krzysiuus

Forumowicze
 • Zawartość

  2048
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

68 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://webks.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrów Wlkp.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. krzysiuus

  Problem z przeniesieniem sklepu

  Włącz wyświetlanie błędów.
 2. Wdrożę sklep internetowy pod indywidualne wymagania. Sklepy zaprojektowany w oparciu o oprogramowanie PrestaShop. Każdy sklep posiada indywidualną szatę graficzną. Realizacja zawiera: - przygotowanie oraz wdrożenie projektu graficznego sklepu, - zadbanie o prawidłowe wyświetlanie pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami włącznie z dostosowaniem do urządzeń mobilnych (RWD), - instalacja funkcjonalności typu moduły płatności, przesyłek itd. - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek (ustawione są metatagi, przyjazne linki, nagłówki, podpisy, przekierowanie 301 i inne), - optymalizacja szybkości wczytywania, - bezpłatny roczny hosting lub instalację sklepu na Państwa serwerze, - pomoc techniczna Pomoc techniczna: W ramach realizacji otrzymują Państwo także dostęp do pomocy technicznej. Pomoc techniczna udzielana jest w systemie klienckim (własne konto klienta z dostępem do historii realizacji/zgłoszeń). Ceny orientacyjne: od 2000-5000zł w zależności od wymagań klienta. Terminy do uzgodnienia, średni czas do finalnego wdrożenia ok. 30dni. Portfolio: https://webks.pl/ Oferuję także gotowe rozwiązania sklepowe dla mniejszych działalności z niskimi budżetami. Takie rozwiązanie cechuje: - aktualna wersja silnika sklepu PS 1.6, - zoptymalizowany nieszablonowy projekt graficzny bez zbędnych dodatków, szybki w ładowaniu 94/100PKT w m.in. GooglePageSpeed, dostosowany do urządzeń mobilnych (RWD), - sklep jest wstępnie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, - bezpłatny roczny hosting + certyfikat SSL, - możliwość bezpłatnej rejestracji wolnej domeny *pl (w przypadku braku), Cena za gotowe wdrożenie: 490zł. W przypadku zainteresowania tym rozwiązaniem mogę przesłać demo takiego sklepu. Oferuję także wdrożenia szablonów dla platformy eBay Szablon aukcji eBay zgodny jest z wymaganiami tego serwisu tzn.: - nie zawiera aktywnej zawartości, - posiada wdrożoną wersję mobilną RWD, - nie zawiera danych kontaktowych w układzie, - pliki graficzne hostowane są bezpiecznym protokołem SSL (w przypadku korzystania z hostingu u nas), - wszelkie linki są odpowiednie otagowane. Cena od 400zł. ------------------ Na wykonane usługi wystawiam fakturę. Zapraszam do kontaktu.
 3. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Teraz sprawdzam i kategoria root dla 1.7 powinna mieć 0 więc powinieneś jedną zmienić na 0. (w 1.6 była 1).
 4. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Jedna kategoria powinna mieć 1. Zrób kopię i przetestuj zmianę.
 5. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Oj panie 1.7 to nie dziwne że są błędy. Zaloguj się do phpmyadmina i w tabeli z kategoriami sprawdź czy jakaś kategoria ma przypisaną wartość dla is_root_category (tak jest dla wersji 1.6 w 1.7 powinno być podobnie, niestety nie mam jej pod ręką).
 6. krzysiuus

  Problem z kategoriami

  Jaka wersja PS? Poniżej 1.6.1? Usuwałeś główną kategorię?
 7. krzysiuus

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  Możesz też ją podzielić na mniejsze części i wgrywać pojedynczo tabele.
 8. krzysiuus

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  smarthost.pl, mydevil.net W home czasem nie ustawia się w panelu wielkości bazy (miejsca na bazę)?
 9. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Dobry finał byłby Anglia-Belgia/Francja
 10. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  @okazwłoka Coś chyba padło bo pomimo zalogowania dostaję komunikat (jak chcę sprawdzić zakładkę typów w panelu) i mnie wylogowuje. "Nie masz dostępu do tej części serwisu. Musisz się najpierw zalogować"
 11. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Końcówka żenująca... edycja// ta końcówka właśnie pokazała gdzie 'nasi' mieli te MS.
 12. krzysiuus

  [Info] mały zus od 2019

  Jak ktoś ma niskie koszty to oferta ok. Najbardziej skorzystają drobni usługodawcy.
 13. krzysiuus

  [Info] mały zus od 2019

  Szkoda tylko że nie piszą o jakich obniżkach mowa. Tzn. przychód 5k to jaka wysokość składki? Warto także dodać że od nowego roku znowu podwyżka... edycja// aj przy 5k to składka będzie prawie w pełnej wysokości.
 14. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  PL najgorsza drużyna na Mundialu? A na sport.pl = "Skomplikowana sytuacja w grupie G. Na kogo możemy trafić w 1/8 finału?"
 15. krzysiuus

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  No ładnie... jak my możemy to wygrać jak kompletnie nie ma doskoku do rywala (stoją na prostych nogach), baterie rozładowane po 20min, brak pomysłu na grę tylko długie STRATNE podania.