Skocz do zawartości

Strona www.optymalizacja.com nie dziala ?!


kruzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Po wejsciu na strone glowna wyswitla sie:

Ce site n'a pas été trouvé sur nos serveurs.

O co chodzi?

/edit:

przez chwile tak bylo, dodatkowo nie moglem napisac tego posta bo wywalalo ze nie moze znalesc pliku posting.php :/

jakies problemy?

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano cos bedzie robione ale problemy z wyświetlaniem nie sa spowodowane naszym grzebaniem to sie sypie hosting niestety :(

Chyba powaznie sie sypie... bo ostatnio czesto spotyklam problem:

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234

File : emailer.php

i z tego co slysze to inni tez a juz wczesniej dalo sie slyszec problem z mailerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie narazie perfect ale pewnie narazie

Ok 3 w nocy widze wydłuzenie pokażne pingów

Bedziem obserwować

Ps pachnie winą serwera

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234

File : emailer.php

miałam to ze cztery razy, zarówno przy dodawaniu postów, jak i wysyłaniu PW, raz zaowocowało podwójnym dodaniem posta

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał powinien wgrać oryginalny plik z najnowszej wersji phpbb, bo kod nie pokrywa się z aktualizacjami.

Też tak miałem. Chociaż to może być po prostu przeciążony serwer. To też miałem w jednej z "polskich" serwerowni w Niemczech;)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności