Skocz do zawartości

ile linków dziennie na 10 stornową stronkę :)

ubaff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to jest odwieczne pytanie ale czegoś nie rozumiem w ilości pozycjonowania słów kluczowych

przyjmując że dziennie dodajemy 7 linków to mowa o całym serwisie czy podstronie ?

jak mamy 10 podstron to razem 70 linków czy tylko 7 na główną stronę no i czasami na podstrony

Szkoła: angielski w Bydgoszczy to dobra inwestycja w siebie.

czyste ściany to antygraffiti

możesz to rozumieć jak chcesz :)

jak jesteś w czasie zapewnić stały przyrost linków zaczynając z pułapu 70 linków dziennie na stronę (głóna i podstrony) to tak rób, jak nie jesteś w stanie to zacznij od 5 linków dziennie

to co jest ważne to linkować na rózne anchory stronę główną i dorzucać podstrony, ile? ustalasz sobie sam, bo nie każda fraza potrzebuje silnego linkowania

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

wp i interia już dawno zrozumiała, że poza popularnością ważne jest też pozycjonowanie, szczególnie nastawione na ich tematyczne podserwisy :P co do ceneo i allegro nie zauwazyłem by sie jakieś linki plątały po moich katalogach do tych , nie by były te katalogi na liście każdego pozycjonera, ale jakoś tam są dla mnie małym wyznacznikiem parcia wielkich na topy ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

zastanawiają mnie początki ceneo i allegro

nie bniorąc pod uwage kampani medialnej lecz tylko pozycjonownaie

ciekawe gdzie sie pozycjonowali :P i jak

Nie wiem, czy pamiętasz, ale Allegro miało jeden z pierwszych bannerowych programów partnerskich, za kliknięcie w który wydawca witryny otrzymywał wynagrodzenie.

Program był bardzo popularny.

Bannery nie były flashowe, i były osadzana bezpośrednio w html.

Do allegro było dziesiątki tysięcy linków - co jak na tamten okres czasu było ogromną ilością.

Nie mieli zatem problemu z wypozycjonowaniem.

ja bym zadał inne pytanie, czy Oni wogóle się pozycjonowali na początku :P

Ceneo od około 4 lat Allegro krócej

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me ....