Skocz do zawartości

Problem z Indeksacja strony...

TalerzWBigoSie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z ziandeksowaniem przez GoogleBota strony, otóż istniała już wcześniej strona www.zareklamowany.pl, prawdopodobnie właściciel tej strony dodał sobie do konta hostingowego wyżej wymienioną domenę lecz jej nie zarejestrował w NASKU, Google zindeksowało tą stronę.

Natomiast ja wykupiłem sobie tą domenę, podpiołem ją do serwera na którym mam hosting i postawiłem stronę. Wczoraj zawitał bot na stronkę lecz jej poprawnie nie zindeksował strona dalej widnieje w cache'u jako ta poprzednia. Czekam już około tygodnia i strona nie potrafi być zindeksowana poprawnie.

Może ktoś z was ma jakiś pomysł aby przyspieszyć indeksacje i w ogóle czy jest możliwe żeby bot zaindeksował ją poprawnie.

Pozdrawiam.

pozycjonowanie opole -> Pozycjonowanie stron internetowych :]

Z tego co wiedzę to główna / domena jest w indeksie ... site:zareklamowany.pl

A żeby przyspieszyć indeksację pozostałych podstron ... linki ... im więcej linków prowadzi do Twojej strony tym więcej bot ma dróg żeby do niej trafić ... tyle, że o tym powinieneś wiedzieć w końcu oferujesz pozycjonowanie :) ... taka mała rada - najpierw się zaczyna od podstaw i zadaje pytania, później można spróbować pomóc innym ... odpłatnie czy nie !!

Pozdrawiam :)

....

Może ktoś z was ma jakiś pomysł aby przyspieszyć indeksacje i w ogóle czy jest możliwe żeby bot zaindeksował ją poprawnie.

....

Robisz stronę z mapą stron - bardzo ważne zeby była kolejną podstroną w serwisie a nie mapa w XML , następnie naparzasz linkami w tą mape

Marketing internetowy dla firm

Z tego co wiedzę to główna / domena jest w indeksie ... site:zareklamowany.pl

A żeby przyspieszyć indeksację pozostałych podstron ... linki ... im więcej linków prowadzi do Twojej strony tym więcej bot ma dróg żeby do niej trafić ... tyle, że o tym powinieneś wiedzieć w końcu oferujesz pozycjonowanie :) ... taka mała rada - najpierw się zaczyna od podstaw i zadaje pytania, później można spróbować pomóc innym ... odpłatnie czy nie !!

Hmm, problem w tym ze to nie moja zawartość strony, i została źle zindeksowana nie miałem jeszcze takiego problemu zawsze jak zaczynałem pozycjonować to strona ukazywała się po 1 dniu w rankingu google w pełni zindeksowana. Problem tkwi w tym żeby googlebot odświeżył te stare już nie aktualne informacje i zamienił na obecne. No zobaczymy bo chyba pozostaje mi tylko czekanie...

A strona będzie nie odpłatnie, po zatym szybko się uczę ;P

Dzięki za info...

Google Webmaster Tools i usuń stronę z indeksu, a później postaraj się o indeksację w pełni ... przecież to tylko 1 dzień :)

Jeśli ktoś z was usuwał już stronę z indeksu googla, proszę o podanie informacji po jakim czasie google zindeksowało strone...