Skocz do zawartości

Content is King - czyli najwieksza ściema Google


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Użytkownicy tego forum jak mniemam poszukują konkretnych i rzetelnych informacji, a nie bajek o kamyczkach i ogrodnikach, ale co ja tam wiem ...

Wszyscy poszukują złotego (SEO)gralla ale on jest na serwerach googla, a rzetelne informacje będziesz miał jak sobie sam porobisz testy, tutaj na forum raczej śledzi się zmiany jakie następują w SEO aniżeli udziela cudownych porad a że administratorzy zezwalają na luźne dywagacje to już temu nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyłoby 10 linków z katalogów.

kilka lat temu by wystarczyło , dziś nawet jeśli wystarczy ,to nie można być pewenym dnia i godziny bo nie wiadomo kiedy katalog dostanie bana, albo co strzeli dfo głowy jego właścicielowi, który np sprzeda domenę albo zechce dodatkowej opłaty za utrzymanie linków, które miały być for ever, lub stwierdzi że trzeba trochę "podlinmkować zaplecze" z xr.... A potem may problem z nienaturalnymi linkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mocny artykuły po przeczytaniu którego świat niektórych runie :-/

Content już nie jest King, zawsze link był King https://blog.ahrefs.com/link-is-president/

Kurczę, dopiero teraz przeczytałem i mój świat właśnie legł w gruzach ;)Uwierzyłem Google'owi i innym, wmawiając sobie że rzeczywiśćie Content is King... a okazuje się że ... content is just one optional ingredient of your online visibility Jak usłyszałem od przyjaciela: Bez całej "otoczki" Król Content jest tylko nagim gościem siedzącym na tronie, nikim więcej...

Dolmatio » agencja tłumaczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności