Skocz do zawartości

google


metjus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moj problem polega na tym, ze kiedy wpisze "nocny rower", w googlach, z ustawionym jezykiem angielskim - moja strona (nocnyrower.com) jest pierwsza z 20 000 hasel

link: tutaj

natomiast, kiedy domyslny jezyk to polski - nocnyrower.com plasuje sie w okolicach 40 pozycji - czemu?

od razu zaznaczam, ze zmieniam jedynie jezyk, w ktorym google sie wyswietlaja; nie jezyki, w ktorych maja byc wyszukiwane strony.

jak to mozliwe? i co zrobic, aby w googlach po polsku moja strona byla na tej samej pozycji, co w jezyku angielskim? :spam:

z gory dziekuje i pozdrawiam

[wątek przesunięty do odpowiedniego działu, szy., 050929]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sądzę (ale nie jestem pewien) - że musisz sobie poczytać o DC Googli na tym forum.

U mnie np. w "angielskim" i polskim jesteś na 40 pozycji. Więc może po prostu zapytanie w "angielskim" leci do innego DC niż w polskim ??

Albo strona świeża i są wachania wyników ?

Gdzieś na forum było o sprawdzaniu poszczególnych DC ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, stron na to hasło jest na pierwszym miejscu w google.com z hl=en.

Masz bardzo mało linków prowadzących do Twojej strony. MSN pokazuje tylko 4.

Zbieraj linki z polskich serwisów i katalogów i pozycja się napewno poprawi.

Z pewnością chodzi o DC

Nie, to jest błąd. Tutaj ważny jest parametr hl=en i to już było na forum wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności