Skocz do zawartości

Gdzie założyć konto w banku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Osobiście polecam inteligo- koszty utrzymania nie są duże.

Formalności nie ma zbyt wiele.

Masz wiele możliwości (doładowanie kotna telefonicznego, powiadomienia sms o tranzakcjach itp).

Dostęp przez internet jak najbardziej. Miła i sprawna obsługa.

Dostęp do praktycznie wszystkich bankomatów.

Oczywiście konto prowadzone przez pko, a więc banku daleko nie będzie musiał szukać :).

Popieram, sam mam tam konto od dwóch lat i problemów nie ma żadnych :)

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank jest oki jeśli się nic od nich nie chce. Przepuściłem przez ich konta ponad milion w 5 lat ale gdy miałem problem olali mnie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W sumie jak się przegląda różne rankingi, to smart bank rzeczywiścei jest wysoko: 

https://www.nowiny.pl/biznes/111612-gdzie-zalozyc-konto-by-bylo-najtansze-ranking-bankow.html

W mBanku już miałem i ono nie jest za free. W banku millenium 360 też są jakieś reguły powyżej których konto rzeczywiście jest za free, ale poniżej których trzeba płacić chyba 10 zł za prowadzenie. Teraz jak dowalą ten podatek, to będzie pretekst do dalszych podwyżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Warto też zerknąć na ofertę XXXXXXXXXXXXXX, a konkretnie chodzi mi o to konto bankowe:XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za standardowe przelewy przez internet, także obsługa rachunku jest tak naprawdę darmowa. Konto można otworzyć przez Internet i wszystkie formalności załatwiamy on-line. Wszystko trwa naprawdę bardzo krótko. W pakiecie otrzymujemy też kartę debetową MasterCard, platformę XXXXXXXXXXXXXXXXXXX z aplikacją mobilną oraz nielimitowany dostęp do coworku XXXXXXXXXXXXXXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności