Skocz do zawartości

Rejestracja w Google AdSense - kod pocztowy


Picek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum

Najpierw przejrzałem forum przed zadaniem pytania i skorzystałem z wyszukiwarki, jedyny temat na który trafiłem już był zamknięty, bo odpowiedź się juz pojawiła na forum (niestety nie znalazłem jej).

Mam pytanie co do polskich znaków w imieniu i nazwisku. Przeczytałem, że należy je zastąpić "n" zamiast "ń" itp. Podejrzewam, że w nazwie miejscowosci też tak trzeba zrobić a czy przy podaniu kodu pocztowego trzeba wpisać kreskę (06-454) czy wpisać kod bez niej? Kiedyś czytałem, że z realizacja czeku przy podaniu kreski były jakieś problemy.

<a href="https://www.ElektronicznePublikacje.com">ElektronicznePublikacje.com</a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do kreski nie powinno być problemów, należy jednak pamiętać że zachód + USA zapisuje kod w postaci 5 - cyfrowej bez kresek. Przy wypełnianiu formularza np. adresu na kopertę dla Ciebie do wysłania czeku ktoś może mieć mały zgryz :-)

co do liter - absolutnie tylko łacińskie, bez ogonków

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności