Skocz do zawartości

SIEWCA - Automat do tworzenia zaplecza i zdobywania linków w katalogach, forach, blogach, itp.


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym poprosić o przetestowanie pierwszej, publicznej wersji beta nowego programu z mojej stajni.

Tym razem jest to automat do budowania zaplecza i zdobywania linków w katalogach, na forach, blogach, księgach gości, komentowania, itp., czyli linkowania gdzie się da. ;-)

Podstawowym celem programu jest:

Automatyczne budowanie zaplecza poprzez automatyczne rozbudowywanie swoich stron zapleczowych i ich automatyczne linkowanie rozłożone w czasie, tak aby zasymulować długotrwałą pracę użytkownika nad stroną (systematyczne dodawanie nowych wpisów w długim okresie) i długotrwałą obecność strony w świadomości sieci (linkowanie).

Bardzo proszę na razie o przetestowanie programu pod kątem ogólnej miodności.

Zastrzegam, że na początku, udostępniana wersja celowo nie ma obsługi zbyt wielu skryptów, do których można dodawać linki, ponieważ skupiałem się na ogólnym szkielecie programu i obsłudze najbardziej oczywistych skryptów typu seokatalog czy sinooke (także multikody).

Dodanie nowych skryptów będzie łatwe, ponieważ fundamenty zostały założone, więc ilość obsługiwanych skryptów ma na dzisiaj mniejsze znaczenie.

W tym momencie mam prośbę o przetestowanie i wyłapanie jakichś błędów logicznych w konstrukcji programu, które mogłyby przeszkadzać później w szybkiej i skutecznej obsłudze większej ilości zaplecz i stron pozycjonowanych i skryptów do linkowania.

Program ma działać na zasadzie: Skonfiguruj projekty raz, potem tylko włącz wykonywanie zadań i zapomnij.

Główne funkcje dostępne na dzisiaj:

  • Automatyczne dodawanie tekstów automatycznych lub z SB4 Edytora do własnych blogów typu wordpress i darmowych na wordpress.com,
  • Automatyczne dodawanie wpisów do katalogów typu seokatalog i sinooke, autopingowanie po zatwierdzeniu wpisu,
  • Zarządzanie multikodami do w/w katalogów,

Działające demo programu Siewca:

https://www.cyfropoli...siewca-demo.zip

Po rozpakowaniu zipa trzeba niekiedy usunąć prawa „tylko do odczytu” na folder i pliki programu.

Na początku, koniecznie trzeba zajrzeć do przewodnika po programie, który znajduje się w menu głównym programu/Pomoc/Przewodnik po programie.

Nie należy też zwracać uwagi na komunikat o braku pliku, dbZbiory.db, który przestanie się pojawiać po ustawieniu ścieżki w ustawieniach głównych, ale aby w wersji demo wyświetlały się recaptche do rozwiązania i komunikaty o potencjalnym dodaniu, można ustawić ścieżkę dostępu do testowego zbioru dbZbiory.db, który jest w folderze "sys" Siewcy, lub podać ścieżkę do tego zbioru z SB4 Edytora.

Roadmap:

  • dodanie obsługi innych rodzajów darmowych blogów,
  • dodanie obsługi innych rodzajów skryptów stron pod budowanie zaplecza na swoich serwerach,
  • dodanie obsługi pozostałych rodzajów skryptów katalogów,
  • dodanie funkcji komentowania na blogach, itp,
  • systematyczne udoskonalanie metody tworzenia automatycznych tekstów na zaplecze,
  • automatyczne zakładanie nowych zaplecz,
  • automatyczne tworzenie skórek zaplecz na podstawie losowo wybieranych istniejących w sieci stron,
  • dodanie obsługi automatycznej rejestracji użytkowników na forach, zmian profili, itp.,
  • dodanie funkcji automatycznego postowania na forach,
  • skanowanie treści w wybranych miejscach sieci i funkcja półautomatycznego postowania w wybranych wątkach forów i innych miejscach na postawie analizy treści (przydatne do reagowania na treści związane z naszym biznesem),

Program będzie miał kilka elastycznych wersji i metod licencjonowania i związanych z tym cen. Będzie można wybrać sobie, czy chcemy, aby program służył tylko do katalogowania, czy też do budowania zaplecza i otrzymać tylko takie funkcjonalności.

Oprócz ceny podstawowej będzie symboliczny abonament na używanie programu (wiecie, że nie zdzieram), oraz użytkownik będzie miał do wyboru albo subskrypcję aktualizacji, tzn. będzie mógł opłacić z góry i będzie dostawał częstsze aktualizacje na bieżąco, lub bez opłacania subskrypcji, ale wtedy aktualizacje nie będą natychmiastowe i będą płatne – chodzi o to, że nie opłaca mi się bawić w częste mikropłatności.

Pozdrawiam i liczę na merytoryczne opinie ;-)

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zapomniałem w początkowym poście podać, że aby w wersji demo wyświetlały się recaptche do rozwiązania i komunikaty o potencjalnym dodaniu, można ustawić ścieżkę dostępu do testowego zbioru dbZbiory.db, który jest w folderze "sys" Siewcy, lub podać ścieżkę do tego zbioru z SB4 Edytora.

Bo jeśli nie, to zadania, które mogłby by zostać doprowadzone do końca są zakańczane wcześniej z powodu braku tekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBC od dawna nie rozwiązuje recapthy (przynajmniej tych trudnych) - olewają je. Lepiej podpiąć antigate.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia mam komunikat: "2013-04-05 11:27:13" is not a valid date and time.

Ten problem jest również w seobohaterze.

BTW kiedy wyjdzie update seobohatera? Te kilka drobnych poprawek o których pisaliśmy od dłuższego czasu poprawiło by sytuację, mam nadzieję, że nie zostanie on porzucony z racji na wdrożenie nowego softu, zresztą charakterystyki obu softów są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim teście:

1. wielki plus za dowcipny i merytoryczny przewodnik

2. fajna idea takiego samograja, chętnie zobaczyłbym wpisy generowane automatycznie przez program bez udziału SB4 Edytora

3. przy wszystkich opcjach zaznaczonych i 20 wątkach program nie zabił mojego relatywnie słabego netbooka - kolejny plus

4. podczas dodawania wyświetliło się okienko bez opisu z mrugającym kursorem, po najechaniu myszką na to okno błędy "Access violation at... " (win xp 32).

Czekam na więcej ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, do pobrania pod tym samym adresem jest wersja 2.1.1, w której zrobiłem parę poprawek kodu i wdrożyłem obsługę Antigate.com.

Proszę o sprawdzenie, czy te błędy z datą i access viol nadal się pojawiają?

Na razie teksty automatyczne są jeszcze niedoskonałe, np. takie jak na tym przykładowym wordpresie, ale stopniowo będę szlifował metodę ich tworzenia.

https://jozefdlaciebie.wordpress.com/

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi:

a. te filtry to można by było dać, nazywać jakoś tak nie po programistycznemu :)

b. skupić się na dodawaniu do mniej popularnych miejsc i skryptów bo kolejna dodawarka do badziewnych katalogów polskich nikomu nie jest potrzebna.

c. mam np teksty z synonimami w pliku .txt i chciałbym je łatwo wstawić do projektu bez wklejania tam gdzieś tekstów do formularzy (chyba póki co nie widziałem takiej opcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności