Skocz do zawartości

O mało nie zwróciłem obiadu{Allegro} popelina cd


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=58067338

Trochę się zmiena były jelenie za 5,00pln z Vatem teraz są za 500,00 bez Vatu

Czasy się zmieniają #-o

Kase już zwracają jakby niewypaliło ale zawsze znajdzie sie jakaś kategoria lipna gdzie w 30 zmiescisz się bez problemu wiec skubniesz jelenia

8)

Wiekszy opis i artukuły już wkrótce tylko chwilę znajdę :)

Zero oddawaj mi 300 pln za pozycjonowanie moich koleżanek :P nieudało ci sie to oddawaj a co 3 miesiące miałeś :mrgreen: :mrgreen:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A tu następny kwiatek Firma która uważa sie za poważna publikuje taki artykuł robiąc wodę z mózgu klientom

https://www.sunrisesystem.pl/publikacje/Pul...rise_System.pdf

Proszę popatrzeć na cennik za 90,00 pln mamy pierwsze miejsce w Google

Panowie rzucamy robote i zlecamy wszystko tej firmie koniec meczenia się samemu.

To raczej nie jest artykuł edukacyjny

Zaczną teraz do Was dzwonić klieci pewni ze za 90,00pln dostaną pierwsze miejsce

Pomijam umieszcenie na stronie frazesów typu 500 klientów

500 klientów to w wojsku może było :)

A teraz skonsumuje spokojnie obiad :mrgreen:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było w telewizji o oszuście, który proponował "załatwienie" sprawy w urzędzie za odpowiednią kasę. Przez klientów był postrzegany jako uczciwy, bo oddawał kasę jak nie "załatwi". Okazało się, że facet bierze kasę , a nic nie robi w temacie "załatwiania". Znaczna część spraw nie wymagała oczywiście żadnej "pomocy", więc facet łoił kasę za darmo.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe pisał Pastiszu bo mi szkoda wydawało mi sie ze w Polsce można dojśc do jakiegoś rozsądku normalnie a nie szukać jeleni i psuć branże.

W budowie jest portal poważnie traktujacy zagadnienie dla klasycznego biznesu

Portal jest kooperacyjny a każdy z Was po autoryzacji i weryfikacji bedzie mogł napisać madry artykuł o Seo.

Bedzie to odpowiedzią na dalej rodzacy się nierzetelny handlowo smietnik w Polskim internecie

Portal nie bedzie promował żadnej firmy a jego zadanie bedzie jedynie edukacyjne dla Firm i przedsiębiorstw .

Jak bedzie gotów nie omieszkam poinformować na forum

Pozdrawiam

K>B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadanie bedzie jedynie edukacyjne

niekomercyjny biznesowy portal?

:]

jakos nie moge w to uwierzyc

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadanie bedzie jedynie edukacyjne

niekomercyjny biznesowy portal?

:]

jakos nie moge w to uwierzyc

No własnie wszyscy mnie pytają co ja z tego Bede miał jakaś Polska przywara

Nic bede miał spokój że kilku mądrych ludzi z forum napiszę prawdę a nie frazesy do Klasycznego "Kowalskiego" co prowadzi biznes.

I niebede miał potem skarg na pw od klientów przysyłania do mnie jakiś lipnych umów prawnych do konsultacji i telefonów ...Panie czemu za pozycjonowanie na 1 miejsce nie bierzesz Pan 90,00pln skoro inni biorą. 8) Wiec jakiś zysk bedzie moralny i edukacyjny.

Draft cały już jest tylko czas potrzebny na wykonanie z Cms bo to kobyła wielka

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie wytłumaczone dobrze, przysłowiowym młotkiem to bedzie prościej z klientami nie bedzie debilnych pytań :) a to juz jest duzo a wiadomo jak bedzie popularny serwis to wiadomo że autorzy i twórcy będą bardziej szanowani... i tak dalej

no i znowu wyjdzie ze to jest dla mamony ;D

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu wyjdzie ze to jest dla mamony ;D

ciiiiii bo ten "SZo....." znowu będzie o prywacie i spiskowej teorii dziejów ...... :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi skonczy się dużo rzeczy :twisted:

Wstawianie systemów linkujących do stron klientów bez ich zgody i wiedzy na pismie przez firmy webasterskie .

Robienie w konia umową prawną z karą za zerwanie umowy 1000,00pln nawet jesli przedmiot tej umowy nie został wykonany.

Obiecywanie cudów w wyszukwarkach a potem dopisywanie drobnym maczkiem że nie o to chodziło.

Ponadto ruszy kampania reklamy Papierowej odnosnie tego portalu(to już secret) drukarnia drukuje.

A że ktoś pomysli że mam z tego jakieś tantiemy pod stołem mam to w d...................... :mrgreen: Olać :mrgreen:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umową prawną

a wlasnie torche po za topikiem...

czy na forum moglby zostac opublikowany jakis wzor umowy na pozycjonowanie?

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności