Skocz do zawartości

hosting na zaplecze

sirkus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiegoś stabilnego hostingu pod zaplecze, do tej pory korzystałem z hostnine ale tam już konto się powoli zapycha i zastanawiam się czy kupić kolejne czy może znajdę jeszcze coś lepszego.

Potrzebuje głównie dużej powierzchni dyskowej (gdyż większość zaplecza opiera się o bazy tekstowe) i niewiele transferu, można powiedzieć 1:1

w hostnine przy 20GB zagospodarowanego dysku zużyty transfer nie przekraczał 15-16GB

Jakiś dedyk odpada bo raczej nie poradzę sobie z jego administrowaniem gdyż moje umiejętności nie sięgają dalej niż po standardową obsługę cPanelu czy DirectAdmina

przy okazji czy obługa RPSa takiego jak w OVH wymaga jakiś umiejętności administrowania, czy wygląda to standardowo jak na hostingach współdzielonych ?

przy okazji czy obługa RPSa takiego jak w OVH wymaga jakiś umiejętności administrowania, czy wygląda to standardowo jak na hostingach współdzielonych ?

RPS to taka sama zabawa jak z serwerem dedykowanym, administruje się nim w zasadzie identycznie. Nie ma to nic wspólnego z hostingiem współdzielonym.

Jak nie chcesz serwera dedykowanego to kup w cal.pl lub neteasy.pl - najlepsze oferty moim zdaniem.

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

hostnine.com (sporo IP) / vipserv.org (3 IP) / neteasy.pl (5 IP za 15 zł) / iswift.eu

Z shared to tylko takie widzę. Jak potrzebujesz dużej powierzchni to pomyśl o VPS-ie i tyle ;) W budgetvps.pl masz za 18 zł miesięcznie 30 GB powierzchni, tylko administratora musisz skądś skołować :dirol:

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Ja osobiście cal.pl bym odradził, zbyt patrzą na obciążenie - pod zaplecze wg. mnie odpada, niemal na 100% Ci podziękują przed czasem.

h9 - na pewno ilość IP jest niesamowitym plusem, jednak jeżeli liczysz na to, że każde DC z H9 śmiga ładnie to się załamiesz, niektóre DC są tak obciążone, że nieraz wejście do panelu graniczy z cudem.

Ja już raczej na dedykach siedzę, ale zawsze z wirtualek polecać będę kei.pl, choć w tym przypadku chyba dla Ciebie za mała przestrzeń. Ale jakość na najwyższym poziomie, tak samo szybkość i niezawodność. Nawet bym Ci mógł polecić kupić 2x po najmniejszym pakiecie - wtedy masz 20GB miejsca i dużo transferu za 2x 150zł + jeszcze kupon adwords na 200zł dostaniesz, jak masz kiepsko z kasą to jeszcze przy dobrych wiatrach sprzedasz go za 50zł i wyjdą Ci 2 super konta hostingowe łącznie za 200zł.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

Ja mam w cal ok 60 kont, a na nich nawet po 50 wordpressow i jakos trzyma sie. Polecam ich...

Neteasy.pl tez ma fajna oferte. W szybki-serwer.pl szybko indeksuje wiec tez mozna polecic.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

głównie zależy mi na tej powierzchni dyskowej, wydaje mi się że skrypty nie generują zbyt dużego obciążenia, przynajmniej z taką myślą były budowane

na chwilę obecną przetestuje cal i hostgator'a zobaczymy co z tego wyjdzie

serdecznie dziękuje za pomoc

pozdrawiam