Jump to content

proks

Forumowicze
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Pszczyna
 • Interests
  żużel
 1. Mogło być tak, jak pisze pozycjoner. Jego działania mogą być odczuwalne jeszcze długo po ich zaprzestaniu. W tym przypadku wszystko zależy od umowy i formy raportowania w niej zawartej. Tak naprawdę wszystko teraz zależy od pozycjonera (chyba, że faktycznie sprawdzał dane na webpozycji). W przeciwnym wypadku do historycznych danych nie dojdziecie, a excel, czy baza danych, do której można ręcznie wpisać, co się chce przyjmą wszystko.
 2. Przez te parę lat, kiedy się seo zajmuję, jeszcze na takim spotkaniu nie byłem. To może Bielsko?
 3. Ok, może spadło, tylko że zauważ całe pretensje moje i mischala są o tryb załatwienia sprawy. I tak by wam spadło, tylko może dzień później. Może się nie znam na hostingu i faktycznie tak jest, że nie można było czekać, ale szczerze mówiąc baaaardzo wątpię. A, i już w tym wątku nie piszę. Żadna ze stron nowych argumentów pewnie nie przytoczy, możemy się co najwyżej przepychać. Tylko Wy wiecie jak było naprawdę, a ja wiem, że nie wiem ile z tego zechcecie powiedzieć.
 4. Ciężko trochę uwierzyć. Skoro tych publikerów szło kilka i każdy się rozpędzał, to pewnie coraz mocniej obciążały serwery, ale publikery nie rozpędzają się w tempie geometrycznym, tak żeby trzeba było w panice wszystko wyłączać. Działało wczoraj, pewnie poszłoby i dzisiaj i jeszcze kilka dni, bo wzrost potrzebnej nazwijmy to mocy z dnia na dzień (przynajmniej u mnie) jest znikomy, a reakcja i tłumaczenia są takie, jakby potrzebne zasoby każdego dnia co najmniej się podwajały.
 5. A ja się przyłączę do Mischała (i zacytuję) Dotknęło mnie to samo, tego samego dnia i też publiker szedł od jakiegoś czasu. Raczej nie załatwił serwerów w jeden dzień i wysłanie ostrzeżenia prawdopodobnie rozwiązałoby problem w sposób cywilizowany. I Hekko by przeżyło (i ich serwery) i ja miałbym czas na jakąś rozsądną reakcję. Teraz pewnie przeniosę skrypt na inny serwer, gdybym dostał maila zapłaciłbym za vps-a w Hekko
 6. Na forum są z reguły ciągle ci sami użytkownicy i raczej nie liczyłbym na to, że będą codziennie klikali w reklamy, dlatego adsense raczej słabo się sprawdzi. Kasa za wyświetlanie banerka - wystawienie takiej aukcji - ma chyba większe szanse powodzenia w tym przypadku. Cen nie znam, ale rynek je dosyć szybko ustali. Jak się nie sprzeda za stówę, to trzeba będzie wystawić za 5 dych
 7. proks

  SyropLive II

  Może jestem głupi, ale nigdzie nie mogę znaleźć skryptów do wrzucenia na serwer, tak żebym mógł podpinać do systemu swoje domeny. Pomoże ktoś?
 8. Ma to swoje zalety przy klientach, których 'lojalności' nie jesteś pewien. Ściągasz linki i nowa, lepsza firma nie będzie brała kasy za Twoją pracę.
 9. Jak wolicie Gabon, albo szyderstwo, to możecie(niech każdy czyta jak chce). Może ja jestem po*****y, ale generalnie należy się szacunek i prezydentowi Gruzji, Rosji, premierowi Maroka, prezydentom Ukrainy i Litwy. Wszystkim, którzy poderwali swoje samoloty i tym, którzy przyjechali samochodami, jak np. prezydent Słowenii. A czyjś pomysł, żeby jak już kupuje wino, to niech kupi Gruzińskie (bo ich prezydent zrobił najwięcej) wydał mi się zwyczajnie godny przekazania dalej. Na akcję społeczną raczej liczyć nie można, tu się nie łudziłem i strony pisać nie będę. Jak paru osobom się ten pomysł (ni
 10. Generalnie o tym samym pisałem w poscie 'sp******j dziadu'. Jest tam nawet link, po którym nie trudno trafić. Oczywiście uwypukliłem trochę 'szczególny' wątek rozwijającej się akcji, myśląc, że każdy kto wejdzie i tak dostrzeże ten właściwy, ale chyba się przeliczyłem. Akcja faktycznie fajna, dopisałem się wczoraj innym też polecam.
 11. Pamiętacie taką akcję i jej podobne? Tak sobie teraz czytam komentarze pod artykułem na temat zachowania się prezydenta Gruzji. klik To jest akurat link do jednej z podstron z komentarzami. Co jakiś czas powtarza się tam zdanie: i później Więc może czas na nową akcję społęczną co?
 12. No zwłaszcza to TOP10 mnie zastanawia. Jak k... można powiedzieć, że coś się zrobi DOBRZE i TANIO jak nawet nie zna się przedmiotu zlecenia. W aukcji nie ma słowa o tematyce sklepu. Ja pierd....lę jacy ludzie są głupi. Niech facet bierze, za rok dojdzie do wniosku, że biznes w sieci jest nic nie warty i będzie spokój.
 13. Wyszukiwarkę sobie zrób, np po wieku, zainteresowaniach czy cós takiego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy