Jump to content

krzysiuus

Forumowicze
 • Content Count

  2,061
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://webks.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrów Wlkp.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podstawa to prawidłowa umowa zabezpieczająca interesy obu stron. PS. dla PS PL to bardzo dobre forum: https://www.prestashop.com/forums/forum/227-polskie-forum/ jest kilu (na PL) naprawdę fachowych osób które pomagają w takich sprawach.
 2. Zmieniasz pliki samego sklepu, tylko że jeżeli masz już problem na serwerze z takimi sprawami to nie wróżę bezproblemowej dalszej pracy.
 3. A może coś takie w css? a[href="#"]{pointer-events:none}
 4. Hej. Po wejściu na profil wyrzuca: [[Template core/front/profile/profile is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Edycja// Już działa ok. Ale w tematach nie ma informacji o której godzinie/dniu została napisana dana wiadomość (pisze tylko "Napisano" i ucina).
 5. https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/115002234926-How-to-ask-an-author-about-their-tax-information
 6. Przecież na TH koncie automatycznie generują się faktury w zakładce Statements. Ostatnie zakupy robiłem u nich jakoś w kwietniu i wszystko działało ok.
 7. Kiedyś oglądałem jego filmiki właśnie jak wchodził na te kominy, a jako że mam lęk wysokości (3m na daszku to już za wysoko dla mnie...) to niezłe "ciary" przechodzą po plecach. Facet ma talent ale też mocno ryzykuje.
 8. To musisz uzgodnić z prawnikiem i raczej z każdym autorem podpisywać umowę. A nie łatwiej wykupić dostęp do banku zdjęć? Chyba że są to jakieś specjalistyczne zdjęcia?
 9. Szablon z 1.6 nie zadziała na 1.7. Pracy aby przystosować taki szablon jest bardzo dużo, także lepiej wybrać już w pełni kompatybilny.
 10. krzysiuus

  HDMI a DVI

  Działa, działa. Ja korzystałem kiedyś z takiego rozwiązania: Ze starszych kart gtx750ti ma 2xdvi tylko że potrzebuje zasilania, są przejściówki z molexa.
 11. Także przyłączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego Wesołych i Spokojnych Świąt!
 12. Hah ja też dostałem i im napisałem nawet maila
 13. Wdrożę sklep internetowy pod indywidualne wymagania. Sklepy zaprojektowany w oparciu o oprogramowanie PrestaShop. Każdy sklep posiada indywidualną szatę graficzną. Realizacja zawiera: - przygotowanie oraz wdrożenie projektu graficznego sklepu, - zadbanie o prawidłowe wyświetlanie pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami włącznie z dostosowaniem do urządzeń mobilnych (RWD), - instalacja funkcjonalności typu moduły płatności, przesyłek itd. - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek (ustawione są metatagi, przyjazne linki, nagłówki, podpisy, przekierowanie 301 i inne), - optymalizacja szybkości wczytywania, - bezpłatny roczny hosting lub instalację sklepu na Państwa serwerze, - pomoc techniczna Pomoc techniczna: W ramach realizacji otrzymują Państwo także dostęp do pomocy technicznej. Pomoc techniczna udzielana jest w systemie klienckim (własne konto klienta z dostępem do historii realizacji/zgłoszeń). Ceny orientacyjne: od 2000-5000zł w zależności od wymagań klienta. Terminy do uzgodnienia, średni czas do finalnego wdrożenia ok. 30dni. Portfolio: https://webks.pl/ Oferuję także gotowe rozwiązania sklepowe dla mniejszych działalności z niskimi budżetami. Takie rozwiązanie cechuje: - aktualna wersja silnika sklepu PS 1.6, - zoptymalizowany nieszablonowy projekt graficzny bez zbędnych dodatków, szybki w ładowaniu 94/100PKT w m.in. GooglePageSpeed, dostosowany do urządzeń mobilnych (RWD), - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, - bezpłatny roczny hosting + certyfikat SSL, - możliwość bezpłatnej rejestracji wolnej domeny *pl (w przypadku braku), Cena za gotowe wdrożenie: 490zł. W przypadku zainteresowania tym rozwiązaniem mogę przesłać demo takiego sklepu. Oferuję także wdrożenia szablonów dla platformy eBay Szablon aukcji eBay zgodny jest z wymaganiami tego serwisu tzn.: - nie zawiera aktywnej zawartości, - posiada wdrożoną wersję mobilną RWD, - nie zawiera danych kontaktowych w układzie, - pliki graficzne hostowane są bezpiecznym protokołem SSL (w przypadku korzystania z hostingu u nas), - wszelkie linki są odpowiednie otagowane. Cena od 400zł. ------------------ Na wykonane usługi wystawiam fakturę. Zapraszam do kontaktu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy