Skocz do zawartości

cncat jak sie pozbyć ........


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jak sie może w cncat pozbyc wyświetlania linków wyświetlanych na dole poniżej spisu kategorii ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mf thx :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cncat to największy niewypał jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny...

Raaany, który to już raz...

Napisz do google - też mają wieśniacką stronę i mało "fajoskiej" grafiki.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zYm3N napisał:  

cncat to największy niewypał jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny...

Raaany, który to już raz...

Napisz do google - też mają wieśniacką stronę i mało "fajoskiej" grafiki.

Moja odpowiedź była odpowiedzia na post kolegi, który zauważył, że szukał czegoś w bazie danych i nie mógł znaleźć. no i okazało się, że odpowiedź leżała w config.. Uważam, że skrypt jest zbudowany w nowatorski ale bardzo niewypalony sposób. Zero możliwości modyfikacji (jak ktoś wie jak się zmienia cokolwiek w phpmyadmin, to rozumie o czym mówię), to naprawdę bardzo duża wada... Nie można było zastosować smartów? Albon awet własnego prostego systemu szablonowego.. ale nie baza danych! Albo chociaż w takim wypadku jakiś sensowny panel udostępnić.. a tutaj? bieda z nędzą...

pozdr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, CNCAT to niezły skrypt i bardzo podatny na modyfikacje.

Mój katalożek chodzi na cncat'cie. Szablon też można łatwo zmienić.

Może skrypt sam w sobie działa ładnie, ale z pewnością nie jest łatwy w modyfikcji. A dla webmastera to jedna z wielu podstawowych cech decydujących o tym, czy skrypt jest cool, czy jest nie cool :>

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności