Skocz do zawartości

Dobre zaplecze do sprzedania

youngdee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś chce mieć zrobione szybko i nie obchodzą go "szczegóły" typu nagłówki hx przez osobą prywatną to będzie to około;

20-25zł za 5 podstron,

35-45zł za 10 podstron,

50-70zł za 15 podstron.

Ale ja się już przejechałem na tanich stronkach i teraz sam je robię jako firma, dlatego ceny są trochę większe, ale masz pewność, że robi to osoba z PiO, która na forum jest i zależy jej na opinii i praca będzie wykonane solidnie i terminowo.

Ceny wahają się od 15 do 150zł / stronę. Zrobiłem jakieś pół roku temu w miarę dobre rozpoznanie.

Z tego faktycznie te 15zł - 30zł (w większości przypadków) pozostawiają wiele do życzenia. Natomiast 30-50zł / stronę z kilkoma podstronami można mieć - ale doszedłem do wniosku, że taniej zatrudnić kogoś (mówię o pracy dorywczej np. osoby z LO na wakacje) która przychodzi codziennie i po 8h robi. Mogę zapewnić, że zrobi wiele stronek w ciągu dnia i zrobi takie jak się oczekuje - po prostu przy pierwszych 3 się siedzi nad nim i wszystko pokazuje a potem robi idealnie. I powiedzmy, że wycenił bym je na 40zł / sztuka - w ciągu dnia zrobi ich od 3-6.

Więc jak bym miał zlecać komuś robić 40zł * 5 stronek dzienne * 20 dni = 4000zł bym wydał... a taki pracownik zrobi to dużo taniej (i lepiej!) za stawkę miesięczną :)

Nie ukrywajmy, że teraz młodzież zna się na tym html'u podstawach PHP i zrobienie takiej stronki no jest w ramach ich możliwości.

I teraz jak gimnazjalista chce 30-40zł stronkę... a ich może zrobić kilka w ciągu dnia - no trochę mi się wydaję przesadą, jak ja byłem w ich wieku to takie kieszonkowe/perpektywa takiej kasy nawet mi się nie marzyła. Dlatego śmie twierdzić - że obecni gimnazjaliści jednak zbyt się cenią.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

Ceny wahają się od 15 do 150zł / stronę. Zrobiłem jakieś pół roku temu w miarę dobre rozpoznanie.

Z tego faktycznie te 15zł - 30zł (w większości przypadków) pozostawiają wiele do życzenia. Natomiast 30-50zł / stronę z kilkoma podstronami można mieć - ale doszedłem do wniosku, że taniej zatrudnić kogoś (mówię o pracy dorywczej np. osoby z LO na wakacje) która przychodzi codziennie i po 8h robi. Mogę zapewnić, że zrobi wiele stronek w ciągu dnia i zrobi takie jak się oczekuje - po prostu przy pierwszych 3 się siedzi nad nim i wszystko pokazuje a potem robi idealnie. I powiedzmy, że wycenił bym je na 40zł / sztuka - w ciągu dnia zrobi ich od 3-6.

Więc jak bym miał zlecać komuś robić 40zł * 5 stronek dzienne * 20 dni = 4000zł bym wydał... a taki pracownik zrobi to dużo taniej (i lepiej!) za stawkę miesięczną :)

Nie ukrywajmy, że teraz młodzież zna się na tym html'u podstawach PHP i zrobienie takiej stronki no jest w ramach ich możliwości.

I teraz jak gimnazjalista chce 30-40zł stronkę... a ich może zrobić kilka w ciągu dnia - no trochę mi się wydaję przesadą, jak ja byłem w ich wieku to takie kieszonkowe/perpektywa takiej kasy nawet mi się nie marzyła. Dlatego śmie twierdzić - że obecni gimnazjaliści jednak zbyt się cenią.

No wiesz .. chyba wiek kogoś kto wykonuje takie zaplecze nie ma wpływu na jego cenę. Przecież taką samą stronę może zrobić 35 latek, i 15 latek ...

Edytowane przez lukas24

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

W niektórych przypadkach wiek ma wpływ na cenę ;-) 35 latek chce zarobić a 15 latek dorobić :)

a może też zarobić ? :) skąd wiesz kto co chce :)

Większość nastolatków dorabia, ponieważ robi to tylko w wakacje i chcą dorobić w każdy możliwy sposób.

edit: od 1000 znaków w górę. Jeżeli mają mało podstron mogą być bez cms. Jednak jakiś malutki i leciutki zawsze usprawni pracę :-)

Edytowane przez Filip_

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Większość nastolatków dorabia, ponieważ robi to tylko w wakacje i chcą dorobić w każdy możliwy sposób.

Dobrze powiedziane - większość. Ja np. "pracuję" i zarabiam nie tylko w wakacje, ale i w ciągu roku i dobrze na tym wychodzę.

W niektórych przypadkach wiek ma wpływ na cenę ;-) 35 latek chce zarobić a 15 latek dorobić rolleyes.gif

Dokładnie, i umówmy się, że jest to praca niezbyt ambitna i raczej powinno się ją w głównej mierze kierować ku dorabiającym niż zarabiającym/utrzymującym się z tego.

Tak jak w dawnych czasach były takie pucybuty, wtedy dzieciaki miały pudełko na którym czyściły ludziom buty - i miały to w formie dorabiania, a raczej mało kto pokładał w tym nadzieje zarobkowe/utrzymywania się. Więc tak jak by w tam tych czasach ktoś nagle podniósł cenę z 1$ na 10$ bo musi się z tego utrzymać.

Wg. mnie rynek pisania artykułów nie jest jeszcze ustabilizowany, sądzę - że ten rynek w głównej mierze opanują uczniowie / studenci i raczej ceny pospadają... tak, że 40zł za dobrą stronę z jakiś czas będzie przeszłością i spadnie to. Choć mogę się mylić.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

Ładny szablon - najczęściej darmowy (możesz go ew. przerobić).

Jak to się ma do linków wychodzących z danego "zaplecza"? Przecież z reguły darmowe szablony wymagają pozostawienia linka zwrotnego w stopce tegoż szablonu. Nie wpływa to na "moc" linków później dodanych przez "kupującego"?

Spółki | Prawo | Sąd