Skocz do zawartości

katalog


pneuma

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.searchpoland.com

+mapa strony

+do 20 linków do Twojej strony

+PR4

1. wejdz na https://www.searchpoland.com

2. znajdź kategorię

3. stwórz w danej kategori odpowiednią podkategorię odpowidającą najlepiej profilowi strony

4. dodaj stronę korzystając z formularza - dodając stronę badź cierpliwy - czas oczekiwania na "pobranie" linków z Twojej strony to nawet 60 sekund

5. strona po akceptacji zostanie wyświetlona

6. dodaj następną stronę

7. poleć innym ;)

przykładowy wygląd po dodaniu np wp.pl

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, trzeba poprawić i napisać co gdzie, postaram się przez weekned to porobić, dzieki za uwagi.

Jakubek a jest coś co według ciebie nie jest śmietnikiem w sieci? Może zacznij od swojego kubka jakubku.

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale większego spamu dawno nie widziałem.

Brak nawet podstaw usability.

Nie wiadomo gdzie jest katalog?

Nie wiadomo gdzie są przyciski bo zlewają sie z tłem belki, która jest szczytem kiczu.

Pomieszanie angielskiego z polskim dość ciekawe, tylko gdzie to google ma umieścić to są linki do polskich wyników czy angielskich?

Jak dla mnie jeden wielki śmietnik, który co najwyżej może zaszkodzić w pozycjonowaniu, a na pewno nie pomóc.

Jeśli ja bym to wykonywał, to po pierwsze wywaliłbym wszystko i zostawił tylko i wyłącznie katalog na podstawowych stylach nic więcej, dopracował go tak, żeby był po Polsku i żeby dało sie po nim nawigować, a dopiero potem dodawał bajerki kolejne.

Adwordsy też są w paskudnym miejscu tam gdzie są adwordsy powinny być wyniki katalogu.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział co wy robice za śmietnik to bym się przejął.

Jak wyzej napisałem wygląd jest do poprawy.

A skoro tak Ci się nie podoba to po co dodałeś do tego spamu waszą stronkę?

poza tym u mnie nie ma żadnego adwordsa!

a to że wyniki sa z reklamami to tak jak w onecie, google, i całej reszcie która ma jakieś wyniki z czegoś :aniolek:

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział co wy robice za śmietnik to bym się przejął.

Jak wyzej napisałem wygląd jest do poprawy.

A skoro tak Ci się nie podoba to po co dodałeś do tego spamu waszą stronkę?

poza tym u mnie nie ma żadnego adwordsa!

a to że wyniki sa z reklamami to tak jak w onecie, google, i całej reszcie która ma jakieś wyniki z czegoś  ;)

88470[/snapback]

Dodałem bo chciałem sprawdzić jak działa inaczej się nie da. Masz również moje uwagi co z nimi zrobisz to już Twoja sprawa.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności