Skocz do zawartości

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl


stat4seo

Rekomendowane odpowiedzi

Jo potrzebuje możliwości wystawiań rachunków na nie FV, jak ktoś tez tego potrzebuje proszę naciskać autora !!!

Nie wszystkie firmy SEO są VATowcami.

A ogólnie skrypt rewelacyjny.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W najbliższym tygodniu zamierzam kupić tą aplikację.

Mam hosting na home.pl, na którym CRON jest wywoływany co 5minut.

Wg zaleceń aplikacji, zalecany jest CRON co minutę.

Czy ktoś z Was testował w warunkach bojowych tą aplikację na serwerach Home?

Będę wdzięczny za opnie.

Planuję obsługiwać około 30 domen do monitorowaia pozycji (każda po ok 5 fraz, czyi w sumie jakieś 100-150 fraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WItam, mam 2 pytania:

1. Czy serwer sprawdzając np. 200 fraz generuje jakieś duże obciążenia? Może to zwrócić uwagę admina ?

2. Wiem, że jest możliwość używania proxy. Pytanie czy da się używać adresów publicznych jak np. list generowanych ze scrapeboxa i czy przy 200 frazach będzie o konieczne ?

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obciąża, publiczne proxy chyba odpadają bo żyją dość krótko ale to chyba najmniejszy problem, wrzucasz jeden pliczek na swój serwer i skrypt za jego pośrednictwem odpytuje G

ok, ale czy da sie wklejac takie listy publicznych proxy?

To o czym mowisz wymaga chyba posiadania co najmniej 2 serwerow - jeden na ktorym bedzie skrypt i kolejne przez ktore bedzie odpytywane G

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ErnestM: w zależności od wersji (było to zmieniane) możesz to znaleźć albo pod url: twojpanel.pl/index.php?admin=true&what=version albo w stopce.

Możesz również napisać do mnie maila i mogę sprawdzić jaka wersja/aktualizacja była pobierana.

@Elias: oczywiście, to jedna z kluczowych funkcji Stat4Seo. Klient ma dostęp do wyników przypisanych do jego konta stron, wykresów pozycji, raportów PDF/CSV pozycji, kosztorysów PDF, faktur VAT, prywatnych wiadomości. To tak w skrócie, po więcej informacji zapraszam do kontaktu na lukas.maz@gmail.com oraz do obejrzenia wersji demo na www.stat4seo.pl

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Jo potrzebuje możliwości wystawiań rachunków na nie FV, jak ktoś tez tego potrzebuje proszę naciskać autora :rolleyes:

Nie wszystkie firmy SEO są VATowcami.

A ogólnie skrypt rewelacyjny.

no to ja naciskam :D też wystawiam rachunki, co prawda już otrzymałem odpowiedz od autora że "raczej nie" ale nadzieji nie trace...

---------------------------------
https://jakas_firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dopiszę się do prośby aby dołożyć opcję wystawiania rachunków - bo wiele firm seo przecież tak się rozlicza. Mógłby być jakiś wybór vat/rachunek albo coś w tym stylu.

Skrypt ma wszystko to co chce, wiem że jest dobry i dopracowany do perfekcji brakuje mi tylko tej opcji i na pewno go biore ;)

Edytowane przez straseusz

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności