lj2m

Forumowicze
 • Zawartość

  723
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

O lj2m

 • Urodziny 19.11.1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bielsko-Biała

Ostatnio na profilu byli

3507 wyświetleń profilu
 1. Mam do wynajęcia punkty w systemach Statlink (Standard oraz Gold) i LinkTak. Cena punktów Statlink zależna jest od wynajmowanej ilości. Im większa wynajmowana ilość tym większy rabat. Dostępne od zaraz 100 000 punktów Standard i 250 punktów Gold, z możliwością zwiększenia jeśli będzie takie zapotrzebowanie. Cena punktów LinkTak jest stała i wynosi 8 zł netto / 1 000 punktów. Dostępne od zaraz 20 000 punktów, z możliwością zwiększenia - dorabiam cały czas nowe punkty. Wynajmem punktów systemów wymiany linków zajmuję się od przeszło 10 lat. Jestem dużym dostawcą i gwarantuję stabilność transferów. Na zakupione punkty wystawiam FVAT. Zapraszam do współpracy. Dane firmy: GetLink Łukasz Misiarz ul. Jodłowa 4 43-340 Kozy NIP 937-257-88-81 Kontakt: lj2m@o2.pl PW
 2. Chciałem podlinkować stronę, która jest w systemie i wystąpił komunikat: Tej domeny nie można linkować z systemu linktak.pl, została zablokowana przez właściciela domeny. Jeśli jesteś obecnym właścicielem domeny przeprowadź akcję weryfikacji własności domeny (opcja odblokuj) w menu Moje strony->Blokada linkowania. Pamiętaj też, że nie można linkować stron systemowych. Od kiedy to nie można linkować stron systemowych? I dlaczego?
 3. [Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

  Działa, ale nie pokazuje dokładnej liczby RD.
 4. [Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

  Coś się zacięło, bo "Pobieranie trwa..."
 5. Podam przykład: Gdy w sekcji "Tagi" wpisuję: 'Adam Mickiewicz' to sekcja "Oblicz ilość potencjalnych slotów (dopasowanie po treści)" pokazuje mi liczbę 25. Gdy wpiszę w tej sekcji 'Adam, Mickiewicz' to również pokazuje 25, co rozumiem tak że zlicza tylko pojedyncze wyrazy, a już całej frazy 'Adam Mickiewicz' nie sprawdza. Chyba że problem jest jedynie z tym mechanizmem sprawdzającym, tego już nie wiem.
 6. Czy jest w planie wprowadzenie dopasowania po treści dla fraz 2-wyrazowych? Proponuję również w wykazie linków wyświetlać TF, CF i RD domeny.
 7. Mam do wynajęcia punkty w systemach Statlink (Standard oraz Gold) i LinkTak. Cena punktów Statlink zależna jest od wynajmowanej ilości. Im większa wynajmowana ilość tym większy rabat. Dostępne od zaraz 120 000 punktów Standard i 250 punktów Gold, z możliwością zwiększenia jeśli będzie takie zapotrzebowanie. Cena punktów LinkTak jest stała i wynosi 8 zł netto / 1 000 punktów. Dostępne od zaraz 40 000 punktów, z możliwością zwiększenia jeśli będzie zapotrzebowanie. Wynajmem punktów systemów wymiany linków zajmuję się od przeszło 10 lat. Jestem dużym dostawcą i gwarantuję stabilność transferów. Na zakupione punkty wystawiam FVAT. Zapraszam do współpracy. Dane firmy: GetLink Łukasz Misiarz ul. Jodłowa 4 43-340 Kozy NIP 937-257-88-81 Kontakt: lj2m@o2.pl PW
 8. Chciałbym na swoich zapleczach postawionych na wordpressie stworzyć SWL działający wyłącznie w obrębie własnych stron. Szukałem pod wordpressa i znalazłem wtyczki: Link Manager i Simple Links, ale przydałoby się coś bardziej zaawansowanego, gdzie nie trzeba by każdego linka dodawać osobno na każdej stronie. Korzystam obecnie z "Twoje zaplecze" w web-tools.pl, ale może znacie jeszcze jakieś inne rozwiązania które warto rozważyć? Jeśli ktoś ma jakieś dedykowane rozwiązanie, które chciałby odsprzedać to zapraszam na PW.
 9. Aktualne promocje na domeny

  Faktycznie , tak szybko przeszedłem do zakładki promocje że mi się banner nie wczytał.
 10. [Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

  Pobiera, tylko w kolejce jest niemal 5000 innych domen, co potrwa pewnie z 2 dni. Może dałoby się to jakoś usprawnić?
 11. Aktualne promocje na domeny

  Gdzie w cal.pl jest ta promocja? Nie znalazłem. Znalazłem za to tą promocję na: home.pl/promocje/eu-na-10-lat
 12. Mam do wynajęcia punkty w systemach Statlink (Standard oraz Gold) i LinkTak. Cena punktów Statlink zależna jest od wynajmowanej ilości, dlatego zapraszam do kontaktu podczas którego proszę podać jaką ilością punktów są Państwo zainteresowani, a ja podam wtedy koszt wynajmu. Im większa wynajmowana ilość tym większy rabat. Cena punktów LinkTak jest stała i wynosi 8 zł netto / 1 000 punktów. Rabat jest możliwy przy wynajmie ponad 100 000 punktów. Wynajmem punktów systemów wymiany linków zajmuję się od przeszło 10 lat. Jestem dużym dostawcą i gwarantuję stabilność transferów. Na zakupione punkty wystawiam FVAT. Zapraszam do współpracy. Dane firmy: GetLink Łukasz Misiarz ul. Jodłowa 4 43-340 Kozy NIP 937-257-88-81 Kontakt: lj2m@o2.pl PW
 13. Dopasowanie po treści w systemie działa tylko dla pojedynczych wyrazów, przydałaby się także możliwość dopasowania dla fraz minimum 2-wyrazowych, gdyż często jeden wyraz to za mało by dobrze dopasować tematykę.
 14. Przepraszam, bo nie dopisałem że chodziło mi o otwarcie od maja... no ale jeśli będzie można przejść później na nowe zasady to w sumie chyba nie ma problemu. Naprawdę doceniam elastyczność i tempo zmian .
 15. Czy będzie otwarte ponownie okienko z możliwością dodawania domen limitowanych? Mam kilka w miarę dobrych domen z końcówkami typu .ch lub .or.at, które myślę że mogłyby się nadawać. Czy jest możliwość przyjęcia domeny która miała śmietnik w ciągu ostatnich 2 lat, jeśli będzie wyraźnie widać że strona świetnie rankuje wg. Semstorm czy Senuto? Mam domenę na której mi szczególnie zależy, ale ten śmietnik który był w międzyczasie by ją dyskwalifikował, a czekać 2 lata mi się nie uśmiecha. W tematyce w której poszukiwałem domeny nic lepszego nie znalazłem, nie licząc domen do kupienia za grube tysiące.