Skocz do zawartości

Test na tworzenie long tail


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Xann, z całym szacunkiem ale porządny LT to dużo więcej 2 mocne słowa kluczowe ( 1.skutery 2. wodne ) + nazwy własne produktów.

LT to takie zjawisko, gdzie podczas oglądania statystyk słów kluczowych brzuch boli od śmiechu (z tego, co ludzie potrafią wymyślić- niech żyje kreatywność).

Na forum jestem kilka lat (jako osoba, nie konto)

pozdRawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'flash818234' - słuchaj uważnie bo nie chce mi się powtarzać:

Long tail - ( długi ogon ) jest to zjawisko powodujące że niszowe produkty(w tym wypadku frazy) generują znacznie większe obroty(w naszym wypadku wejścia) przy założeniu odpowiednio dużej ilości asortymentu(w naszym wypadku optymalizacja strony i ilość tekstu)

.ps zabawność fraz nie ma tu nic do żeczy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicji jest bardzo wiele, łączy je tylko tyle że są tłumaczone z angielskiego.

Ujmę to inaczej;

Fakt, iż to akurat osoba Xann'a zrobiła test na Long Tail jest tak absurdalny, jakby Szymborska robiła testy na temat "Pozycjonowanie spamu SWL'ami" lub Stalin testował jak wolny rynek i własność prywatna wpływa na wzrost zamożności społeczeństwa.

PS: Nie widziałem wcześniej, że ostatnia osoba w tym topicu wypowiedziała się w marcu ;) Inaczej podarowałbym sobie wykopywanie trumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'aniec2' - uważam że oczekujesz za wiele

Definicji jest bardzo wiele, łączy je tylko tyle że są tłumaczone z angielskiego.

no fakt twoje tłumaczenie znacznie różni się od mojego

...

LT to takie zjawisko, gdzie podczas oglądania statystyk słów kluczowych brzuch boli od śmiechu....

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności