Jump to content

proelpack

Forumowicze
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://proelpack.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Z tego co napisałeś to rada taka sama jak @pyciak - Pozycjonuj dalej. Napisz czego używałeś do zdobywania linków, jak długo to trwało, trudne frazy? regionalne?
 2. Dave84, rozumiem że piłkę wodną?
 3. Uwierz mi że jakby był prawdziwym liderem to by był dach bo by się udał do obu ekip, w gruncie rzeczy nasza nie miała by nic do gadania, ale angoli by namówił na granie przy dachu, delegat też by się zgodził. Z resztą w Polsce tak jest że jak ktoś przyjedzie to nie rozmawia się z nim merytorycznie o problemach tylko stara się go zagłaskać na śmierć.
 4. Widać ewidentnie że w PZPN nie ma prawdziwego lidera, Lato nigdy nim nie był a teraz już z resztą ma to gdzieś. Nikt chyba nie jest idiotą i wiedzieli dokładnie że jest możliwość taka że będzie padał deszcz. Analogicznie wygląda sytuacja jak jest zima, wiadomo że 30 stopni na plusie w Polsce nie będzie. Jeszcze jedna plama Laty w tą czy w tą niczego nie zmienia.
 5. Poczekam jeszcze max 2 tygodnie, jeżeli pozycję nie wrócą, zajmę się przebudową strony Klienta. Czy ktoś zaobserwował realny powrót? Nie mam na myśli, zabawy z czyszczeniem czy personalizacją.
 6. Witaj. Ja życzę Ci wytrwałości
 7. Reklamę strony... Lepiej robić czy nie robić? Jasne że robić Obecnie używanie nazwy "pozycjonownie" w odnosieniu do takich serwisów moim zdaniem jest na wyrost.
 8. Trzeba zebrać ekipę, po 15 zaczne działać i pisać do ludzisk przed nie mogę bo mam konferencje
 9. O tym było pisywane już kilka lat temu (szukaj <- opcja na forum) i nawet Google na ten temat się wypowiedziało. Jeżeli napiszesz dobrą treść i ktoś skopiuje ją od Ciebie ze strony to dla G ten ktoś będzie spamerem. Jakby było tak że ktoś by kopiował strony czyjeś i był wyżej (na dłuższy czas) to konkurencja by się powybijała i ogólnie byłby armagedon
 10. Kochani trochę mnie nie było może jakieś piwko we koło 20 września?
 11. Nie rozumiem jak autosurf może zaszkodzić pozycją? Moim zdaniem nie może, jedynie co to możesz mieć małe zawirowania w SERPach, ale po czasie sytuacja wraca do normy. Przynajmniej ja tak miałem. P.S tak bardzo potrzebujesz używać autosurfów? P.S2 Witaj Zgredzie!!!!
 12. Wątpie czy tak jest, za dużo kont na świecie do obsługi czegoś takiego. Ale ciekawie by było jakby taki proceder wyszedł na jaw
 13. Ja bym się nie zgodził że ktoś kto był na szkoleniu jest chudy o te kilka K, każdy kto chodzi na tego typu wydarzenia, wie po co tam idzie a pan krzywy był na szkoleniu za friko a teraz stara się zbić kapitał że nie warto na takie szkolenia chodzić bo najlepiej iść do niego oczywiście Tak samo jakby do Polski przyleciał np. Sergey Brin. Ludzie zapłacili by po kilka lub nawet kilkanaście koła żeby po prostu być na tym szkoleniu nawet jakby wyszedł i powiedział po polsku tylko "dzień dobry" i poinformował że to koniec szkolenia no może troche przesadziłem Kto chodzi i płaci, wie po co tam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy