Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/31/2020 in Posts

 1. 1 point
  Jest cos takiego jak PurgeCSS chyba. Ale nie uzywalem. Przerzucilem sie na Grid CSS i zadne frameworki nie sa mi juz do szczescia potrzebne.
 2. 1 point
  Nikt nie pisze i nie puszcza w internet kurs z wartościowa wiedza. Bo kurs nie da się zabezpieczyć, jeden kupi 100 osób poogląda czy przeczyta. Po drugie osoby realnie pozycjonujące nie maja czasu na pisanie kursów, za 100-500 zł. Po trzecie sposoby, triki, metody kiedy staja się publicznie dostępne przestają działać od razu lub bardzo szybko. Po czwarte po co ktoś ma szkolić sobie konkurencje? W top stron 10 szt a chętnych na to miejsce tysiące. Dla tego kursy piszą zazwyczaj teoretycy. Osoby robiące na tym biznes, a nie realnie pozycjonujące komercyjne frazy. Wartościowe indywidualne szkolenia, z wiedzą którą możesz używać w praktyce i przynosząca zyski to 4-5 cyfrowe liczby w złotówkach.
 3. 1 point
  Dokładnie - ja odświeżam stronę, ale nie 24/7. Zleceń już w zasadzie prawie nie ma. Opisywanie seriali za 6,96 zł za 4000 zzs mnie nie interesuje. Szanujmy się
 4. 1 point
  Niestety nie każdy jest w stanie w nocy siedzieć na GC i łapać zlecenia - wiele osób wtedy po prostu śpi... Ja pracuję jak na normalnym etacie, od 8 do 17-18, potem mam jeszcze dom i dzieci do ogarnięcia, nie sposób wieczorami szukać zleceń i pisać. Szczególnie, że wcześniej w ciągu dnia było wystarczająco dużo zleceń. Widać więcej szczęścia mają ci, którzy w obecnych czasach zabierają się do pracy wieczorem.
 5. 1 point
  Chyba coś jest nie tak... u mnie cały czas mieli bazę: https://prnt.sc/rphxsf
 6. 1 point
  Dokładnie, trzeba zablokować rejestrację i powinno na GC to już zostać zrobione dawno. Ustalić jakiś limit ile może być zarejestrowanych copy najwięcej, zagrozić usunięciem konta tym, którzy są zarejestrowani, a nic nie robią i ustalić limit np. 20 000 copy i ani jednego więcej. I dopiero dopuścić kolejnego jak ktoś usunie konto... A jeszcze jedno: Jeszcze za czasów pana Bartka było głośno o problemie związanym z rejestrowaniem przez jednego użytkownika wielu kont, na których rezerwował zlecenia po to, by w ten sposób rezerwować sobie kilka zleceń jednocześnie i jak kończył na głównym koncie pisać jedno, wchodził na kolejne i tam rezygnował ze zlecenia, po czym wracał na główne i je z powrotem sobie rezerwował i pisał. Czy ten problem został jakoś rozwiązany, bo coś ucichło, a może mieć wpływ na ilość zleceń?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy