Skocz do zawartości

Nie wkuirza was na onecie...


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mnie osobiście wkurza i to bardzo :evil:

Cokolwiek wpiszesz: ogłoszenia, serwery, praca, telefon... za każdym razem link sponsorowany prowadzący akurat do jednego z serwisów Onetu :evil:

Idę łyknąć tabletki na nadciśnienie :evil:

Tanie narzędzia budowlane, warsztatowe i elektronarzędzia.

Sklep z zabawkami dla dzieci.

Wyposażenie domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje nie zwracac na to uwagi

przyłaczam sie do opinii (coraz częściej trafiają sie klienci mający coraz większe pojęcie że "szukaj onet" to kupa g****a) 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz częściej trafiają sie klienci mający coraz większe pojęcie że "szukaj onet" to kupa g****a) Cool

i to by byla dobra odpowiedz - tak tez napisze =D> :D

Szanowny Panie xxx - niestety onet to kupa g****a dlatego nie jestem w stanie spelnic oczekiwan,

z powazaniem,

seo-master ;)

a tak powaznie - czy ktos z Was potrafi (i podpisze cyrograf) dla klienta - top 5 w onet ? ja bym sie napewno nie podjal

ale zauwazylem ostatnio ze w onecie jest cos jak fresh site bonus - bnowe stronki mi zawsze laduja w top3 i pozniej leca - tylko to mi sie sprawdza jak narazie :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zauwazylem ostatnio ze w onecie jest cos jak fresh site bonus - bnowe stronki mi zawsze laduja w top3 i pozniej leca - tylko to mi sie sprawdza jak narazie

Pewnie próbują naśladować google :P

Jak widać wychodzi im to ***** :roll:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności