Skocz do zawartości

Koniec świata 2012


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

poza tym new age to nie filozofia tylko biznes

Pierwszy raz słyszę, żeby jakakolwiek religia nie była biznesem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę, żeby jakakolwiek religia nie była biznesem.

Bo każda jest, katolicy to masakra nie bez powodu ksiądz przy dawaniu na tacę mówi "bóg zapłać" a jak bierze kasę za ślub czy pogrzeb to "co łaska ale nie mniej niż 3 tys zł"

Co do końca świata to będzie jak Kononowicz będzie prezydentem bo on zrobi wszystko żeby nie było niczego!!

A "New Age" to pomysł psycholi:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Was nie zastanawiał się nigdy nad tym żeby założyć nową religię "Wyznawców SEO"? Wystarczy 15 wiernych i nie trzeba faktur wystawiać tylko piszesz meilem - GOOGLE zapłaci. Co za tym idzie... o US zapominasz :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę, żeby jakakolwiek religia nie była biznesem.

Bo każda jest, katolicy to masakra nie bez powodu ksiądz przy dawaniu na tacę mówi "bóg zapłać" a jak bierze kasę za ślub czy pogrzeb to "co łaska ale nie mniej niż 3 tys zł"

Co do końca świata to będzie jak Kononowicz będzie prezydentem bo on zrobi wszystko żeby nie było niczego!!

A "New Age" to pomysł psycholi:)

co ty za brednie wypowiadasz 3 tysiące? pogrzeb w mieście 300 zł, wraz z mszą, ślub 400 (w kopercie) wraz z naukami, przygotowaniem, i brakiem konieczności przemieszczenia się do UC..

Dajesz na tą tacę? bo najbardziej żałują ci, którzy nie tylko nie uczestniczą w tej zbiórce, więc jednym i ładnym słowem, w takim momencie bym ci podziękował za ocenę katolika..

Ja nie boję się walczyć w imię swojej wiary, jak ci się nie podoba, to nie chrzań głupot, widziałeś ile dają ludzie na tacę od 1 zł do 5, czasem banknot, mamy takiego księdza, który przedstawia rozliczenie finansowe od A do Z, gdyby nie wierni, to by nie bł w stanie wykonać remontu, tylko nie mów mi ,że oni wszyscy śpią na kasie, to tak samo, jak każdy pozycjoner, osiąga tutaj TOP 1 i ma pomysł na wujka Googla..

Siejesz to, co robią politycy, propagandę nienawiści, do osób wierzących, ja nie ocenia muzułmanów, czy islamistów, ewentualnie buddystów czy innych wyznań, ale swojego bronie... bo wierzę w wartości, które zostały mi w ten sposób ukazane..

Pochwal się, pewnie masz chrzest, komunię i bierzmowanie (bo jakby inaczej ;)

Powiem ci jak Jezus do swoich uczniów..

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.” (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)

ewentualnie

„Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego sługę?” (List do Rzymian 14, 4).

Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?” (Łk 6, 41).

ale przecież najlepiej walnąć brednie, że ksiądz bierze 3 tysiące już szlag mnie trafia jak słyszę tych pseudo katolików bądź sobie ateistą, choć i tak 24 grudnia, będziesz na pasterce lub uczestniczył w obchodach tych świąt

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules brednie to Ty teraz wypowiadasz, może i u Ciebie kosztuje to 300-400 zł (chociaż powinno kosztować całe 0 zł bo przecież to ich obowiązek). Znajomy parę lat temu brał ślub, poszedł do księdza, który pokazał mu oficjalny cennik i żądał za to 1500 zł i jasno powiedział, że jak nie zapłacą to niech idą do innego kościoła szukać gdzie będzie taniej. Nie masz żadnego punktu porównania a zaczynasz dyskutować. Druga sprawa to właśnie te 300 w kopercie - czy odprowadził od tego VAT i podatek dochodowy? Dlaczego nie płaci podatku od ziemi? Dlaczego ksiądz (który jest tak samo po studiach jak ja) jest traktowany przez Państwo (niby świeckie) na innych warunkach niż ja? Dlaczego on za to że w dowód wdzięczności za np. udzielenie ślubu dostanie kopertę nie zostanie oskarżony o korupcję a lekarz, który komuś uratuje życie za to samo jest wyprowadzany przy wszystkich w kajdankach? Dlaczego ja mogę czuć się dyskryminowany właśnie przez katolików za swoje inne poglądy, których oni nie mogą pojąć? Bo jak sam już zauważyłeś:

bo wierzę w wartości, które zostały mi w ten sposób ukazane..

Ja w odróżnieniu do Ciebie zacząłem się nad nimi zastanawiać i doszedłem do innych wniosków a co do księży i pozycjonerów to dyskusja jest jest bez sensu, bo znam księży, których szanuję nie za to w co wierzą bo mnie to mało obchodzi czy ktoś klepie 10 zdrowasiek codziennie i leży krzyżem przez 3h dziennie czy nie bo to jego sprawa, ale za to jakimi są LUDŹMI! Znam też takich księży, którzy są po prostu wyrachowanymi skur.... na co mam przykład z własnego podwórka, gdzie kumpel ze szkoły jest teraz księdzem a za czasów liceum regularnie biby organizował, mieszkał z matką, która siedziała na wózku ze stwardnieniem rozsianym i jak była libacja to wywoził ją do pokoju obok, zakładał ścierkę na głowę i zamykał ją w tym pokoju żeby nie było słychać jak stęka. Drugi ksiądz w podstawówce odbił żonę innemu nauczycielowi. I to nie są bajki wyssane z palca i całe szczęście, że coraz więcej ludzi zaczyna otwierać na to oczy i coraz więcej ludzi zaczyna używać swojego mózgu nie wierząc ślepo w facetów w czarnych sukienkach. EOT.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już szlag mnie trafia jak słyszę tych pseudo katolików bądź sobie ateistą, choć i tak 24 grudnia, będziesz na pasterce lub uczestniczył w obchodach tych świąt

Zapomniałem tego jeszcze skomentować, ale chyba komentarz jest zbędny bo parę zdań wcześniej napisałeś, że nie oceniasz innych, BA nawet cytatem walnąłeś, który to potwierdza, ale jednak coś Cię do napisania tego ostatniego punktu zmusiło. Rozumiem, że znasz bardzo dobrze użytkownika Dlaseo.eu i wiesz co on będzie robił 24 grudnia.

PS. Ja na przykład będę spożywał kolację wigiligną razem z katolikami (między innymi ze swoją żoną, którą co tydzień odwożę do kościoła), dlatego że szanuję jej przekonania a ona szanuje moje.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, on raczej jest gejem, miał raz laskę, ale jakoś niedługo - pamiętam jak do niego z różami przychodziła. A tego dlaczego został księdzem jakoś specjalnie nie ukrywał. Podpowiem jak ktoś by się nie domyślił - dla PIENIĘDZY.

Parę miesięcy temu byłem też na prymicjach u znajomego żony. Po imprezie na dobicie już w hotelu niedoszły ksiądz przyniósł wino i z gwinta piliśmy (nie ten co został księdzem, bo ten z którym piłem miał mieć swoje prymicję parę miesięcy później). Dowiedziałem się tez trochę ciekawych rzeczy jak to od "środka" wygląda. A druga sprawa to życzyłbym wszystkim katolikom, żeby mieli samych takich księży jak ten znajomy żony, który jest po prostu człowiekiem i widać, że został księdzem raczej z potrzeby pomagania innym.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake twoja wypowiedź mój znajomy kilka lat temu brał ślub..,

Czyli jak zawsze brak dowodów, tylko to co mówił kolega..no cóż

A ja byłem na dwóch weselach od września, gdzie spotkała mnie nieszczęsna rola świadka, w obu przypadkach kwota ta nie wyniosła więcej niż 400 zł!!! i to w dużych miastach Wrocław oraz Zielona Góra

Co do pogrzebu, to oczywiście, bo zatrudniłem do tego celu, księdza narodowego, proboszcza, pewnie nawet nie wiesz, że posiadają oni kasy fiskalne, i wystawiają rachunek za swoje usługi? (to są ci, którzy mają żony i dzieci)

Nie wiem na jakich innych warunkach jest traktowany przez was ksiądz, dla mnie to człowiek, popełniający błędy jak każdy, tylko najłatwiej się ich ocenia..

Poruszyłeś lekarzy, więc powiedz komu życie ratują? Tym co mają $.. proszę ciebie, kolejka na rehabilitację u ortopedy i na specjalistyczne zabiegi.. półtora roku, prywatnie od jutra, tak samo dentyści i wszyscy innej maści lekarze kasujący pieniądze.. mogę się wypowiedzieć, gdyż od 2 lat, mogę tylko prywatnie się leczyć nie należę do grupy uprzywilejowanej (a co dopiero powiedzieć o stomatologach, gdzie NFZ nie refunduje leczenia kanałowego)

Dla mnie ksiądz też ratuje życie..

a skoro lekarz wychodzi w kajdankach, to pewnie były ku temu podstawy ( on niewinny nie był, każdy widział, te "podziękowania", te konta, lecz na prośbę z tego co pamiętam pana Religii, ówczesnego ministra zdrowia, aby sprawa nie była dalej kontynuowana, bardzo ładnie ją zatuszowano), rozglądnij się po służbie zdrowia, wczorajsza informacja

POŁOWA szpitali w kraju, odmawia wykonania zabiegów zaplanowanych na obecny miesiąc prywatnie, zaraz.. pamiętaj, że przysięgali!!!

W każdym stadzie są czarne owce..więc o wśród księży będzie ale mam dość ostatnio nagonki, tak od 3 lat, na katolików, krzyż, wiarę..

Ksiądz to nie moja wiara, lecz brednie o 3 tysiącach, niezłe plotki.. to tyle na koniec każdy słyszał (a przecież skoro macie żony, to pamiętacie, ile dawaliście prawda? i to było 3 tysiące czy 1,5 tys, bo kwota kwocie nierówna, na przestrzeni ostatniej dekady nie zmieniło to się wcale wiele)

zresztą twoja powyższa wypowiedź :

on raczej jest geyem (skąd to wiesz?)- na jakiej podstawie, bo ci się wydaje, nie złapałeś za rękę, a zachowujesz się tak, jak byś był pierzyną czy sprężynami w łóżku, mało tego, wiesz dlaczego poszedł na księdza.. niedoszły ksiądz, to nie jest ksiądz!! Wszyscy wszystko o innych wiedzą, to jest plotka, typowy osąd

nie mogę już tego czytać jak można pisać o czyimś życiu seksualnym, normalnie tania plotka..

i nie wiesz, jak to wyglądało od środka, tylko słyszałeś to co mówią inni..nasza naturalna cecha (powyżej wielokrotnie to w swojej wypowiedzi udowodniłeś)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pomieszałeś 3 fakty.

1. Znajomy, który jest księdzem jest nim już około 5 lat (ten który twierdzę, że może jest gejem). Nie, nie złapałem go w łóżku z chłopakiem, ale blond włoski na głowie kręcił do ramion i miał chód jak panienka.

2. Znajomy, który został księdzem (byłem na prymicjach) to ten, który jak najbardziej pasuje do tej "roboty".

3. Niedoszły ksiądz, czyli ten z którym piłem wino z gwinta to kolega z zakonu w/w osoby, który miał już ustaloną datę święceń.

Co do braku dowodów na to co mówi kolega... hmm, po co mi na to dowody, mam kumplowi nie wierzyć w coś co do mnie mówi? Na jakiej podstawie mam mu nie ufać? Dlaczego miałby kłamać w takiej sprawie? Przecież nie wymyślił sobie tego, bo chciał robić nagonkę na księży czy kościół! On po prostu chciał wziąć ślub kościelny jako wierzący katolik!

Jeżeli ja mam mu nie ufać to powiedz mi dlaczego Ty ufasz w to co mówi do Ciebie ksiądz, rodzina, inni katolicy. Dlaczego Ty im wierzysz w to? Przecież oni nie mają ŻADNYCH dowodów na to, że Bóg istnieje. A jednak im wierzysz.... Dla mnie to jest niepojęte. Wiem, wiem walniesz mi zaraz cytatem "Błogosławieni Ci, którzy nie widzieli a uwierzyli". Niestety ja kolegę widziałem, jak bym miał taką potrzebę to bym poszedł do tego księdza który też istnieje i mógłbym sprawdzić osobiście czy jest to prawdą co mi kolega powiedział. Nie zrobiłem tego, bo nie widzę żadnych podstaw, żeby mu w to nie uwierzyć.

Co do lekarzy to nie chodziło mi o to, że są jacy są (tak samo jak księża, którzy są tylko ludźmi i tutaj się jak najbardziej zgadzam). To, że w Polsce jest jak jest z opieką medyczną to chyba każdy widzi i raczej nie jest to wina samych lekarzy a państwa. Pytałem się tylko dlaczego 80 letnia babcia może iść do księdza z kopertą i on ją weźmie legalnie nie płacąc od tego grosza podatku a w tej samej sytuacji lekarz, który uratuje komuś życie może iść za to siedzieć? I nie mówię tutaj o sytuacjach, gdzie lekarz jasno daje do zrozumienia, że jak ktoś nie zapłaci to mu nie pomoże.

PS. Niedługo księża zaczną coroczną wędrówkę z wizytą duszpasterską po mieszkaniach wiernych. Domyślam się, że również wręczysz mu jakieś pieniądze. Prosiłbym Cię o skan paragonu, który otrzymasz z tej przenośnej kasy fiskalnej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności