Skocz do zawartości

problem, strona padła, nie mam pojęcia za co się nawet chycić


dziobek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pozycjonuje stronke KKprodukt

klientowi sie zabardzo nie śpieszy, a tym samym i mi.

Dziś otworzyłem plik httaccess, który był pusty , dodałem przekierowanie 301, wysłałem na serwer, wchodze na stronke, wpisuje bez ww, wyskakuje www, tyle że w co bym nie kliknął to cały czas jest ta sama streść, adres niby sie zmienia, natomiast treść już nie.

edit:

problem mi się troche wyjaśnił, otóż źle ściągnołem plik .httaccess przez co był pusty, więc wstawiłem przekierowanie i wysdlalem, a w nim coś było, dlatego stronka nie dziala. Ma ktoś może pomysł jak go odzyskać, tu dzież napisać tak by działało?

EDIT2:

problem już zalatwilem. Przepraszam że tak od razu napisałem na forum ale było to dość pilne.

Gdyby ktoś miał taki sam problem, to niech się kontaktuje z usługodawcą serwera, backup jest prtaktycznie od ręki.

Systemy bilingowe wody. System ERP Komadres. Firma informatyczna.

Kryptowatuty, rynki finansowe, wiadomości.  Kryptowaluty za darmo - Poradniki.

Zioła. Ziołolecznictwo. Asept czy Octenisept, który wybrać do dezynfekcji ran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności