Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

"Znam" firmę która do wykupionego VPS,a oferuje dodatkowe IP w cenie 5zł ... tylko teraz Wbiłeś mi gwoździa czy będzie to IP dedykowane tylko pod jednego usera :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pomimo tego, że edu-write nie poleca usług szybki-serwer (bo nie doszły do niego maile z danymi do zamówionych kont),

zapraszam do sprawdzenia usług.

Do wyboru jest 12 grup adresów różniących się klasami A,B lub C.

Oferujemy też adresy IP dedykowane w cenie od 12 do 30 zł. rocznie ( w zależności od ilości, szczegóły pw lub @ )

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania naszych kont SEO, posiadamy 100 adresów IP z ponad 15 klas adresowych. Cała lista dostępnych adresów znajduje się pod adresem https://www.hoseo.pl/adresy-ip.

HOSEO - HOSTING SEO, VPS SEO, CLOUD SEO, Serwery dedykowane SEO i nie tylko!

Dostęp do +700 adresów IP z ok 100 klas adresowych! + AUTORSKIE NARZĘDZIA HOSTINGOWE!

SEOWAY Sp. z o.o. ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa, NIP: 5223003908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka kodów promocyjnych do rozdania dla https://hostnine.com/ (uprzedzając wątpliwości - nie mam za nie żadnej prowizji). Kody zostały wysłane w biuletynie dla partnerów (pierwszy raz wysłali takie kody).

Shared Hosting:

25% zniżki w wszystkich pakietów: May2010

1 miesiąc za 1 cent: 1cent

$25 zniżki za roczny pakiet unlimited (Enterprise package): 25off

Reseller Hosting:

Reseller Level One plan za $9.95, coupon: 10off

$25 zniżki za roczny plan Level One reseller plan: 25off

hostnine - najlepszy hosting pod SEO

alexastw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mało tego chłopacy chyba nie wymienili, myślę, że możesz coś z tego wybrać. Od siebie mogę polecić szybki-serwer.pl i chociaż strona nie jest od dawna uaktualniana to ofertę nadal mają moim zdaniem atrakcyjną. Od 2 lat mam tam jedno konto, wczoraj klientowi załatwiłem drugie, a w ciągu tego okresu nie było większych problemów z serwerem. Support na komunikatorze bardzo dobry, szybka realizacja zamówienia i masz jak się nie mylę 500 IP.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności