Jump to content

qna

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. A jaki system płatności polecilibyście pod PrestaShop? Zależy mi na tym, jak się dane rozwiązania w praktyce sprawdzają?
 2. W sumie jak się przegląda różne rankingi, to smart bank rzeczywiścei jest wysoko: http://www.nowiny.pl/biznes/111612-gdzie-zalozyc-konto-by-bylo-najtansze-ranking-bankow.html W mBanku już miałem i ono nie jest za free. W banku millenium 360 też są jakieś reguły powyżej których konto rzeczywiście jest za free, ale poniżej których trzeba płacić chyba 10 zł za prowadzenie. Teraz jak dowalą ten podatek, to będzie pretekst do dalszych podwyżek.
 3. A czy ktoś może korzystał ze Smart Banku? Obecnie mam darmowe konto firmowe Banku Pocztowym, ale nie mam karty do bankomatu - a czasami by się przydała. Karta u nich kosztuje chyba 10 zł miesięcznie.
 4. Ten warunek jest zachowany. Chociaż taki wykop.pl korzysta ze swojego playera i może wstawiać tam swoje reklamy.
 5. Chciałbym zamieścić to na zasadzie lightbox-a w js. Czyli byłoby to na zasadzie takiego kodu jak niżej: <a href="link do filmiku rel="prettyPhoto"><img src="images/youtube.jpg" alt="tytuł miniatury"/></a> Czyli nie byłoby to w znaczniku iframe tylko atrybut html "a".
 6. Mam pytanie, czy wszystko co jest na youtube na licencji standardowej, można legalnie zamieścić na własnej, komercyjnej stronie internetowej?
 7. Zgadza się, agencje mogą jedynie udostępniać takie kupony. Nie chcę nikogo reklamować, ale zapytaj w Funkymedia, tu masz nr tel do gościa który się tym trudni: (42) 636 31 83 Wiadomo, że nie da Ci tego na ładne oczy, ale jeżeli włożysz odpowiednią sumę od siebie, to taki kupon zostanie Ci przyznany. Powtarzam jeszcze raz, to nie jest reklama, więc darujcie sobie komentarze wytykające szemrankę
 8. Znalazłem jeszcze coś takiego: http://www.adobe.com/pl/products/catalog/cs6._sl_id-contentfilter_sl_catalog_sl_software_sl_creativesuite6.html Czyli wynika z tego że można kupić CS6. Koszt 687 euro brutto. Pytanie czy oni wystawią polską fakturę VAT?
 9. Zadzwoniłem do jednego ze sklepów zajmujących się sprzedażą tego typu oprogramowania (do graficzne.pl) i powiedział, że jedyna opcja w przypadku Photoshope to subskrypcja roczna. I koszt roczny to 1700 zł netto lub coś w tym stylu. I że wszystkie wersje pudełkowe w przypadku photoshope cs6 to piraty. Nie będe tego kupował. Zastanawiam się czy równoważnym programem do pracy, edycji zdjęć, projektowania stron będzie: CorelDRAW Graphics Suite X7 ? Zaproponował też Photoshop Elements za około 400 zł brutto z licencją wieczystą. Ale podobno jest to bardzo okrojona opcja?
 10. Założyłem ten NIP europejski. Byłem w US. Trwa to 5 min. Pytanie dlaczego domyślnie tego nie zakłaają. Jestem vatowcem. A z tym biurem rachunkowym to dobry zasięg. Tylko jak to obecnej księgowej powiem z którą jestem umówiony na gębę :|
 11. No właśnie nie ma alertów, więc chyba to zostawię.
 12. Chciałbym kupić szablon strony internetowej na jednym z zagranicznych portali. DG prowadzę od 2 lat. Czy potrzebuję posiadać jakiś europejski nr nip? Czy mogę podać ten aktualny i tyle? Chodzi o chęć zakupu szablonu z: https://pixelarity.com/signup Chciałbym wrzucić to w koszta.
 13. Directupload.net rekomendowany jest przez pio. Sorry. To jak z tymi linkami? Zrzekać się?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy