Jump to content

dziobek

Forumowicze
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

dziobek last won the day on July 12

dziobek had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About dziobek

 • Birthday 12/22/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kryptoporady.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,528 profile views
 1. google rozumie odmiany i przekazuje ich moc, jednak dla różnych odmian uzyskasz inne wyniki. Ja mam przypadek gdzie firmy informatyczne +miasto strona jest top 1 natomiast firma informatyczna + miasto już 14 miejsce.
 2. od 12 lipca cześć fraz w górę, inne spadły, ale widać przetasowanie. Kategoria zdrowie.
 3. U mnie spadki 18 czerwca i 27 i 2 lipca oraz 11 lipca, strona zalicza glebę na cześć fraz na kilka dni i wraca. Zauważyłem, że obrywam gdy linkuje w komentarzach z blogspota, pomimo 3 kont, zróżnicowania anchorów i unikalnych komentarzy.
 4. Dziś znów spadki w kategorii zdrowie, a już było dobrze. Obserwujecie podobna sytuację? Zastanawiam się czy to czkawka czy wujek G mnie za coś kara?
 5. Witam na PiO, powodzenia.
 6. dziobek

  Suchar :)

  turysta się zgubił na pustyni w Egipcie, woda mu się skończyła już dawno, ledwo idzie, w końcu spotyka araba. -Panie, daleko do Kairu? -Eee, nie. Idź cały czas prosto, a w czwartek w prawo.
 7. Wpadka szukana na siłę. Jak by zapomniała majtek to by była wpadka.
 8. Po zmianie algo indeksy mocno tańcują po pozycjach, też tak miałem, od ok tygodnia się uspokoiło.
 9. U mnie podobnie. Tematyka "zdrowie". Ładnie szło w górę, do 26 maja, i nagle gleba. Teraz czego bym nie robił, to strona stoi albo podskakuje na 2-3 dni i następuje korekta do stanu poprzedniego.
 10. Opanujemy niebawem cały świat. Jak w Wielkiej Rzeczpospolitej.
 11. Zależy od wartości treści. U mnie WordPress ładnie się indeksuje.
 12. jak linków nie jest dużo to https://ahrefs.com/pl/backlink-checker
 13. świetna. Taka ... na czasie
 14. klient zmienia system sklepu internetowego. Adresy produktów mu się zmienią. Potrzebuję pomocy przy htaccess. Aktualnie mam adresy: www.domena.pl/produkt1,b12.html www.domena.pl/produkt2,d22.html www.domena.pl/produkt3,c73.html www.domena.pl/1-nazwa-produktu www.domena.pl/2-nazwa-produktu www.domena.pl/77-nazwa-produktu Moglibyście poradzić jak takie przekierowania zaprojektować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy