Skocz do zawartości

Problem z indexacją stron w GOOGLE


yellowok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiś 2 miesięcy działa moja strona www.jup.pl z róznymi działami.

W dziale o humorze (www.humor.jup.pl) jest kilkaset podstron(min 300), a google po wpisaniu site:www.humor.jup.pl widzi tylko 15.

Dlaczego tak się dzieje?

Z góry dzięki za odp.

Serdecznie pozdrawiam,

Dobromis Sośnierz

Ps. Kiedy będzie aktualizacja PR, gdyż moja strona nie była jeszcze klasyfikowana, a przybyło mi ostatnio parę linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona mam w ulubionych od miesiąca i często ją odwiedzam, a że dopiero teraz mam jako takie pytanie więc się zarejestrowałem. Masz coś przeciwko?

89638[/snapback]

pewnie ma to, że chyba dokładnie nie studiowałeś forum, temat indeksacji był niejednokrotnie poruszany.

masz tylko 4 linki prowadzące w głab serwisu a policz ile masz wychodzacych.

dodaj sobie brak mapy witryny.

A wszystko o czym napisałem było niejednokrotnie wałkowane, wiec poświęć więcej czasu na lekture forum :hello:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "sir nimek" naprawdę mi pomogłeś! Zamiast się wymądrzać napisał byś coś przydatnego. Strone mam w kilunastu katalogach. Muszę zrobić jeszcze mapę strony. Proszę jeszcze o jakieś sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yellowok nie szukaj zaczepki, bo zachowania w stylu 12latka nikogo tu nie bawia ... naprawde jest wiele na forum ... ja bym na twoim miejscu wklepal w google "podstawy pozycjonowania" i bym czytal

tak wyglada mapa strony

https://www.motocykle.slask.pl/content/view/216/79/

:-)

skozystaj z googlesitemap

powinno pomoc :-)

pozdrawiam

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem fajny program CoffeeCup SiteMapper. Bardzo fajne robi mapy.

Można zobaczyc pod https://www.humor.jup.pl/map/sitemap.html

Czy mapa może być pod taką lokalizacją czy musi być w jakiś specjalnym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności