 17. @toja nie ma takiej możliwości. w GSC różne dziwne rzeczy mogą pokazywac się miesiacami.
 18. Daj spokój ... żenua ...
 19. Widoczność nie ma nic wspólnego z ruchem. Każde rozwiązanie jest dobre, które przynosi pożądane efekty. XTB zrobiło to samo co Picodi, ale z kolei pixers czy zalando ma inaczej. Wytyczne Google pozostały bez zmian.
 20. Case znam na przewylot. Ubawiłem się anchorem i sposobem wywołania dyskusji - nieseowiec wkleja link seowiec wkleja anchor. URL został wycięty już jak widzę. Wielojęzyczność zależy od kulturowości - czyli jak dana kultura/naród jest przywiązana do domeny. Potem dodajesz to https://support.google.com/webmasters/answer/189077?hl=pl i wszystko jest jasne Poza tym wywołujesz dyskusję do tematu, w którym ta kwestia jest przedstawiona. Poza tym piszesz, że ruch nie wygląda już tak kolorowo - skąd masz takie dane? Zaglądasz do GSC/GA? Tylko nie wklejaj narzędzi zewnętrznych, proszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy