Skocz do zawartości

Strona o produkcie


paweek

Rekomendowane odpowiedzi

Pani z pierwszego planu sprawiła, że od razu uciekłem :).

Generalnie nie, nie zachęca w ogóle. Poza tym: strona produktu na której są reklamy adsense? Coś nie tak tutaj.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj widoczny element 'call to action' bo bez niego nie będzie zamówień ;-) no i te reklamy ... albo zarabiasz na nich albo na produkcie ALBO nie zarabiasz w ogóle ;-)

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

 

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT jak zobaczyłem stojak to od razu skojarzenie z demotami i fizyką noża i widelca na zapałce ;)

Swoją drogą stojaczek wygląda ciekawie, ale niestety na tej stronie na pewno bym go nie kupił.

pomijając to co mówili przedmówcy zwróc uwage ile trzeba przewijąć tą stronę w dół, żeby zawrzeć te wszystkie informację myślę że mógłbyć zrobić 1/3 tego co jest teraz.

SFM Filtry - wysokiej jakości filtry powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji.

W naszym sklepie internetowym filtry powietrza do wentylacji kupisz szybko, tanio i bezpiecznie.

centrale telefoniczne Siemens, Panasonic, Slican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności