Skocz do zawartości

Aktualizacja windows nie dla piratow


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft wprowadza dziś obowiązek weryfikowania legalności systemu przy próbie pobrania uaktualnień dla swoich produktów. Program weryfikacyjny Windows Genuine Advantage 1.0 testowany był w serwisie Microsoft Download Center od września 2004 - teraz ma on zostać wprowadzony również w mechanizmach Windows Update oraz Microsoft Update. Co ważne - ostatecznie Microsoft zdecydował się na wyłączenie z obowiązku weryfikacji aktualizacji związanych z bezpieczeństwem - takie patche będą mogli pobierać wszyscy użytkownicy Windows, nawet jeśli ich systemy nie przejdą pozytywnie weryfikacji. ...

całość,

https://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,3...81,2839785.html

właśnie sobie sprawdzam jak to działa i wychodzi mi ,że jeszce po staremu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p2p dla wielu ludzi nie jest rozwiazaniem a mozna powiedziec zrodlem wielu problemow. Mam tutaj na mysli wirusy i inne syfy jakie mozna przy okazji dostac gratis.

Poza tym latka dla systemu z P2P to jakas pomylka. Kto mi zagwarantuje, ze latka jest oryginalna a nie lekko poprawiona przez jakiegos hackera.

Caly czas jestem zwolennikiem legalnego oprogramowania i nadal uwazam, ze bycie legalnym nie jest drogie. Wystarczy zakup MS Windows XP Home w wersji OEM (ok 400 zl) a reszte mozna dobrac z bogatej oferty freeware.

No i nie ma problemu z latkami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten problem nie dotyczy ;-]

mam legalne oprogramowanie :-P

swoja droga wprowadzili kolejne zabezpieczenie

ktore i tak nic nie da*...

*popsuja sobie tym public relations :]

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak SP2 miało być tylko dla legalnych. Jakaś kpina, te ich zabezpieczenia.

Też mam legalnego, i to za darmo. Jednak te 400zł byłbym skłonny zapłacić i pewnie bym zapłacił.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam legalnego, i to za darmo. Jednak te 400zł byłbym skłonny zapłacić i pewnie bym zapłacił.

No widzisz bo to nie jest duzo. Poza tym wielu wcale nie musi miec wersji PRO HOME tez dziala :D.

------------Uwaga autoreklama---------------

Wiele razy oberwalo mi sie za to, ze pisze iz bycie legalnym wcale nie musi duzo kosztowac. Wreszcie zmobilizowalem sie jeszcze w tym roku bedzie ksiazka w ktorej przedstawie sporo bardzo ciekawych i darmowych zastepnikow dla komercyjnego softu.

--------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wielu wcale nie musi miec wersji PRO HOME tez dziala

Mi akurat szyforwanie plików czasem się przydaje.

Oczywiście jestem świadomy zagrożeń wynikających z nieskopiowanych kluczy, ale szyfruję jedynie pliki na partycji systemowej z zapisanymi moim hasłami do różnych programów, np. Mozilla, GG.

Jeszcze jakiś czast temu nie obchodziło mnie czy mam legalne czy pirackie oprogramowanie, ale to forum mnie trochę nawróciło. Już się przesiadam na Gimpa i OpenOffice. A może po prostu zaczynam rozumieć więcej rzeczy niż kiedyś?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat szyforwanie plików czasem się przydaje.

ale to mozna przeciez osiągnać w inny sposób, na sourceforge.net na pewno cos sie znajdzie

A jasne, ze mozna poza tym nie wiem jaki jest status pgpdyska ale z cala pewnoscia jest jakis odpowiednik w stylu OpenPGP Dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności