Skocz do zawartości

[Startup] TrafficBot.uk - generator odwiedzin


lonasito

Rekomendowane odpowiedzi

@UP - zatem jakimi kryteriami się Kierujesz określając "wartość" odwiedzin strony www ?

---

... chyba się nie dowiemy  .... ale to częsta przypadłość na forum ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Update: geotargetowanie.

 

Wczoraj doszła możliwość wyboru geotargetowania z następujących państw / regionów:

  • Global
  • Europe only
  • Brazil only
  • Canada only
  • China only
  • France only
  • Germany only
  • India only
  • Israel only
  • Italy only
  • Norway only
  • Pakistan only
  • Poland only
  • UK only
  • USA only

 

Kolejne państwa wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dawno nikt nic o nowych opcjach, a jest sporo. Wygląda na to, że wszystkie moje zachcianki już są (no, prawie wszystkie). Testuję sobie pakiet nano i wszystko jest fajnie, bo mam odwiedziny, przejścia po stronie i w ogóle patrząc w google analytics się dzieje. Tylko jedno "ale" duże - dziś mam raptem 25 odwiedzin z trafficbota, a powinno być około 200 :-), no i kolejna propozycja na kolejne usprawnienie - przydało by się scrollowanie przeglądanej strony :-), tak żeby js to wychwytywał...

 

Ale ogólnie jest ok - narzędzie teraz jest już dla mnie bardzo przydatne :-)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności