Jump to content

krzysiuus

Forumowicze
 • Content Count

  2,069
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krzysiuus last won the day on July 9 2020

krzysiuus had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://webks.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrów Wlkp.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pobierz sobie szablon prestarocket z github'a on ma dość dobrze to wdrożone. Dodatki takie jak system komentarzy to kwestia poprawki w danym module.
 2. Na pewno potrzebujesz aż tylu wariantów? Zacząłbym od ograniczenia tych z których nie korzystasz.
 3. Rozumiem że ceny w sklepie są i tak niższe niż te na all?
 4. Masz zainstalowane wtyczki cachujące, ew. oc np. autooptimize (czy jakość tak ) ?
 5. Technicznie wybrałbym 1 panel administratora i każda wersja językowa na odrębnej domenie czyli kilka sklepów z jednym panelem (multishop) - naturalnie tylko dla największych rynków. Najprościej oczywiście byłoby postawić jeden sklep na com ale to nie znaczy że najlepiej.
 6. Na start? Sprawdź smarthosta zwykły pakiet premium lub coś lepszego oferta elastic.
 7. Podstawa to prawidłowa umowa zabezpieczająca interesy obu stron. PS. dla PS PL to bardzo dobre forum: https://www.prestashop.com/forums/forum/227-polskie-forum/ jest kilu (na PL) naprawdę fachowych osób które pomagają w takich sprawach.
 8. Zmieniasz pliki samego sklepu, tylko że jeżeli masz już problem na serwerze z takimi sprawami to nie wróżę bezproblemowej dalszej pracy.
 9. A może coś takie w css? a[href="#"]{pointer-events:none}
 10. Hej. Po wejściu na profil wyrzuca: [[Template core/front/profile/profile is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Edycja// Już działa ok. Ale w tematach nie ma informacji o której godzinie/dniu została napisana dana wiadomość (pisze tylko "Napisano" i ucina).
 11. https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/115002234926-How-to-ask-an-author-about-their-tax-information
 12. Przecież na TH koncie automatycznie generują się faktury w zakładce Statements. Ostatnie zakupy robiłem u nich jakoś w kwietniu i wszystko działało ok.
 13. Kiedyś oglądałem jego filmiki właśnie jak wchodził na te kominy, a jako że mam lęk wysokości (3m na daszku to już za wysoko dla mnie...) to niezłe "ciary" przechodzą po plecach. Facet ma talent ale też mocno ryzykuje.
 14. To musisz uzgodnić z prawnikiem i raczej z każdym autorem podpisywać umowę. A nie łatwiej wykupić dostęp do banku zdjęć? Chyba że są to jakieś specjalistyczne zdjęcia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy