Skocz do zawartości

[sponsor] Szukam sponsora


bartek333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem admintratorem strony www.gothic-e.pl. Jak widać strona posiada domene pl. Chciałbym dalej ją prowadzić bo wierze że ma szanse żeby stać się jedną z liczących stron. Jednakże niemoge jej dalej utrzymywać, ale bardzo chciałbym. Posiadam profesjonalnego grafika oraz skryptera. Dlatego niebawem powstanie całkiem nowa odsłona strony co bardzo przyciągnie userów. Ale żeby tak się stało szuakm firmy która podjęła by się wyzwaniu i wykupiła mi tą domene oraz pozycjonera żeby wypozycjonował moją strone w :google,onet,wp i interia. Co do servera niepotzrebuje dużych parametrów byle było wystrczająco. Jednakże wiem że i rozumiem że dużo wymagań ponieważ : domena oraz pozycjoner troche wynoszą, ale obiecuje że servis z biegiem czasu i zbiegiem dobrej firmy będzie rozwijać się w bardzo szybkim tępie. Strona istnieje od 25 czerwca to nie jest duży czas a już jest naparwde nieżle. Ale żeby było tak dalej potzrebuje kogos kto mi w tym pomoże to znaczy firmy albo człowieka który będzie chciał coś osiągnąć poprzez pomoc mi. Na stronie moge umiescic róznego rodzaju reklamy, niestanowi to dla mnie problemu. Jednakże bardzo prosze tych którzy tym się zajmują oto aby przemyśleli tą prośbe bardzo szczególnie a obiecuje że się niezawiedziecie. Dlatego zainteresowanych prosze o kontakt gg-1419106 lub email: paris207@wp.pl

Czekam z niecierpliwoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie... SPOKOJNIE

Gdyby branża była zbliżona do mojej poszedłbym na układ... wypozycjonować mogę sam, domena to już nie duży koszt. Nie rozumiem Waszej złoścliwości. Facet ma ambicje...

Jesli post nadaje sie to moze do zleceń z nim? Jeśli do zleceń to komentarze (łącznie z moim) za 3 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna mu ufac ! Poznalem go jak bawilem sie jeszcze jp :-)

btw. do mnie sponsorzy wala oknami i drzwiami by mi zasponsorowac serwer :]

wystarczy sie pokazac jakiemus wielkiemu fanowi lub tym podobnym a sami wyrzuca ten 1000 na serwer :-)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy sie pokazac jakiemus wielkiemu fanowi lub tym podobnym a sami wyrzuca ten 1000 na serwer

no koleś zasponsoruje ci 3 miesiące kupi domene i po 3 michach jak strona bedzie dobra zablokuje ci do niej dostęp i nara.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności