krzysiuus

Forumowicze
 • Content Count

  2,056
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Excellent

About krzysiuus

Contact Methods

 • Website URL
  https://webks.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrów Wlkp.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. krzysiuus

  Evato i Theme Forest - Wystawienia faktur ?

  Przecież na TH koncie automatycznie generują się faktury w zakładce Statements. Ostatnie zakupy robiłem u nich jakoś w kwietniu i wszystko działało ok.
 2. krzysiuus

  [inne] Banot wlazł na na Hotel Marriot

  Kiedyś oglądałem jego filmiki właśnie jak wchodził na te kominy, a jako że mam lęk wysokości (3m na daszku to już za wysoko dla mnie...) to niezłe "ciary" przechodzą po plecach. Facet ma talent ale też mocno ryzykuje.
 3. krzysiuus

  Wyrażenie zgody na wykorzystanie zdjęć

  To musisz uzgodnić z prawnikiem i raczej z każdym autorem podpisywać umowę. A nie łatwiej wykupić dostęp do banku zdjęć? Chyba że są to jakieś specjalistyczne zdjęcia?
 4. Szablon z 1.6 nie zadziała na 1.7. Pracy aby przystosować taki szablon jest bardzo dużo, także lepiej wybrać już w pełni kompatybilny.
 5. krzysiuus

  HDMI a DVI

  Działa, działa. Ja korzystałem kiedyś z takiego rozwiązania: Ze starszych kart gtx750ti ma 2xdvi tylko że potrzebuje zasilania, są przejściówki z molexa.
 6. krzysiuus

  Wesołych Świąt

  Także przyłączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego Wesołych i Spokojnych Świąt!
 7. krzysiuus

  Allegro - opłata za korzystanie z kuponów? WTF!

  Hah ja też dostałem i im napisałem nawet maila
 8. krzysiuus

  11.11 nie tylko dzień niepodległości

  x-kom już podchwycił temat
 9. krzysiuus

  Problem z przeniesieniem sklepu

  Włącz wyświetlanie błędów.
 10. Wdrożę sklep internetowy pod indywidualne wymagania. Sklepy zaprojektowany w oparciu o oprogramowanie PrestaShop. Każdy sklep posiada indywidualną szatę graficzną. Realizacja zawiera: - przygotowanie oraz wdrożenie projektu graficznego sklepu, - zadbanie o prawidłowe wyświetlanie pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami włącznie z dostosowaniem do urządzeń mobilnych (RWD), - instalacja funkcjonalności typu moduły płatności, przesyłek itd. - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek (ustawione są metatagi, przyjazne linki, nagłówki, podpisy, przekierowanie 301 i inne), - optymalizacja szybkości wczytywania, - bezpłatny roczny hosting lub instalację sklepu na Państwa serwerze, - pomoc techniczna Pomoc techniczna: W ramach realizacji otrzymują Państwo także dostęp do pomocy technicznej. Pomoc techniczna udzielana jest w systemie klienckim (własne konto klienta z dostępem do historii realizacji/zgłoszeń). Ceny orientacyjne: od 2000-5000zł w zależności od wymagań klienta. Terminy do uzgodnienia, średni czas do finalnego wdrożenia ok. 30dni. Portfolio: https://webks.pl/ Oferuję także gotowe rozwiązania sklepowe dla mniejszych działalności z niskimi budżetami. Takie rozwiązanie cechuje: - aktualna wersja silnika sklepu PS 1.6, - zoptymalizowany nieszablonowy projekt graficzny bez zbędnych dodatków, szybki w ładowaniu 94/100PKT w m.in. GooglePageSpeed, dostosowany do urządzeń mobilnych (RWD), - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, - bezpłatny roczny hosting + certyfikat SSL, - możliwość bezpłatnej rejestracji wolnej domeny *pl (w przypadku braku), Cena za gotowe wdrożenie: 490zł. W przypadku zainteresowania tym rozwiązaniem mogę przesłać demo takiego sklepu. Oferuję także wdrożenia szablonów dla platformy eBay Szablon aukcji eBay zgodny jest z wymaganiami tego serwisu tzn.: - nie zawiera aktywnej zawartości, - posiada wdrożoną wersję mobilną RWD, - nie zawiera danych kontaktowych w układzie, - pliki graficzne hostowane są bezpiecznym protokołem SSL (w przypadku korzystania z hostingu u nas), - wszelkie linki są odpowiednie otagowane. Cena od 400zł. ------------------ Na wykonane usługi wystawiam fakturę. Zapraszam do kontaktu.
 11. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Teraz sprawdzam i kategoria root dla 1.7 powinna mieć 0 więc powinieneś jedną zmienić na 0. (w 1.6 była 1).
 12. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Jedna kategoria powinna mieć 1. Zrób kopię i przetestuj zmianę.
 13. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Oj panie 1.7 to nie dziwne że są błędy. Zaloguj się do phpmyadmina i w tabeli z kategoriami sprawdź czy jakaś kategoria ma przypisaną wartość dla is_root_category (tak jest dla wersji 1.6 w 1.7 powinno być podobnie, niestety nie mam jej pod ręką).
 14. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Jaka wersja PS? Poniżej 1.6.1? Usuwałeś główną kategorię?
 15. krzysiuus

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  Możesz też ją podzielić na mniejsze części i wgrywać pojedynczo tabele.