Skocz do zawartości

Jak rozpoznac czy strona ma bana lub filtr


gostek_

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie ją sam pozycjonuje, ale usunąłem linki z wymiany strony było ich 4 ponieważ kolega mi doradzil by na glowną stronę nie wrzucać banerów ani nic takiego, tylko do zaplecza lepiej podpinać.Ogólnie sprawa się rozwiązała , wcieło mi na chwilę stronę nie wiem dlaczego może nie zaindeksowało strony , nie mam pojecia ale wczoraj sie pojawiła więc jest super wróciłem na 1 strone. Ogólnie chciałbym podziękować za privy z chęcią pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wyglada na filtr, ale ze domena mloda linkuj dalej i czekaj.

Tak miałem filtr.Napisałem do Google przeprosiłem za głupotę i może trudno w to uwierzyć ale za 6 godz wróciłem do pierwszej dziesiatki! !!! :aniolek:

W jaki sposób można się skontaktować z google ?

Gdzie jest jakiś formularz kontaktowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spadek jest gwałtowny i o np 40 miejsc w dół w ciągu 2-3 dni i się utrzymuje lub leci nadal to jest to prawdopodobne. Oczywiście przy założeniu że linki dalej istnieją do Twojej strony a nie zostały usunięte.

To jak mogę sprawdzić, czy spadek pozycji spowodowany jest banem ?

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na Twoje pytanie. Krótko i zwięźle

Bana rozpoznasz po tym, że ci się strona na zapytanie site:nazwastrony.pl przestanie wyświetlać w google

Filtra możesz rozpoznać na dwa sposoby. Pierwszy to jak dostaniesz info o tym w GWT :) (filtr ręczny) oraz w drugi po raptownym spadku pozycji na pozycjonowane przez ciebie frazy (filtr algorytmiczny)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, @Gielo to zakładając, że dostałem filtr algorytmiczy, czy sposobem na jego pozbycie się jest tylko próba usunięcia linków, które psują SEO, lub dodanie domen do disavow tool, który nie wiadomo czy zadziała?

Czy powinienem kontaktować się z google i prosić o wybaczenie i usunięcie filtra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności