Skocz do zawartości

Jak budujecie swoje zaplecze ?


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak budujecie swoje zaplecze ? Co w nim macie ?

Jedyne co mi przychodzi i można to zrobić w 2 dni to porejestrować się na darmowych serwerach, dać include do pliku na jednym serwerze, i tam wrzucać linki. Oczywiście trzeba być ostrożnym czyli generowanie losowe title struktury strony itd.

A jak wy budujecie zaplecze ? Z czego ono się składa ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jedyne co mi przychodzi i można to zrobić w 2 dni to porejestrować ....
To niewiele przychodzi ci do głowy :) ...

Czyli jak w prosty sposób, w 2 dni zostać sieciowym spamerem :D

Zmień lepiej "kolego" swój przewód myślowy na bardziej konstruktywne i dalekosiężne rozwiązania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wy budujecie zaplecze ?

Po prostu robię jakąś stronę i ją pozycjonuję - katalogi, itp. Staram się, żeby była w miarę dobra, to wtedy ludzie do niej linkują i sama się pozycjonuje.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

content to długa i cięzka praca - zobacz: www.pinia.pl - to też content do linków :-).

. ..

Jeżeli chcesz szybko to też się da.

Kup oprogramowanie do inteligentnej propagacji linków.

Kup min. na rok stopki reklamowe w min. 100 niewielkich serwisach o dobrym contencie i PR.

Zintegruj oprogramowanie do linków z setką serwisów.

A teraz koszty:

1. Oprogramowanie - z tego co wiem pienierskie - na dzień dizisjszy c.a. 5 000 zł (mam dostęp jakbyś potrzebował)

2. Linki w serwisach na rok 35 000 zł

3. Integracja 10 000 zł.

Czyli za jedyne 50 000 zł na rok możesz mieć średniowydajny system do pozyjonowania około 100 000 linków ze 100 domen - (pamiętej, że to lepsze niż 1000 000 linków z 3 domen) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ja np zbieram złom

Sorry ale chodziło mi o poważne odpowiedzi :)

Jeżeli chcesz szybko to też się da.

Kup oprogramowanie do inteligentnej propagacji linków.

Kup min. na rok stopki reklamowe w min. 100 niewielkich serwisach o dobrym contencie i PR.

Zintegruj oprogramowanie do linków z setką serwisów.

A teraz koszty:

1. Oprogramowanie - z tego co wiem pienierskie - na dzień dizisjszy c.a. 5 000 zł (mam dostęp jakbyś potrzebował)

2. Linki w serwisach na rok 35 000 zł

3. Integracja 10 000 zł.

Czyli za jedyne 50 000 zł na rok możesz mieć średniowydajny system do pozyjonowania około 100 000 linków ze 100 domen - (pamiętej, że to lepsze niż 1000 000 linków z 3 domen) .

Cóż fajny sposób tylko zbyt kosztowny :)

Pamiętam mrtn że kiedyś w poście pisałeś że budujesz już swoje zaplecze od połowy roku (to było w temacie z ofertą firmy która zatrudni pozycjonera) na czym polegała ta budowa ? Jakie teraz posiadasz zaplecze (jeżeli możesz udostępnić tą informacje :))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby troche pobronic Diwiego - kazdy pewnie zaczyna od spamowania , jedni nieswiadomego (i to mozna im wybaczyc) inni swiadomego (i to jest material do zje...ania). Budowanie zaplecza w Twoj sposob to marne i krotkowzroczne rozwiazanie. Przy braku kaski lepiej sie skupic chyyba na

zbudowaniu wartosciowej strony o pomyslowym i dobrym kontencie , rozreklamowac ja powoli w katalogach niz brnac w darmowe konta i smiecic w internecie, raz ze smieci, dwa ze niewiele daje.

A Wy panowie fachowcy (luq i Mion - do Was głównie) zamiast opieprzac

sprobujcie pokazac jak mozna to zrobic inaczej, bo ludzie ktorzy sie nieznaja czepiaja sie prostych sposobow nie wiedzac nawet ze to spam, a przecez latwo edukowac, tym bardziej ze diwi tym postem nie spamuje tylko pyta : jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale chodziło mi o poważne odpowiedzi

i to byla powazna odpowiedz. jasne, że brzmi to wesoło, ale przez chwilę pomyśl co właściwie napisałem. :|

dzięki różnym osobom, którym jestem bardzo wdzięczny zbieram potrzebny mi content, który choć śmieciowy może zainteresować usera. a przy okazji ja zainteresuję tym robota.

myślisz, że się nabijam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej jest sie zając jedną branżą i budować kolejne serwisy tematyczne na ten temat, wtedy i mamy dodatkowe ewentualne korzyści/

- za linki ( strony zbliżone tematyczne )

- uczymy się na błedach

- nie tracimy czasu na nowe rozwiązania (tylko udoskonalamy)

- jest dużo większa szansa że coś zarobimy

To wszystko podparte 3-4 stronami śmieciarkami z obszernym darmowym contentem i moim zdaniem już może być dobrze (w polsce), ja na razie wciąż uczę się na błędach 8)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podzielę się pełną wiedzą na temat zaplecza - powiem tylko, że obecnie jest to oprócz pinii 5 innych serwisów na innych domenach i IP a następne 8 "się wdraża" do tego dochodzi Kilka serwisów przyjacielsko umieszcających linki. Ponadto bardzo delikatnie testuję współpracę z innymi pozycjonerami - niby konkurencja .. ale połączone siły dają lepszy efekt .. ale na razie chiałbym ale się boję ;-)".

Wiem, że to wszysko jeszcze mało ale mam ambicję poradzić sobie bez kopii dmozów i innych klonów (choć nie uważam tego za naganne). Wykorzystywałem tez Linkora, ale potem odwyk jest ciężki ;-).

Innym sposobem jest zbudowanie baardzo silnego serwisu PR 4-5 i >100 000 podstron i wymieninie się linkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję Kase na serwery które kupuje i stawiam łącza buduje witryny tematyczne piszemy skrypty korzystam z systemów z tym roku kupiłem nowe 10 adresów netowych budujemy nowe serwisy tematyczne (czasem sami nimi zarządzamy jak hobby czasem oddajemy w zarząd jakiejś osobie z tej branży) i następny rok bedzie taki sam.

Szczególnie info dla nowych userów!!!

Pozycjonowanie składa się z wiedzy i kasy.

Jak niemasz kasy daleko nie zajedziesz -wiedza rzecz oczywista

Ale uwaga wydawać kasę warto nawet jesli sie nie zwraca.

Przyjdzie odpowiedni klient i zwóci się i to z nawiązką

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności