Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Jeżeli chodzi o wiele adresów IP do hostingu możemy zaproponować serwer VPS z naszej oferty. Każdy dodatkowy adres IP to koszt 3 zł / miesiąc.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą - www.HitMe.net.pl

Pozdrawiam

Znajdziesz u nas ofertę Serwerów VPS, VPS z administracją.
Szybki i Tani Hosting www z NVM SSD, Hosting WordPress -  LiteSpeed, LsCache oraz ochrona Malware.Expert
Oficjalny rejestrator Domen, tanie certyfikaty SSL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dreamhost nie ma różnych ip, ma jeden (208.133.xxx.xxx)

Różnić się mogą właśnie tylko to xxx, a z tego co wyczytałem na przeróżnych blogach i forum, najważniejsze są pierwsze numery.

Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić ;-)

EDIT: Wróć, chyba pomyliłem różne z unikalnymi ;)

Edytowane przez MikołajZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy zaproponować serwer VPS z naszej oferty

managed?

Też :-)

https://hitme.net.pl/index.php?adminpanel=vps

Od Linuxa po Windowsa

od Samozarządzalnych przez Managed ;)

Znajdziesz u nas ofertę Serwerów VPS, VPS z administracją.
Szybki i Tani Hosting www z NVM SSD, Hosting WordPress -  LiteSpeed, LsCache oraz ochrona Malware.Expert
Oficjalny rejestrator Domen, tanie certyfikaty SSL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam naszą usługę:

* Direct Admin do zarządzania swoim kontem

* 32 adresy IP z 4 różnych klas adresowych oddalone od siebie

* 10GB miejsca / 20GB transferu miesięcznie

* nielimitowana baza MySQL

* nielimitowana liczba domen

* szybka zmiana adresu IP dla domeny

* wszystkie strony(adresy IP) na jednym FTP

2 tygodnie darmowego testu potem 90zł netto za m-c

kontakt: seo@lokoz.info

Hosting dla SEO -> https://www.seolite.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedstawię również seo-wiczom jak wygląda u nas, w Hekko.pl sprawa z różnymi adresami IP.

Możemy zaoferować konta w takich klasach i podklasach:

91.203.133.*

193.143.121.*

194.181.6.*

194.181.7.*

Razem 23 adresy IP (cały czas liczba się zwiększa więc najlepiej proszę pytać na bieżąco).

Przy większym zakupie, > 10 kont 15% zniżki na całość zamówienia.

Wkrótce przedstawimy również ofertę specjalną, tzw. seopack.

Edytowane przez hekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tak tak samo.

W H9 masz resellera i masz panel zarządzania. Każde nowe subkonto zakładane jest oddzielnie (nie w cPanelu - to nie jest reseller znany z cPanela) w DC, które Ty wybierasz. Więc masz do wyboru 11 DC, a w każdym DC masz dziesiątki serwerów. Subkonta są zakładane na nich w sposób losowy. Stąd duże prawdopodobieństwo nałapania sporej puli różnych IP :)

Ok, a powiedz mi/nam takie coś:

Kupuję resellera np. gdzieś w DC w usa (mowa o hostnine) i później przy zakładaniu kont jeżeli wykupie sobie 10 IP to mam do dyspozycji łącznie wszystkie 11 DC jakie są dostępne w hostnine?

Reseller najsłabszy kosztuje 19,99$, ip sa po 1$. A zatem za 29.99$ mam do dyspozycji ..no właśnie i tu pytannie:

czy 10IP w obrębie jednego DC

czy 10 DC :) czy naprawdę 10 różnych serwerowni, klas.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ip to ip i jak masz już jeden i dokupisz 10 to będziesz miał 11 róznych ip a nie klas ip. Za dobrze byś chciał :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ip to ip i jak masz już jeden i dokupisz 10 to będziesz miał 11 róznych ip a nie klas ip. Za dobrze byś chciał ;)

czesc,

dlatego dosc jasno sprecyzowalem pytanie czy mowimy o IP w tym samym DC czy o roznych DC.

Tym bardziej ze firma hostingowa o ktorej mowimy chwali się 11 DC, a "Dedicated IP" brzmi dośc tajemniczo;)

Rozumiem że takiej opcj (różne DC do dyspozycji) nie ma również w opcji dedyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na to pytanie chyba tylko oni mogą ci odpowiedzieć ostatnio zamawiałem takie ipki ale gdzieś indziej dla swego dedyka. Niestety była tylko jedna klasa do wyboru. Dobrze że dało się tak wybrac aby nie były one ciurkiem po kolei.

Chwalic się oni mogą ale czy są domeny do wzięcia ze wszystkich i czy dodatkowo udostępniają do wyboru domeny z każdej dostępnej klasy to już inna sprawa.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności