Jump to content

BaS

Forumowicze
 • Content Count

  477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by BaS

 1. Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl. Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów. Do zakupu zapraszam poprzez stronę: https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41 Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
 2. Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl. Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów 3,50 zł netto (4,31 zł brutto) / 1000 punktów Promocja 50% taniej trwa do 30.11.2020 r. 23:59 Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów. Do zakupu zapraszam poprzez stronę: https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41 Łatwy zakup, szybka reali
 3. Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl. Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów. Do zakupu zapraszam poprzez stronę: https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41 Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
 4. Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl. Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Przy zakupie minimum 30 tys. punktów, dostajesz dodatkowe 30 dni transferu na całe zamówienie. Promocja dotyczy zamówień złożonych do 31.07.2020 r. Do zakupu zapraszam poprzez stronę: https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41 Dostępne płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
 5. Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl. Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Przy zakupie minimum 30 tys. punktów, dostajesz dodatkowe 30 dni transferu na całe zamówienie. Promocja dotyczy zamówień złożonych do 31.07.2020 r. Do zakupu zapraszam poprzez stronę: https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41 Dostępne płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT. Dane firmy: M
 6. To da się zakupić na rok? A ja się co miesiąc bujam z przedłużaniem Ale już widzę co trzeba wybrać, to w weekend zamówię.
 7. @EERIE TrustFlow i Rank to nie jest to samo. TF jest składową Ranku - wskaźnika stworzonego przez LinkTak, który może mieć wartości od 0 do 10. Jak rozwiniesz pomoc masz opis: "Rank strony obliczany jest na podstawie parametrów serwisu Majestic.com (TF,RD,CF) oraz wieku domeny (archive.org) - im większy Rank tym mocniej podlinkowana strona" i tu w pierwszym punkcie jeszcze są informacje: http://linktak.pl/?typ=strona_dla_wydawcow
 8. usuń uszy z ID: DELETE FROM `wp_posts` WHERE ID = 2637; itd.
 9. U mnie jest ten sam problem, co ma Dralik, oznaczyło jako niezaindeksowane strony: 2789 2790
 10. Faktycznie tak jest jak się kliknie najpierw we "Wszystkie grupy", a potem na linki (przy czym jeżeli wejdzie się na kolejną stronę i wróci na pierwszą to już pokazuje). Przy wejściu na konkretną grupę albo bez grupy jest ok.
 11. To jest o tyle dobre, że jak jeszcze data poprzedniego cache łapie się to, żeby nie odrzucać strony, to taka strona dalej daje punkty, mimo że nie znalazło cache. Ale zgadzam się, to jest bardziej okrętka niż rozwiązanie, u mnie też te 404 stanowią coraz większy problem. Dlatego zastanawiałem się, czy Okazwłoka właśnie to miał na myśli, czy to co zasugerowałem, czy może jeszcze coś innego.
 12. Podpinam się do pytania Dralik - czy chodzi o to, że jeżeli będzie 404 to po prostu zostawia datę z poprzedniego sprawdzenia cache? "Najlepiej nie podejmować żadn ych działań i nie dodawać stron do GSC w celu przeindeksowania." - to by sugerowało, że system sam próbuje indeksować takie strony:) czyli coś co proponowałem jakiś czas temu do dodania jako płatną opcję. Zacytuję sam siebie "96385 - dodałem 10.06, do tej pory czeka na skanowanie parametrów " - już sprawdziło, jak i kilka innych które ostatnio dodałem, a po pierwszym sprawdzeniu nie były jeszcze w Google, ale pozostał sta
 13. Widzę, że już zakładka do sprzedaży stron jest dostępna, fajnie - teraz tylko czekać na pierwsze ogłoszenia:) Pytanie - "Koszt przeniesienia jednej strony na innego użytkownika: 10% miesięcznej wartości punktów (minimum 5 kredytów)." - w jaki sposób będzie wyliczana wartość punktów? Przy okazji - niektóre podstrony u mnie nie trafiają do sprawdzania w Google: 96385 - dodałem 10.06, do tej pory czeka na skanowanie parametrów 70841 - odrzucona przez stary cache, mimo że ostatni raz został sprawdzony w kwietniu, a cache jest aktualny, z 7.06 Byłaby możliwoś
 14. @Herkules mylisz się, wystarczy raz honorowo oddać krew, aby otrzymać tytuł Honorowego Dawcy Krwi. Jedynie kolejne odznaki Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wymagają oddania X litrów. O czymś takim jak "dodatkowo trzeba płacić składki za darmowe oddawanie krwi i promować krwiodawstwo" to pierwsze słyszę. A dawcy mają różne przywileje - choćby możliwość odliczenia oddanej krwi od dochodu.
 15. No właśnie nie wygląda ok, bo z tego powodu mi niektóre podstrony odrzuca Np. 68351, sprawdzona 2.06, jak sprawdzam teraz to cache jest z 1.06, a w systemie data cache to 22.02. Może zwracało wtedy 404, nie wiem, ale jak poprzedni post pisałem to duża część odrzuconych przez stary cache miała go z czerwca/maja. Teraz jak sprawdzam odrzucone to jest akurat więcej 404.
 16. Coś chyba źle działa sprawdzanie cache. Pokazuje mi na wielu podstronach, że dziś rano został sprawdzony, ale datę cache pokazuje starą, mimo że w Google jest np. sprzed kilku dni. Przykładowe id 41003 , 55354.
 17. W temacie cache - albo coś źle sprawdza, albo Google wariuje. Mam np. podstronę 55465 odrzuconą przez brak cache, dla której ostatnie sprawdzenie pokazuje 24.05.2018 05:00, ale sprawdzając adres przez "cache:" jest stan z 18.05.2018 12:06:08.
 18. Ja korzystam m.in. ze spideric.com, 50 fraz jest za 10 zł (brutto).
 19. Aaa, to przez wrócenie cache miałeś na myśli odnotowanie tego w linktak, a nie samo to że cache jest już świeży, to teraz rozumiem dlaczego tyle to trwało. Zrozumiałem, że strony odrzucone przez stary cache są sprawdzane raz na dobę. Dzięki!
 20. Cache został odświeżony 10.04, a w linktak pokazuje ostatnie sprawdzenie "Data: 09.04.2018 11:30." Podstrona 49759.
 21. Od czasu dodania daty aktualizacji ranku nie aktualizuje mi ilości punktów. Dodatkowo wszędzie pokazuje datę 01-01-1970 (mimo, że kilka stron zmieniło rank).
 22. Zapraszam do zakupu linków w 8 różnych serwisach. Wszystkie strony znajdują się na domenach PL, posiadają zróżnicowane parametry Trust Flow (10 - 31), Citation Flow (25- 32) oraz tematykę. Na każdej podstronie umieszczam 1 lub 2 linki (Ty wybierasz ilość). Linki zostaną umieszczone na początku, w treści lub na końcu wpisów (różnicuję umiejscowienie na poszczególnych stronach). Możliwość dodania zarówno linków w postaci adresu URL, jak i z anchorem. Tematyka serwisów to m.in. turystyka, biznes, finanse, zdrowie. Jeżeli chcesz przed zamówieniem otrzymać adresy stron, na których
 23. Czy podstrony, które zostały odrzucone z powodu starego cache są po jakimś czasie znowu sprawdzane? Mam taką jedną - id 49759, na początku kwietnia została odrzucona, 10.04 jest już świeży cache, ale status się nie zmienił i jest za nią 0 pkt (mimo, że linki cały czas się wyświetlają).
 24. Samo pierwsze wrażenie ok. Wyrzuciłbym z menu "strona główna", a zamiast tego dał odnośnik do dostawy (tzn. trochę dalej, np. między bestsellery a kontakt). http://www.forhim.pl/blog/ - Error establishing a database connection
 25. Ja akurat dziś (właściwie wczoraj) robiłem podobny myk, tzn. przekierowałem subdomenę blog na podstronę /blog. Po https była tylko domena główna, subdomena z blogiem nie. Zadziałało, jak zrobiłem w takiej kolejności: 1. zmiana adresów w panelu wordpressa 2. zmiana w .htaccess (dodanie wpisu nr 2) Początkowo też nie wszystko mi działało jak powinno, przy czym inaczej się zachowywało jak wchodziłem bezpośrednio na stary adres i jak przechodziłem z Google. Ale w końcu wszystko zadziałało jak powinno i przekierowuje z wersji http i https.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy