krzysiuus

Forumowicze
 • Zawartość

  2023
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

66 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://webks.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrów Wlkp.
 1. Bank zdjęć

  depositphotos.com często ma promocje za 100$ otrzymujesz pakiet 100 pobrań. Ewentualnie zostaje Ci abonament - dla FIRM z odpowiednią licencją dla zdjęć wg. Twoich potrzeb to kwota ok. 400-500$ na rok przy pakiecie 25 pobrań miesięcznie przez rok. Możesz także napisać do administracji - mają kontakt do PL konsultanta z którym można wynegocjować atrakcyjne warunki. Pamiętaj o licencji rozszerzonej na DP.
 2. Firefox bodajże coś namotał z ostatnią aktualizacją i miałem już zgłoszenia że ludzie nie mogą wystawić np. aukcji w allegro bo coś tam nie działa na FF. Na google chrome czy edge przechodzi bez problemu.
 3. Hmm albo bierzesz wersję do zainstalowania na swoim serwerze to skłaniałbym się ku prestashop. Jeżeli interesuje się saas to zalecałbym iść w kierunku iai. Chyba że masz "mocny" budżet to budowa indywidualnego rozwiązania.
 4. Prestashop ale na ten moment w wersji 1.6. Wszystkie opcje produktu tshirt możesz ustawić w standardzie jako atrybuty i przypisać im wymaganą cenę czy ilość szt. Przy dużej ilości atrybutów można skorzystać z odrębnych modułów np. attribute wizard pro (dodatek płatny) bardzo fajne rozwiązanie z możliwością jeszcze większych ustawień niż w standardzie PS. Przy włączeniu opcji z magazynem masz także możliwość szerszych ustawień ilości szt danego produktu. Na początek najlepiej pobrać i zainstalować sobie jakieś demo dla testów, będziesz wiedział "na czym stoisz".
 5. Zbyt duży ZUS

  Hmm nie powinieneś się zastanawiać jak ominąć ten "zus" tylko jak zwiększyć przychód aby składka była mniej odczuwalna.
 6. Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

  Dodali powierzchni do pakietów. Szczególnie tego brakowało w w2gb. W1gb przeważnie był brany pod pojedyncze małe projekty...
 7. Nauka php - ile czasu ?

  Nauka na żywym organizmie (najlepiej testowym :P). Postaw sobie localhosta i na nim ćwicz przykłady. Jest wiele kursów online ale jeżeli wolisz wersję papierową to dla początkujących fajna opcja to praktyczny kurs php5 (Marcin Lis).
 8. Uwaga na firmę (ostrzeżenie): I-Terra Sp. z o.o., KRS 0000443125, Łozienica ul. Prosta 30, 72-100 Goleniów a dokładniej VOBIS.pl W dniu 26.07.2017 złożona reklamacja na wadliwy produkt zakupiony właśnie w tej firmie kilka dobrych miesięcy wcześniej (Numer zamówienia: 384507). Dopiero w 24.10.2017 otrzymałem informację o tym że reklamacja uznana i będzie zwrot środków. Do chwili obecnej nie dostałem zwrotu środków na konto bankowe. Kontakt z firmą bardzo utrudniony. Nie odpisują w chwili obecnej na meile, telefon odbierają ale rozmowa nic nie daje bo zawsze otrzymuję standardową informację nic nie wnoszącą do tematu. Aktualnie nie mam ani sprzętu ani zwrotu pieniędzy. Na początku grudnia zostało wysłane przedsądowe wezwanie do zapłaty. Wymagany termin na zwrot minął, także podejmuję dalsze kroki. Ostrzegam przed zakupami i współpracą z firmą VOBIS.pl: I-Terra Sp. z o.o., KRS 0000443125, Łozienica ul. Prosta 30, 72-100 Goleniów
 9. Hosting + domena w jednej firmie i dobrej cenie

  Hosting śmiało możesz brać w smarthost (ref) - smarthost.pl. Domeny w OVH lub aftermarket.
 10. Tworzymy strony www, sklepy Internetowe oraz szablony aukcji eBay. Projekty realizujemy przywiązując szczególną uwagą na aspekty graficzne, funkcjonalne oraz wydajnościowe. Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Działamy na rynku od kilku dobrych lat (od 2011r.) z wieloma naszymi Klientami współpracujemy od początku naszej działalności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pełna oferta poniżej: Każda strona firmowa to indywidualna realizacja: grafika, konfiguracja, system cms, SSL. https://stronyfirmowe.webks.pl/ Sklepy posiadają indywidualną szatę graficzną, konfigurację pod branżę klienta, SSL. https://sklepy.webks.pl/ Szablony realizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami portalu eBay m.in. wersja mobilna, SSL, brak aktywnej zawartości itd. https://szablonyebay.webks.pl/ Portfolio: https://webks.pl Usługi Informatyczne 'webKS' Krzysztof Sołyga ul. Kwiatowa 12, 63-410 Gorzyce Wielkie NIP: 622-263-22-93 REGON: 301798380 W przypadku pytań zapraszamy: E-mail: biuro@webks.pl / Tel:724 862 262
 11. Czy WooCommerce się nada?

  Sklep ma zarabiać? To trzeba zainwestować na początku jak i później (wiadomo jak we wszystko). Bardzo fajnie całość opisał @AQQry i tego trzymałbym się. Sam osobiście zaczynałem na prestashop i woocommerce przetestowałem inne rozwiązania i po prostu najbardziej odpowiadały mi właśnie te 2 opcje pod względem intuicyjnej obsługi jak i możliwości wdrożeń. Ostatnio własnie także miałem okazję pracować na opencart'cie i szczerze to jest mocno podobny do presty także uważam że jest wart zainteresowania.
 12. Pady serwerów OVH

  https://www.wykop.pl/wpis/27896903/gruba-awaria-ovh-w-strasburgu-padlo-zasilanie-i-ni/
 13. Duck Duck Go

  https://www.qwant.com/ Także ciekawa alternatywa.
 14. Jakie piwo polecacie ?

  Propo piwka patrzcie co dorwałem w markecie A najlepsze info na etykiecie: - piwa nie obchodzi kiedy skończysz - piwo nigdy nie ma bólu głowy - piwo nie ma teściowej - piwo zawsze jest wilgotne - piwa nie obchodzi ile zarabiasz - piwo nie podrywa obcych
 15. Ale pierdoły pociskasz... niby w shoper jest ładniejsza szata default'owa? Wygląda tragicznie...