Skocz do zawartości

[Katalog] Linki bezpośrednie


Regmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!  

Nowy, z linkami bezpośrednimi, KATALOG

https://www.katalog.vgb.pl/8 - to mi nie wygląda na link bezpośredni :) może się mylę, wtedy wyprowadźcie mnie z błędu.

Żebym był dobrze zrozumiany - nie mam pretensji o strukturę katalogu, każdy ma prawo robić z własnymi stronami co mu się podoba, szkoda tylko, że katalog jest ogłaszany jak katalog z linkami bezpośrednimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proks a najedz sobie kursorem na linki do stron, i co widzisz w pasku stanu? jej adres? to jest to link bezposredni...

zastanawiam sie nad czyms innym - mianowicie sesje przy wchodzeniu do dzialow... czy sesje sa wylaczone tylko dla robotow czy wogoole nie sa wylaczone ?

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proks a najedz sobie kursorem na linki do stron, i co widzisz w pasku stanu? jej adres? to jest to link bezposredni...

A to chyba nie jest za dobry przyklad. Taki link wcale nie musi byc bezposrednio bo na pasku stanu mozesz wyswietlic to co tylko chcesz. Wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby pokazac tam adres strony do ktorej prowadzi niebezposredni link. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie pozycjonuje przez dodawanie do katalogow...

nigdy sie z tym nie spotkalem... a moze nie wiem, ze sie spotkalem :]

zawsze sie oplaca zagladac w kod strony bo moze byc rel="nofollow" :D

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD masz racje, no ale zakladam ze az takich kombinacji nie robia...

zawsze mozna przeciez kliknac na link prawym klawiszem i wybrac wlasciwosci i widac :(

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proks a najedz sobie kursorem na linki do stron, i co widzisz w pasku stanu? jej adres? to jest to link bezposredni...

No.. coś sobie chyba faktycznie przekombinowałem, linki są jak trzeba. Natomiast jak nie wchodzi się do kategorii po drzewie i skorzysta z funkcji szukaj link otrzymuje taki właśnie adres docelowy jak przytoczyłem wyżej

. Pewnie jakiś krzak w skrypcie, bo nigdzie się tą drogą nie zajdzie, ale to już mniejszy problem.

Jeżeli w jakiś sposób podniosłem niechcący ciśnienie autorowi postu, to oczywiście w tym miejscu przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności