krzysiuus

Forumowicze
 • Zawartość

  2050
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

68 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://webks.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrów Wlkp.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hah ja też dostałem i im napisałem nawet maila
 2. krzysiuus

  11.11 nie tylko dzień niepodległości

  x-kom już podchwycił temat
 3. krzysiuus

  Problem z przeniesieniem sklepu

  Włącz wyświetlanie błędów.
 4. Wdrożę sklep internetowy pod indywidualne wymagania. Sklepy zaprojektowany w oparciu o oprogramowanie PrestaShop. Każdy sklep posiada indywidualną szatę graficzną. Realizacja zawiera: - przygotowanie oraz wdrożenie projektu graficznego sklepu, - zadbanie o prawidłowe wyświetlanie pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami włącznie z dostosowaniem do urządzeń mobilnych (RWD), - instalacja funkcjonalności typu moduły płatności, przesyłek itd. - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek (ustawione są metatagi, przyjazne linki, nagłówki, podpisy, przekierowanie 301 i inne), - optymalizacja szybkości wczytywania, - bezpłatny roczny hosting lub instalację sklepu na Państwa serwerze, - pomoc techniczna Pomoc techniczna: W ramach realizacji otrzymują Państwo także dostęp do pomocy technicznej. Pomoc techniczna udzielana jest w systemie klienckim (własne konto klienta z dostępem do historii realizacji/zgłoszeń). Ceny orientacyjne: od 2000-5000zł w zależności od wymagań klienta. Terminy do uzgodnienia, średni czas do finalnego wdrożenia ok. 30dni. Portfolio: https://webks.pl/ Oferuję także gotowe rozwiązania sklepowe dla mniejszych działalności z niskimi budżetami. Takie rozwiązanie cechuje: - aktualna wersja silnika sklepu PS 1.6, - zoptymalizowany nieszablonowy projekt graficzny bez zbędnych dodatków, szybki w ładowaniu 94/100PKT w m.in. GooglePageSpeed, dostosowany do urządzeń mobilnych (RWD), - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, - bezpłatny roczny hosting + certyfikat SSL, - możliwość bezpłatnej rejestracji wolnej domeny *pl (w przypadku braku), Cena za gotowe wdrożenie: 490zł. W przypadku zainteresowania tym rozwiązaniem mogę przesłać demo takiego sklepu. Oferuję także wdrożenia szablonów dla platformy eBay Szablon aukcji eBay zgodny jest z wymaganiami tego serwisu tzn.: - nie zawiera aktywnej zawartości, - posiada wdrożoną wersję mobilną RWD, - nie zawiera danych kontaktowych w układzie, - pliki graficzne hostowane są bezpiecznym protokołem SSL (w przypadku korzystania z hostingu u nas), - wszelkie linki są odpowiednie otagowane. Cena od 400zł. ------------------ Na wykonane usługi wystawiam fakturę. Zapraszam do kontaktu.
 5. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Teraz sprawdzam i kategoria root dla 1.7 powinna mieć 0 więc powinieneś jedną zmienić na 0. (w 1.6 była 1).
 6. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Jedna kategoria powinna mieć 1. Zrób kopię i przetestuj zmianę.
 7. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Oj panie 1.7 to nie dziwne że są błędy. Zaloguj się do phpmyadmina i w tabeli z kategoriami sprawdź czy jakaś kategoria ma przypisaną wartość dla is_root_category (tak jest dla wersji 1.6 w 1.7 powinno być podobnie, niestety nie mam jej pod ręką).
 8. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Jaka wersja PS? Poniżej 1.6.1? Usuwałeś główną kategorię?
 9. krzysiuus

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  Możesz też ją podzielić na mniejsze części i wgrywać pojedynczo tabele.
 10. krzysiuus

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  smarthost.pl, mydevil.net W home czasem nie ustawia się w panelu wielkości bazy (miejsca na bazę)?
 11. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Dobry finał byłby Anglia-Belgia/Francja
 12. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  @okazwłoka Coś chyba padło bo pomimo zalogowania dostaję komunikat (jak chcę sprawdzić zakładkę typów w panelu) i mnie wylogowuje. "Nie masz dostępu do tej części serwisu. Musisz się najpierw zalogować"
 13. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Końcówka żenująca... edycja// ta końcówka właśnie pokazała gdzie 'nasi' mieli te MS.
 14. krzysiuus

  [Info] mały zus od 2019

  Jak ktoś ma niskie koszty to oferta ok. Najbardziej skorzystają drobni usługodawcy.
 15. krzysiuus

  [Info] mały zus od 2019

  Szkoda tylko że nie piszą o jakich obniżkach mowa. Tzn. przychód 5k to jaka wysokość składki? Warto także dodać że od nowego roku znowu podwyżka... edycja// aj przy 5k to składka będzie prawie w pełnej wysokości.